московія витратить понад пів мільярда доларів на блокування сервісів VPN

10.09.2024 14:48 | Економічна правда

московія витратить 646 мільйонів доларів на покращення мережі блокування VPN, повідомляють росЗМІ.
Про це повідомляє Forbes з посиланням на документи Роскомнагляду.
Російський наглядовий орган у сфері зв"язку Роскомнагляд планує витратити 59 млрд руб (644 млн дол) протягом наступних п"яти років на модернізацію своїх можливостей з фільтрації інтернет-трафіку.
Гроші підуть на модернізацію обладнання, яке використовується для фільтрації інтернет-трафіку, а також для блокування або уповільнення роботи певних ресурсів.
У 2019 році московія ухвалила закон, який дозволяє країні повністю відрізати себе від інтернету, що вона називає кампанією зі збереження свого цифрового суверенітету.
Повідомляється, що після повномасштабного вторгнення в Україну Кремль витіснив кілька іноземних соціальних мереж та інтернет-компаній, хоча багато сервісів залишаються доступними через віртуальні приватні мережі, або VPN.
Модернізація системи дозволить російській владі краще обмежувати доступ до VPN.
Нове обладнання закуповується щорічно з 2020 року в міру зростання обсягів трафіку.
Читайте також: Кремль готується заблокувати Youtube.
Що чекає на популярний відеохостинг у московії

Нагадаємо:
Американська корпорація Apple на вимогу Роскомнагляду московія видалила з російського магазину AppStore кілька VPN-сервісів, які використовуються для обходу блокувань.
Російська влада повідомила всіх найбільших операторів зв"язку в країні про уповільнення швидкості відтворення відео на YouTube до 128 кілобіт на секунду.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bears growl and attack
Investors scramble to flee
Crash or correction?

- Fin.Org.UA

Новини

14:20 - Чотири роки позбавлення волі: ВАКС за хабарі засудив експосадовця Міноборони
14:20 - На внутрішньому ринку України на третину скоротились перепродажі авто: ТОП-10 моделей
14:16 - Фінансова фортеця під вогнем: як захистити монетарну та фінансову стабільність під час повномасштабної війни. Промова Андрія Пишного
13:58 - Деклараційна кампанія – 2026: хто подає податкову декларацію про майновий стан і доходи
13:55 - Перехід права власності на об’єкт оподаткування протягом звітного року: сплата транспортного податку фізичною особою
13:54 - Чи включається до доходу юридичної особи – платника єдиного податку третьої групи сума коштів, отримана у вигляді бюджетного гранту?
13:54 - USDA збільшило прогноз врожаю соняшника в Україні
13:53 - Мінус мільярд рублів в день: у Москві рахують збитки від відключень інтернету
13:52 - TAX Control – дієвий інструмент контролю
13:50 - Звірка даних з податку на нерухомість: термін, в який контролюючий орган проводить перерахунок суми податку, у разі виявлення розбіжностей
13:49 - Чи має право ФОП на загальній системі оподаткування використовувати кошти для власних потреб з поточного рахунку, який відкрито для здійснення підприємницької діяльності?
13:48 - Внесено зміни до форми довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи
13:46 - Для реєстрації ПРРО необхідно подати заяву за ф. № 1-ПРРО
13:45 - З початку року експорт вівса з України скоротився на 98%: причини
13:43 - В який термін контролююча особа – фізична особа подає повний звіт про контрольовані іноземні компанії?
13:41 - До уваги резидентів Дія Сіті!
13:39 - Чи застосовується на етапі будівництва сонячної електростанції касовий метод визнання податкового кредиту з ПДВ?
13:37 - Податкову декларацію про майновий стан і доходи можна подати за допомогою електронних сервісів ДПС
13:35 - Туристичний збір: юридичні особи спрямували до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 1,5 млн гривень
13:35 - Ісландія вже надала на підтримку енергетики України понад 8,4 мільйона євро
13:34 - За спеціальне використання води місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників понад 27,8 млн грн рентної плати
13:32 - Акцизний податок: надходження до загального фонду держбюджету від платників Дніпропетровщини зросли на понад 26 відсотків
13:31 - Лайфстайл від податкової Дніпропетровщини: системна підтримка платників через податковий супровід та просвітництво
13:30 - Декларування – 2026: кому можна не подавати річну декларацію
13:29 - Місцеві бюджети: цьогорічні надходження зросли на 13,9 % порівняно з січнем – лютим 2025 року
13:20 - Компенсація за оренду житла: хто з ветеранів може отримати та куди звертатися
13:15 - Стрибок цін на пальне: АМКУ розповів, чи виявив порушення
13:02 - В Україні порахували середню суму аліментів у 2025 році
12:50 - Дрони Ірану вдарили поруч з аеропортом Дубая
12:35 - McDonald's торік збільшила кількість клієнтів на 17% і сплатила податків на 3,5 мільярда


Більше новин