московія очікує падіння імпорту на майже 30 мільярдів доларів до кінця року: причини

09.09.2024 18:19 | Економічна правда

Уряд московія констатував втрату імпорту на майже 30 млрд дол через проблеми з платежами.
Про це повідомляє The Moscow Times з посиланням на прогноз Мінекономрозвитку.
За підсумками 2024 року обсяги імпорту в московія будуть на 29,2 млрд дол нижчими за початковий план.
Масові відмови банків проводити платежі, з якими російські компанії зіткнулися в Туреччині, Китаї, на Близькому Сході та в країнах колишнього СРСР, вдарили по постачаннях імпортних товарів до московії.
За 2024 рік у Росію буде ввезено товарів на 294,9 млрд дол замість 324,1 млрд дол у квітневій версії прогнозу.
У результаті замість збільшення імпорту порівняно з минулим роком на 21,2 млрд дол економіка отримає його скорочення на 8 млрд дол.
Одночасно знизили оцінки імпорту на 2025-27 рр.: у сумі обсяги постачань з-за кордону в Росію будуть на 66,3 млрд дол меншими за початковий план.
Нагадаємо:
Російські імпортери зіткнулися з новою проблемою при переведенні платежів до Китаю: банки, які зберігають можливість відправляти кошти в китайські кредитні організації, почали вимагати письмові запевнення про те, що гроші будуть прийняті.
Китайські експортери зупинили постачання продукції до московії без попередньої оплати.
Товарообіг між Росією і Південною Кореєю через санкційні обмеження впав на третину в першому півріччі 2024 року порівняно з аналогічним періодом 2023 року.

Додати коментар

Користувач:
email:





Investment gamble,
Stocks, bonds, and funds to explore,
Diversify well.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 9 квітня: корупція в "Укрзалізниці"
20:50 - Італія погіршить прогноз зростання ВВП через високі ціни на енергоресурси
20:22 - Фігурант оборудки навколо "Родовід Банку" не сяде через строки давності справи
19:50 - На Одещині світло повернули десяти тисячам родин
19:24 - Десятого квітня світло виключатимуть усю добу
18:55 - Підготовка до зими йде на внутрішньому ресурсі через блокування коштів ЄС – Зеленський
18:30 - Гуманітарне розмінування: розпочався прийом заявок від аграріїв в межах оновленої програми
18:20 - Китайські НПЗ хочуть закупити нафту з Ірану через зниження цін – Reuters
18:12 - OpenAI призупиняє будівництво дата-центру у Британії
18:10 - В Україні створять мережу "енергетичних сот": деталі
18:04 - Колонка для Forbes Ukraine Дар’ї Софіної, директора Департаменту ліцензування Національного банку України
18:03 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ДП ПрАТ "ОБОЛОНЬ" "КРАСИЛІВСЬКЕ" (Хмельницька обл., Хмельницький р-н, місто Красилів, вул. Будівельна, будинок 3)
18:02 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Оператор ГТС України» (Закарпатська область, Ужгородський район, Сюртівська територіальна громада, село Часлівці, вулиця Ратівська, 7)
18:01 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “ЕЛАБ” (Закарпатська обл. Мукачівський район, м. Мукачево, вул. Духновича, будинок 60)
17:59 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «НЖК» (Чернігівська обл., м. Ніжин, вул. Прилуцька, 2)
17:59 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “ЕЛАБ” (Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Собранецька, буд. 160)
17:57 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «БІВІТ» (Львівська обл., Львівський р-н, Львівська ТГ, с. Гряда, вул. Шевченка, 48)
17:56 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СП «ВОЛОДАР» (Київська обл., Білоцерківський р-н, с. Кашперівка, вул. Київська, 97)
17:55 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СП «ВОЛОДАР» (Київська обл., Білоцерківський р-н, с. Березна, вул. Академіка Комара, 1)
17:53 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ВОЛИНСЬКИЙ НДЕКЦ МВС (Волинська обл., м. Луцьк, вул. Винниченка, буд. 43)
17:52 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ Грандтермінал (Волинська обл., Луцький р-н, місто Луцьк, вул.Яремчука Назарія, будинок 2)
17:51 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ТД «Гранат Плюс» (Хмельницький р-н, Хмельницька обл., Чорноострівська територіальна громада, комплекс будівель та споруд №8)
17:45 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Оператор ГТС України» (Івано-Франківська область, Калуський район, Долинська територіальна громада, село Княжолука, вулиця Ровенька, 8)
17:44 - Війна проти Ірану додасть в московитський бюджет 9 мільярдів доларів – Reuters
17:30 - Бізнес зможе заощаджувати понад 1,5 млрд грн щороку: Верховна Рада ухвалила закон про реформу державного нагляду
17:15 - ДПС запустила сервіс – податковий супровід ветеранського підприємництва
17:10 - В OLX розповіли, що думають про оподаткування цифрових платформ
17:00 - Як блокчейн "перепрошиває" фондовий ринок
17:00 - Посадовців "Укрзалізниці" підозрюють у розтраті 4,4 мільйона під час закупівлі комплектуючих
16:45 - В ДАР призупинено добір на дотацію на утримання корів


Більше новин