Моніторинг закупівель дронів і цифровізація: Мінцифри та Бюро економічної безпеки підписали Меморандум про співпрацю

11.09.2024 09:21 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Мінцифри та Бюро економічної безпеки підписали Меморандум про співпрацю. Мета меморандуму — прискорити цифрову трансформацію Бюро економічної безпеки та посилити економічну безпеку держави. Документ передбачає: — упровадження сучасних ІТ-інструментів для підвищення ефективності роботи БЕБ; — розвиток співробітництва для запобігання правопорушенням, що посягають на функціонування економіки держави; — об’єднання зусиль під час моніторингу процесу закупівель БпЛА для Сил оборони. Під час підписання Віце-прем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров зазначив, що Мінцифри з початку свого створення працює над розбудовою цифрової держави.
За 4 роки Дія пройшла масштабну еволюцію від застосунку з декількома цифровими документами до superapp.
Зараз застосунком користуються понад 20,7 млн людей.
З початку повномасштабного вторгнення окремий трек роботи Мінцифри — розвиток військових технологій завдяки таким проектам, як Brave1, Армія дронів тощо. «Для Мінцифри важливо в кожному проекті бути прозорими й підзвітними.
Особливо у сфері державних закупівель.
Об’єднання зусиль з Бюро економічної безпеки під час моніторингу процесу закупівель допоможе превентивно реагувати на можливі правопорушення та запобігати їм.
Ми вже маємо досвід позитивної співпраці в цій сфері.
Також БЕБ долучиться до моніторингу грантів, які українські виробники отримують від кластера Brave1.
Наша мета — бути ефективними, прозорими та надійними партнерами», — заявив Михайло Федоров. Також Мінцифри та БЕБ співпрацюватимуть у сфері моніторингу закупівель у межах Національної програми інформатизації. Окремий трек співпраці — запровадження сучасних ІТ-інструментів для підвищення ефективності діяльності Бюро економічної безпеки України.
У межах цього буде створено Єдину інформаційну систему для БЕБ, що дасть змогу більш ефективно запобігати та розслідувати правопорушення, пов’язані з економікою. Працівники БЕБ отримають доступ до найсучасніших цифрових рішень та інновацій, щоб підвищити ефективність роботи. «Досвід, який має Мінцифри у сфері цифровізації та впровадженні програмних засобів, — це нові можливості та інструменти для аналізу інформації в розслідуваннях Бюро, використання яких, безперечно, позитивно впливатиме на ефективність БЕБ», — заявив в.о.
Директора Бюро економічної безпеки Сергій Перхун. Цифровізація Бюро економічної безпеки не лише підвищить ефективність роботи установи, а й стане дієвим інструментом у боротьбі з корупцією.
Прозорі, автоматизовані процеси та сучасні IT-інструменти мінімізують вплив людського фактору, що є однією з основних причин корупції.
Упровадження цифрових рішень дасть змогу ефективніше виявляти порушення та зловживання, а це сприятиме збереженню економічної стабільності країни.

Додати коментар

Користувач:
email:





A debt crisis looms,
Europeans seek to stay afloat,
Bailouts all around.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 25 травня: Казахстан не стягне ні долара з "Газпрому", нові правила приватизації
20:30 - 23 банки домовилися розширити доступ до фінансування для оборонних підприємств
20:02 - Податкова служба зафіксувала масову фішингову розсилку
19:45 - Уряд оновив правила малої приватизації: орендоване майно з поліпшеннями продаватимуть через прозорі аукціони
19:23 - московія продасть найбільші нафтові порти щоб закрити "діру" в бюджеті – ЗМІ
18:55 - "Київтеплоенерго" замовило котельні: підрядник фігурує у кримінальному провадженні
18:40 - Сизранський НПЗ в московії зупинився після атак України і може стояти ще місяць
18:20 - За ініціативи НБУ найбільші банки підписали меморандум щодо розширення доступу підприємств ОПК до кредитування
18:15 - Уряд "зруйнував схему", змінивши правила малої приватизації
18:00 - «Зроблено в Україні»: за тиждень бізнес залучив 4 млрд грн доступних кредитів за програмою «5-7-9%»
17:55 - Долар не росте: Нацбанк оприлюднив курс валют на 26 травня
17:53 - Повідомлення про оприлюднення проєкту Закону України «Про внесення зміни до статті 11 Закону України «Про управління об’єктами державної власності»
17:50 - Проєкт Закону України «Про внесення зміни до статті 11 Закону України «Про управління об’єктами державної власності»
17:44 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку визначення максимальної продуктивності обладнання для виробництва спирту етилового, біоетанолу»
17:42 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку визначення максимальної продуктивності обладнання для виробництва спирту етилового, біоетанолу»
17:25 - У квітні сума на банківських рахунках українців зросла на 40 мільярдів гривень
17:24 - Моніторинг викидів у повітря та воду від установок, що підпадають під дію Директиви IED
17:22 - (ROM) Monitoring of Emissions to Air and Water from IED Installations
17:16 - Чорна металургія
17:11 - (FMP) Ferrous Metals Processing Industry
17:07 - Студенти можуть заробити влітку до 45 тисяч гривень на місяць – OLX Робота
17:00 - Шахрай з сумнівною ліцензією: Комісія попереджає про «інвестора» Войтенка
17:00 - REACH і CLP: Україна вперше взяла участь у засіданні Європейського хімічного агентства
17:00 - Ти вже в чужій звітності
16:30 - Енергетична автономність для бізнесу: ефективні рішення від ОТП БАНК та СОЛАРБУД СЕРВІС
16:20 - Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Мінекономіки «Про внесення змін до наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України від 18 лютого 2026 року № 2689»
16:14 - Проєкт наказу Мінекономіки «Про внесення змін до наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України від 18 лютого 2026 року № 2689»
16:12 - Наказ Мінекономіки від 25.05.2026 № 6204 "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо особливостей здійснення закупівель послуг з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення"


Більше новин