Відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з питань державного управління

09.09.2024 21:03 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

9 вересня 2024 року відбулося друге засідання Міжвідомчої робочої групи з питань удосконалення законодавства з питань державного управління. Співголовами робочої групи є Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов та перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко. «З початку року почалося впровадження системи оплати праці державних службовців на основі класифікації посад.
Законодавчо це рішення було врегульовано через прикінцеві положення закону України про Державний бюджет України.
Сьогодні будемо говорити про основні положення, які мають увійти до законопроекту про Державний бюджет України на наступний рік, щоби продовжити впровадження цієї системи в державних органах, які в 2024 році провели класифікацію посад, та створити передумови для переходу на нову систему оплати праці для держорганів, які з тих чи інших причин залишалися на старих умовах оплати праці», - відкрив засідання Олег Немчінов. Учасники Міжвідомчої робочої групи обговорили способи врегулювання проблемних питань з якими протягом 2024 року державні органи зверталися до Уряду найчастіше, зокрема щодо поділу держорганів за рівнями юрисдикції та типами з метою визначення розмірів посадових окладів. «Робота над справедливою оплатою праці для державних службовців триває заради максимальної реалізації поставлених цілей.
Обговорення продовжуються — всі виклики тримаємо у фокусі та шукаємо ті рішення, що стануть ефективною відповіддю на них.
Перебуваємо завжди у діалозі та аналізуємо результати вже впроваджених кроків», - зазначив Олександр Корнієнко. Оскільки під час засідання були порушені питання, які стосувались діяльності державних органів, представники яких не входять до складу Міжвідомчої робочої групи, то для участі в ньому додатково були запрошені представники антикорупційних органів, органів безпеки і оборони, обласних державних (військових) адміністрацій та інші заінтересовані органи.

Додати коментар

Користувач:
email:





From London to Berlin,
Traders follow every move,
Market never sleeps.

- Fin.Org.UA

Новини

17:14 - У Києві прорвало тепломережу
17:06 - Спадщина без конфліктів: ключові інструменти для розподілу активів
16:19 - Ціни на нафту продовжують падати на початку 2026 року
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 05.01.2026
15:03 - Маск заявив, що у 2026 році почне масово виробляти імпланти для керування пристроями думками
15:00 - Чи стане українська енергетика магнітом для зелених інвестицій ЄС?
14:44 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
14:07 - ДБР ліквідувало канал постачання кокаїну: організував українець, який відсидів у США
13:45 - Політика «Зроблено в Україні» забезпечила 0,95 в.п. зростання ВВП у 2025 році
13:16 - московіяни атакували магазин JYSK у Запоріжжі
13:10 - 2025 рік у енергетичній сфері України: розвиток розподіленої генерації
13:10 - Реформа рибного господарства: підсумки 2025 року
13:00 - Що відбувається на ринку нових авто та як премія "Авто Лідер" визначає найкращих
12:45 - ДТЕК показала масштаби руйнувань енергооб’єктів на Одещині
12:25 - Хто та в яких випадках подає податкову декларацію про майновий стан і доходи?
12:23 - Коли необхідно подавати до контролюючих органів витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки
12:22 - Зміна облікових даних: алгоритм дій фізичної особи – платника податків
12:21 - До уваги ФОП – платників єдиного податку першої – третьої груп!
12:20 - США у 2025 році активніше залучали державні інвестиції, ніж країни, що розвиваються
12:19 - Платники Дніпропетровщини спрямували до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів майже 162 млрд грн податкових платежів та єдиного внеску
12:17 - Інформація для платників єдиного внеску щодо уточнення категорій платників в розрізі символів звітності
12:16 - Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована
12:15 - 2026 рік для ФОП: нові розміри єдиного податку та військового збору
12:13 - 2026 рік для ФОП: нові розміри єдиного податку та військового збору
12:01 - Хто та в яких випадках подає податкову декларацію про майновий стан і доходи?
12:00 - Розпочалась деклараційна кампанія 2026
11:59 - Про сплату військового збору фізичними особами з доходів, які підлягають річному декларуванню
11:58 - Про розміри ставок єдиного податку з 01.01.2026 для ФОП – платників єдиного податку першої та другої груп
11:56 - Платники Дніпропетровщини спрямували до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів майже 162 млрд грн податкових платежів та єдиного внеску
11:55 - Зміна облікових даних: алгоритм дій фізичної особи – платника податків


Більше новин