Герман Галущенко: Важливо вже зараз ввести санкції проти усієї російської атомної енергетики

11.09.2024 11:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Важливо вже зараз ввести санкції проти усієї російської атомної енергетики.
Наразі немає іншої швидкої відповіді на енергетичний терор росії.
На цьому наголосив Міністр енергетики України Герман Галущенко під час 9-ї щорічної конференції з енергетичної безпеки Центральної та Східної Європи, організованої Атлантичною радою (Atlantic Council). «Дуже важливо сказати, що на всі ці обстріли, руйнування, усе те, що терористична держава росія зробила в Україні, дуже важливо дати їм потужну відповідь.
І ця відповідь — санкції», - сказав він. За його словами, наразі немає іншого способу для швидкої відповіді на цей московитський терор, тому дуже важливо зараз вводити санкції в усіх сферах енергетичного сектору.
«І це стосується не тільки газу, не тільки нафти і вугілля, але дуже важливо — це санкції в атомній сфері», – наголосив Герман Галущенко. При цьому він нагадав, що Україна вже має успішний приклад співпраці з американською компанією Westinghouse.
«Це дуже важливо, і ми сподіваємося на розширення цієї співпраці в майбутньому.
Я думаю, що багато перешкод, які раніше існували для запровадження цих санкцій, уже зникли завдяки цій співпраці.
І я думаю, дуже важливо просувати ці санкції скрізь, де тільки можливо, щоб московія відчула, що тільки вона відповідальна за все, що відбувається в Україні», - додав Міністр.

Додати коментар

Користувач:
email:





Speculation game,
Buy low, sell high, hope to win,
Fortunes rise and fall.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 12.02.2026
14:49 - ФГВФО затвердив реєстр вимог кредиторів АТ "РВС Банк"
14:21 - Підвищення цінових обмежень на ринку електрики дозволило знизити тривалість відключень – НКРЕКП
14:10 - Європарламент затвердив фіндопомогу Україні: перший транш очікується у квітні
13:50 - На Хмельниччині викрили посадовця: не задекларував магазин та автівки
13:36 - Польська Orlen збільшила імпорт скрапленого газу: які об'єми поставок в Україну
13:20 - Німеччина планує виділити майже 5 мільйонів євро на енергетику України
13:12 - У Раді проаналізували надходження до держбюджету від приватизації
13:05 - Пропонується уніфікувати підхід до організації функціонування критичної інформаційної інфраструктури фінансового сектору
13:00 - Промислове виробництво в Італії скоротилося
13:00 - Агросем надає агробізнесу унікальні конкурентні переваги цифрової інфраструктури точного землеробства
12:40 - Через дефіцит електроенергії зупинився олійнопресовий завод на Київщині
12:30 - Що робити ветеранам в горах
12:25 - Після обстрілів московія є знеструмлення в трьох областях, найскладніша ситуція – на Київщині та Одещині
12:08 - 430 тисяч гривень на неіснуючі ями на дорогах: у Києві викрили посадовця
12:00 - Через війну московія звертається до Індії за робочою силою
11:30 - За рік "рибні" аукціони принесли державі 52 мільйона гривень
11:15 - Ворог завдав удару по залізничній станції на Дніпропетровщині
10:56 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс» та державної установи «Урядовий контактний центр»
10:55 - Про оскарження ППР платник податків зобов’язаний повідомити контролюючий орган
10:53 - Податкове повідомлення-рішення з податку на нерухомість: на що звернути увагу та коли звертатися за звіркою
10:51 - Перед початком роботи роботодавець зобов’язаний поінформувати нового працівника про особливості трудової діяльності
10:48 - Нерухоме майно на територіях активних бойових дій або тимчасово окупованих територіях не оподатковується
10:47 - Зміна місцезнаходження платника: сплата податків, зборів, інших платежів та єдиного внеску
10:46 - Затверджено нові звіти за формами №1-ВП та №1-ОП
10:45 - Загальний фонд держбюджету від платників Дніпропетровщини у січні отримав понад 2,1 млрд грн ПДВ
10:45 - московіяни атакували залізничне депо у Конотопі
10:43 - До уваги платників єдиного податку четвертої групи!
10:41 - Дніпропетровщина: платники податку на прибуток підприємств поповнили місцеві бюджети майже на 11,8 млн гривень
10:37 - Взяття на облік як платника єдиного внеску ФОПа, який планує одночасно провадити незалежну професійну діяльність


Більше новин