Ольга Стефанішина провела онлайн-зустріч з новопризначеним Міністром у європейських справах Данії Марі Б’єрре

10.09.2024 16:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України - Міністр юстиції України Ольга Стефанішина та Міністр у європейських справах Данії Марі Б’єрре у вівторок, 10 вересня провели онлайн-зустріч, під час якої домовилися про тісну координацію у контексті підготовки данського головування у Раді ЄС у другій половині 2025 року. Під час онлайн-зустрічі Віце-прем’єр-міністр привітала європейську колегу з призначенням та висловила сподівання щодо плідної майбутньої співпраці. Ольга Стефанішина поінформувала свою данську колегу про пріоритети України у межах переговорного процесу про вступ до ЄС, а також підготовку до двосторонніх сесій з Європейською Комісією у межах офіційного скринінгу українського законодавства. «Процес вступу до ЄС починається і закінчується з основоположних питань, питань, пов"язаних з верховенством права та доброчесністю.
Коли ми говоримо про верховенство права – йдеться, перш за все, про цінності, які повинні бути закріплені в процедурах і щоденній роботі.
Очікую, що нова енергія Міністерства юстиції буде спрямована на координацію зусиль в цьому напрямку на рівні всієї держави та забезпечення стратегічного й послідовного підходу в цих сферах», – пояснила урядовиця. Ольга Стефанішина зазначила, що пріоритетним завданням для України є відкриття Кластеру 1, що охоплює такі питання як «Реформа державного управління», «Функціонування демократичних інституцій», «Економічні критерії», а також розділи 23 «Судова влада та основоположні права», 24 «Юстиція, свобода та безпека», 5 «Публічні закупівлі», 18 «Статистика» та 32 «Фінансовий контроль», в межах перемовного процесу щодо вступу в ЄС. Учасниці зустрічі обговорили політичний календар переговорного процесу та підготовку до головування Данії у Раді ЄС наступного року.
Міністр у європейських справах запевнила, що розширення Європейського Союзу, включно з Україною, стане пріоритетом Данії під час головування в ЄС. Також під час зустрічі йшлося про безпекову ситуацію в Україні та посилення обороноздатності держави у протистоянні російській агресії. Наприкінці зустрічі Ольга Стефанішина запросила Міністра відвідати Україну з офіційним візитом.

Додати коментар

Користувач:
email:





Financial crisis,
Lehman Brothers, subprime loans,
2008 shock.

- Fin.Org.UA

Новини

09:00 - В Україні зменшився попит на нові вантажівки: найпопулярніші марки
08:30 - Як інвестувати у відновлювану енергетику
08:00 - Торговий центр над трамвайними коліями. Що буде з найабсурднішим будівництвом Києва
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 05.02.2026
23:01 - Будинки без тепла мають бути забезпечені електрикою щонайменше 18 годин на добу, – Денис Шмигаль
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 4 лютого: спецпенсії для українців до 45, Маск - найбагатша людина в історії
20:25 - Гетманцев: В Україні планують держпрограму іпотеки під 3% на 25 років на мільйон сімей
20:05 - Уряд московія готується до падіння експорту нафти до Індії на 30% та дефіциту бюджету
19:57 - В Україні 5 лютого відключення світла діятимуть усю добу
19:13 - "Vodafone Україна" оголосив новий викуп євробондів
19:00 - Стартував прийом заявок на оновлену «Власну справу» та «Гранти для ветеранів» у 2026 році
18:55 - Київ отримав від Франції 30 генераторів: де їх будуть використовувати
18:34 - Відновлення інфраструктури України: Кабмін схвалив нові 23 проєкти
17:56 - Нафтогазові доходи московії впали до мінімуму з 2020 року
17:50 - В Україні дорожчає один з овочів борщового набору
17:30 - Національний банк рекомендує використовувати в платіжних застосунках єдині назви для переказів між рахунками
17:17 - Збитки на солі для посипки доріг Києва: судитимуть комунальника
17:10 - Франція виділяє на підтримку енергетики України 150 генераторів та 71 мільйонів євро
16:53 - БО "100% Життя" Дніпровський регіон" отримала 75 000 євро від Purina BetterWithPets Prize
16:44 - Оновлено вимоги до організації системи внутрішнього контролю фінансових компаній
16:37 - Тіньовий ринок пального: торік податкова припинила дію 886 ліцензій
16:34 - Нацбанк показав курс долара та євро на четвер 5 лютого
16:30 - Як покращити інвестування
16:30 - Через обстріл московія на об'єкті інфраструктури Дніпропетровщини сталась пожежа
16:10 - Поліція викрила шахраїв, які ошукали банки на 13 мільйонів гривень
15:47 - Держстат повідомив про прискорення зростання економіки у IV кварталі 2025 року
15:40 - В Україні сертифікували машину розмінування з дистанційним керуванням
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 05.02.2026


Більше новин