В Україні відновлено майже 900 об’єктів медзакладів, пошкоджених росіянами від початку війни

09.09.2024 17:37 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Попри постійні обстріли та бомбардування росією української інфраструктури, зокрема лікарень, амбулаторій, пологових, поліклінік тощо, роботи з відновлення тривають із перших місяців повномасштабної війни.  Так, за понад два роки у різних регіонах України повністю та/або частково відновлено 886 об’єктів медзакладів.
З них 533 об’єкти відновлені повністю та ще 353 — частково.
Це медичні заклади на деокупованих територіях, а також ті, які зазнали невеликих ушкоджень: вибиття вікон, знищення покрівлі, пошкодження фасаду тощо.  Найбільше об’єктів відновлено в Миколаївській, Дніпропетровській, Київській, Харківській та Чернігівській областях.  Держава продовжує пріоритетно відновлювати медичну інфраструктуру, щоби забезпечити безперешкодний доступ кожного українця до якісної та потрібної медичної допомоги.
Тому, попри численні атаки російської армії, МОЗ разом із партнерами працюють над відбудовою української медичної інфраструктури.  Повномасштабна війна в Україні триває вже понад 30 місяців.
За цей час внаслідок обстрілів та атак росії було пошкоджено та/або знищено 1877 об’єктів медзакладів.
З них 1657 об’єктів медзакладів пошкоджено та ще 220 — зруйновані повністю й відновленню не підлягають.  Найбільших пошкоджень зазнали медзаклади на Харківщині, Донеччині, Миколаївщині, Київщині, Чернігівщині, Дніпропетровщині, Херсонщині та Запоріжжі.
Отримати інформацію щодо ступеня руйнування лікарень на тимчасово окупованих територіях наразі неможливо. Зазначимо, що від початку війни росія пошкодила 200 автівок екстреної медичної допомоги, знищила 261 та захопила 125 автівок «екстренки». Нагадаємо, нещодавно МОЗ повідомляло про процес будівництва нового лікувального корпусу на базі Ірпінської міської центральної лікарні.

Додати коментар

Користувач:
email:





G8 and G20
Governing global finance
Powerful elite

- Fin.Org.UA

Новини

10:10 - Перші танкери пройшли через Ормуз після угоди США та Ірану
09:35 - Нафта відреагувала на підписання угоди між США та Іраном про припинення війни
09:05 - Безпілотники уразили Московський НПЗ: місто затягнуло густим димом
08:30 - Як війна змінила споживання електрики
08:00 - "Ми як терпіли". Держава змусить банки сплатити ще 50 млрд грн до бюджету
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 18.06.2026
21:58 - Американський регулятор подав до суду на українську ІТ-компанію Genesis
21:00 - Новини 17 червня: активи Кулеби хочуть конфіскувати, атаки московія
20:45 - Ринок готується до відкриття Ормузу: танкери вже питають ціни, але ще не йдуть
20:20 - Ормуз не стоїть: танкери таємно вивозять нафту з Перської затоки
20:00 - Трамп заперечив участь США у фонді на $300 мільярдів для Ірану
19:30 - Велике дослідження: як інтелектуальна власність впливає на економіку України
19:30 - Нафти може стати забагато: МЕА дало перший прогноз на 2027 рік
19:00 - За п’ять місяців держава отримала від приватизації мільярд гривень
18:42 - Національний банк захищатиме в суді правомірність застосованого до ТОВ "СВІФТ ГАРАНТ" штрафу за порушення у сфері фінмоніторингу
18:35 - Після ударів по НПЗ московія змушена завозити бензин з Азії
18:20 - Уряд запускає ринок довгострокових контрактів на електроенергію
18:06 - Типи конденсаторів та їх роль у сучасній електротехніці
18:05 - Через атаки БпЛА у низці регіонів московії заборонили польоти малої авіації
18:02 - Верховний Суд підтвердив правомірність рішення Національного банку про застосування до ТОВ "УКмосковіяІНСТАНДАРТ" заходу впливу за порушення у сфері фінмоніторингу
18:00 - Інтер’єр і комфорт: прості способи зробити дім функціональним
17:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на четвер 18 червня
17:20 - московіяни атакували автівку "Укрпошти" у Нікополі, водія поранено
17:12 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2022 р. № 398”
17:07 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2022 р. № 398”
16:45 - Шахрай продав курортну землю на Львівщині у 27 разів дешевше ринку – прокуратура
16:30 - Криза добрив спонукає фермерів переосмислювати технології
16:15 - Дефіцит бензину у 53 регіонах московії намагаються закрити "екстренним штабом"
16:10 - Український агроекспорт цьогоріч уже вийшов на 23 нові ринки
16:00 - Чинна модель ПСО спотворює ринок електроенергії – Energy Community


Більше новин