Китай скорочує залізничне постачання товарів до московії: причини

10.09.2024 20:32 | Економічна правда

Getty Images Експорт з Китаю формально поки що в плюсі, проте учасники ринку повідомляють про скорочення потягів цього місяця на 30-40%.
Про це повідомляє The Moscow Times.
Експорт із Китаю формально поки що у плюсі: за даними митного управління КНР, товарообіг за січень-серпень зріс на 1,9% порівняно з аналогічним періодом 2023 року, до 158,5 млрд дол, зокрема експорт Китаю до московія збільшився на 0 ,4% до 71,9 млрд дол.
З урахуванням інфляції фізичний експорт, швидше за все, скоротився і, судячи з розповідей російських імпортерів, спад швидко прискорюється.
Китайські транспортні компанії скоротили відправлення поїздів із КНР через затори на російських залізницях, нестачу контейнерів і залізничних платформ.
"Наш китайських логістичний партнер попередив, що плани відправок залізницею на вересень скорочено щонайменше на 50% через проблеми в Забайкальську - однаково контейнери звідти не виїжджають", - говорить один з імпортерів.
За інформацією іншого співрозмовника The Moscow Times, цього місяця в Росію поїде тільки 30-40% від запланованих раніше поїздів.
В повідомленні зазначають, що Забайкальськ - найбільший вантажний термінал на прикордонних переходах між Росією і Китаєм і ключовий залізничний вузол під час прямого доставляння залізницею.
Повідомляється, що логісти рекомендували йому взагалі відмовитися від доставлення залізницею та маршруту море та залізниця через Далекий Схід через постійні затримки, зрушення за термінами та плани китайської сторони знизити відряджання рухомого складу.
Проблеми пов"язані з тим, що потік контейнерних вантажів до Китаю нижчий, ніж з Китаю, до того ж платформ для їхнього відправлення теж не вистачає, та й залізничні колії забиті, пояснював менеджер логістичної компанії.
В результаті контейнери доїжджають до центральної московії, розвантажуються і місяцями чекають тут, доки з"явиться можливість для поїздки у зворотний бік.
Нагадаємо:
Уряд московія констатував втрату імпорту на майже 30 млрд дол через проблеми з платежами.
У серпні в московії посилилися проблеми з розрахунками з китайськими партнерами.

Додати коментар

Користувач:
email:





Red flags, market crash,
Investors count their losses,
Fear and panic dash.

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 7 серпня: фігурантка "плівок Міндіча" отримала посаду в держпідприємстві, масована атака московія на Укрнафту
19:55 - Київ шукає тих, хто відремонтує метро між "Тараса Шевченко" і "Почайною" за 1,76 мільярда
19:40 - В Україні за місяць скоротилися міжнародні валютні резерви
19:13 - НБУ покарав 21 фінустанову за порушення, серед них Райффайзен
18:33 - Нацбанк дозволив не визнавати дефолт бізнесу на тлі атак московія
18:10 - Україна уразила шість суден тіньового флоту московія та 10 енерговузлів
18:00 - НБУ в липні застосував заходи впливу до 2 банків і 19 небанківських фінустанов за порушення у сфері фінмоніторингу та валютного законодавства
17:56 - Голова БЕБ: за пів року детінізація принесла державі 13,8 мільярда гривень
17:50 - Частина Києва залишилася без світла через аварію
17:29 - У Асоціації ритейлерів розповіли, як вплинуть удари московія на ціни
17:10 - Фігурантка "плівок Міндіча" отримала керівну посаду в стратегічному держпідприємстві
16:50 - московія атакувала Укрнафту: компанія втратила суттєві обсяги видобутку
16:32 - московіяни поцілили у склади логістичної компанії на Дніпропетровщині
16:30 - Мінус 21% попиту, але не обвал: чому житло в Києві не повторить сценарій Китаю
16:30 - Нацбанк показав, яким буде курс долара та євро після вихідних
16:30 - Здійснено чергові кроки для підтримки бізнесу в умовах посилення атак росії
16:15 - Енергоатом відремонтував п’ять енергоблоків АЕС
16:12 - Комісія оновила порядок делегування повноважень для швидшої та ефективнішої роботи
16:00 - НБУ оцінив збитки від зупинки морського експорту в мільярди доларів
15:55 - Фінал ЧС-2026 на Megogo подивились 2,8 мільйона глядачів
15:45 - Внаслідок терору московії проти АЗС постраждали близько 4% станцій – звіт НБУ
15:35 - Угода закрита: Uklon купив оператора електросамокатів e-Wings
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 10.08.2026
15:15 - На Запоріжжі без світла залишилися п'ять тисяч споживачів
15:02 - Фінансова звітність, корпоративні облігації та розвиток ринку: ключові питання засідання Комісії
15:00 - International Reserves Amount to USD 51.2 Billion in July
15:00 - Міжнародні резерви становили 51,2 млрд дол. США за підсумками липня
14:57 - ДПС: кількість зупинених податкових накладних скоротилася у 5 разів
14:40 - Черговий маркетплейс відмовився відшкодовувати росіянам збитки, якщо його атакують дрони
14:25 - Фіктивні закупівлі пального на мільйони гривень: оптову компанію змусили доплатити податки


Більше новин