За першу добу аграрії подали 314 заявок на отримання коштів за програмою держпідтримки

11.09.2024 11:44 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Протягом першої доби на отримання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних коштів з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь в Державному аграрному реєстрі зареєструвались 314 агровиробників. Так, з територій можливих бойових дій заявки подали 255 агровиробників з Дніпропетровської, Донецької, Миколаївської, Херсонської, Харківської, Запорізької, Чернігівської та Сумської областей. З території активних бойових дій та активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси, надійшло 59 заявок від аграріїв Дніпропетровської, Донецької, Миколаївської, Херсонської, Харківської, Запорізької та Сумської областей. Від аграріїв Луганської області поки що не надійшло жодної заявки. Загальна сума коштів, які отримають агровиробники за поданими 314 заявками, складе понад 310 млн грн. Нагадаємо, що 10 вересня 2024 року в Державному аграрному реєстрі розпочався прийом заявок на отримання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних коштів з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь.
Кошти можуть отримати аграрії Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Миколаївської, Херсонської, Харківської, Запорізької, Чернігівської та Сумської областей, які перебувають на територіях можливих бойових дій або території активних бойових дій, та активних бойових дій на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси.

Додати коментар

Користувач:
email:





На фондовому ринку день і ніч,
Торгівля триває без зупинки.
Тут гроші легко можуть зникнути,
Але й заробити можна втричі.

- Fin.Org.UA

Новини

19:30 - Уряд ухвалив "кешбек на пальне": стало відомо, коли почне діяти програма
19:25 - Перебронювання працівників через "Дію" стало автоматичним
18:55 - Графік відключень на 19 березня: вночі світло не вимикатимуть
18:43 - Уряд вніс до Ради законопроєкт про компенсацію за пошкоджене житло
18:35 - Українські стартапи залучили майже пів мільярда доларів інвестицій у 2025 році
18:25 - За рік квартири в облцентрах України подорожчали: які ціни
18:15 - Українці віддають майже весь бюджет на базові речі – дослідження
18:00 - У Дії запустили можливість безшовного продовження бронювання працівників
18:00 - Змагання за право представити Україну на European Money Quiz 2026: понад 4 800 учнів долучилися до відбору
17:45 - Сектор з питань конкурентної політики
17:42 - Ціни на пропан у Європі сягнули чотирирічного максимуму – ЗМІ
17:35 - Українські miltech-інвестиції зросли майже у 20 разів за два роки
17:30 - Олексій Соболев обговорив з JETRO інвестиційну співпрацю та підготовку до URC 2026
17:25 - Нацбанк показав курс долара і євро на четвер 19 березня
17:16 - Сектор охорони праці
17:13 - Чехія готова інвестувати в трубопровід "Дружба"
17:12 - Results of the National Bank of Ukraine’s Measures to Supply Banks with Foreign Currency Cash
17:12 - Результати операцій Національного банку України з підкріплення кас банків готівковою іноземною валютою
17:07 - Моніторинг основних подій в економіці України (січень 2026)
16:54 - Податківиця отримала підозру: вимагала 2 мільйони від прифронтового підприємства
16:47 - США та Ізраїль атакували газове родовище Ірану
16:40 - Ключові рішення НКЦПФР від 18.03.2026
16:30 - Мінекономіки запрошує до онлайн-обговорення актуальних питань у сфері оцінки впливу на довкілля
16:30 - Що чекає на світову платіжну індустрію у 2026 році
16:22 - Нафта подорожчала до понад 108 доларів за барель
16:20 - Застосування податкового комплаєнсу – сучасна система управління податковими ризиками
16:19 - До уваги платників податків!
16:17 - Запровадження автоматизованої системи формування платіжних інструкцій підвищує прозорість та прогнозованість процесів стягнення податкового боргу
16:16 - "Жити ні на що": Будівельникам, які працюють в Маріуполі, перестали платити зарплати
16:12 - Надміру та/або помилково сплачені суми єдиного внеску: способи подання заяви про повернення


Більше новин