Енергетична ситуація в регіонах на 10 вересня: енергетики відновили електропостачання 101 тисячі абонентів у семи областях 

10.09.2024 11:51 | Міністерство енергетики України

Енергетична ситуація в регіонах на 10 вересня: енергетики відновили електропостачання 101 тисячі абонентів у семи областях  miglazova 10 вересня 2024, 11:51
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ

З технологічних причин знеструмлено 2,3 тисячі споживачів.
Внаслідок бойових дій без напруги залишались 18,7 тисячі споживачів, на ранок усіх заживлено.

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

Через ворожі обстріли минулої доби знеструмлено 11,3 тисячі абонентів.
Енергетики відновили електропостачання для 11,2 тисячі абонентів у 6 населених пунктах.
На ранок залишаються без світла 164 населених пункти – понад 138 тисяч абонентів.
 

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ 

Після проходження грозового фронту знеструмлювались 9,5 тисячі споживачів у 40 населених пунктах, на ранок без світла понад 3 тисячі споживачів у 9 населених пунктах.
Всього через бойові дії без напруги 3,7 тисячі споживачів у 51 населеному пункті.

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Через бойові дії знеструмлено 1,1 тисячі абонентів.

СУМСЬКА ОБЛАСТЬ 

За минулу добу енергетики заживили понад одну тисячу споживачів у 6 населених пунктах, знеструмлених внаслідок бойових дій.
Загалом без електропостачання залишаються 8,1 тисячі абонентів у 100 населених пунктах.
 

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Енергетики заживили 61,8 тисячі абонентів, які були знеструмлені внаслідок обстрілів.
Всього на ранок через бойові дії без напруги 40,7 тисячі абонентів.
 

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ 
 
У м.
Херсон енергетики заживили 745 споживачів.
Загалом в обласному центрі без напруги 3206 споживачів. 
В області ремонтні бригади повернули електропостачання для 1307 споживачів в одному населеному пункті.
Загалом без світла в області понад 25 тисяч споживачів у 45 населених пунктах.

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Через бойові дії без електропостачання 2,1 тисячі споживачів у 39 населених пунктах. 
 
Новини Новини Міністерства Ситуація в енергосистемі

Додати коментар

Користувач:
email:





Bonds, stocks, and assets,
A financial playground,
The market at play.

- Fin.Org.UA

Новини

17:25 - Мільйонні розкрадання пожертв на підтримку України: викрито злочинну групу
17:00 - Тепловики просять спростити підключення модульних котелень до мереж
16:45 - Нацбанк показав курс долара та євро на 28 липня
16:30 - Стратегія компанії формує бюджет, а не навпаки
16:15 - ВАКС стягнув у дохід держави гроші від продажу авто експосадовця Мін'юсту
15:43 - Держава заборгувала банкам майже 9 мільярдів за кредитами "5-7-9%"
15:40 - Влада Харкова планує зберегти безкоштовний проїзд у місті навіть після війни
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 28.07.2026
15:23 - Нові правила роботи та відпочинку водіїв набули чинності – Мінвідновлення
14:55 - ДПС розвиває аналітичні дашборди як сучасний інструмент data-driven управління та підвищення прозорості роботи служби
14:52 - НБУ хоче змінити порядок відкриття та закриття рахунків
14:40 - До уваги платників рентної плати за спеціальне використання води!
14:39 - За якими кодами бюджетної класифікації платник податків сплачує штрафні (фінансові) санкції та пеню по податках?
14:36 - Який тип форми необхідно обрати при подачі вперше Розрахунку за неуповноважений сплачувати ПДФО відокремлений підрозділ?
14:33 - Діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг на території сіл, селищ, яким надано статус гірських: чи може ФОП на загальній системі оподаткування проводити розрахункові операції без застосування РРО/ПРРО?
14:27 - Плата за суборенду земельної ділянки є вищою за орендну плату такої земельної ділянки: чи застосовується органом ДПС штрафна санкція до орендаря?
14:26 - Постачання товарів/послуг здійснюється в одному звітному періоді, а оплата за рахунок бюджетних коштів - у наступних: визначення дати, на яку складається ПН з типом причини «15»
14:23 - Подання заяви про повернення помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені: що зі строком давності?
14:22 - Податковий агент нарахував дохід, але не виплатив платнику: в який термін необхідно сплатити (перерахувати) до бюджету ПДФО?
14:20 - На Київщині за програмою Зеленського розпиляють 57 мільйонів – ЗМІ
14:18 - Податковий календар на 28 липня 2026 року
14:13 - Дніпропетровщина: платники рентної плати за видобування корисних копалин місцевого значення сплатили до бюджетів громад майже 5,3 млн гривень
14:12 - Податок на нерухомість: майже 604,8 млн грн – внесок платників Дніпропетровщини до місцевих бюджетів
14:10 - Понад 29,3 млрд грн податків, зборів та платежів спрямували платники Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету
14:09 - Сумлінна сплата податків - запорука фінансової стійкості держави: на Дніпропетровщині обговорили питання протидії схемам штучного «дроблення бізнесу»
14:05 - Податківці Дніпропетровщини роз’яснили особливості оподаткування екологічного податку в Україні для суб’єктів господарювання
14:05 - московія продовжить заборону на продаж бензину за кордон до кінця року – росЗМІ
14:02 -  Податковий супровід, ветеранська підтримка та цифровізація: діалог податківців Дніпропетровщини з платниками
13:56 - Олексій Семенюк: Україні потрібен ринок капіталу, здатний залучати приватні інвестиції у відновлення
13:47 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!


Більше новин