Українська делегація розпочала візит до Естонії в рамках проекту «На шляху до відновлення житла в Україні: Програма розбудови потенціалу та співпраці для відновлення житла у Харкові, Миколаєві та Житомирі»

09.09.2024 18:08 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Розпочався офіційний візит української делегації під головуванням заступника Міністра розвитку громад та територій Наталії Козловської до Таллінна.
Окрім експертних обговорень, представники делегації також візьмуть участь в 11-й Балтіиськіи житловіи конференціі, яка відбудеться 10 вересня. Численні руйнування і пошкодження житлового фонду України, які наразі становлять близько 10 відсотків, та гостра необхідність осучаснення й модернізації житлового законодавства — це виклики, які, серед інших, постали перед Україною.
Станом на сьогодні в Реєстр пошкодженого та знищеного майна внесено близько 400 тисяч об"єктів нерухомості. Міністерство розвитку громад та територій активно працює в напрямку необхідних реформ і вивчає та запозичує успішний досвід іноземних країн.
Зокрема, зараз готуються законопроекти, які мають змінити філософію житлової політики шляхом створення дієвих механізмів забезпечення житлом громадян, відновлення житлового фонду та його ефективним управлінням. “Важливу роль у новій житловій політиці України будуть відігравати саме органи місцевого самоврядування, тому залучення до проектів саме представників на рівні міст є важливим і правильним рішенням.
Я була б вдячна Уряду Естонії за продовження підтримки, спільних з Квартирною Асоціацією Естонії, проектів для України”,— сказала заступник Міністра розвитку громад та територій Наталія Козловська. В рамках проекту «На шляху до відновлення житлового фонду України: Програма розбудови потенціалу та співпраці для відновлення житла в Харкові, Миколаєві та Житомирі», Квартирна Асоціація Естонії підготувала та надала проекти відновлення для шести багатоквартирних будинків. Квартирна асоціація Естонії є багаторічним партнером українських організацій в сфері житлової політики і їх досвід з управління житловим фондом та комплексної реконструкції є важливим для України. Проект «На шляху до відновлення житла в Україні: Програма розбудови потенціалу та співпраці для відновлення житла у Харкові, Миколаєві та Житомирі» реалізується у співпраці з ЄЕК ООН та передбачає вивчення естонського досвіду в комплексній реконструкції, термомодернізації та управлінні багатоквартирними будинками. Залучення до проекту українських партнерів на рівні громадськості також посилює довіру і сприяє відкритості процесів.
Організація Housing Ukraine має відповідну інституційну спроможність та вносить свій внесок в реформування житлової політики України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Біржа додає
Статусу компанії, але
І ризиків багато.

- Fin.Org.UA

Новини

23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 25 березня: московія посилила атаки на залізницю, що в декларації Свириденко
20:45 - Україна будуватиме більш захищену та стійку до атак московія енергосистему – Шмигаль
20:10 - 26 березня відключення світла не прогнозуються
19:30 - Валентина Москаленко взяла участь у 16-му засіданні Керівного комітету Української платформи донорів у Києві
19:30 - В застосунку Uklon з'явилась можливість купувати квитки на автобуси
19:30 - В застосунку Uklon з'явилась можливість купувати квитки на автобуси
19:00 - Денис Шмигаль обговорив стратегію розвитку та відновлення енергетики України на CERAWeek
18:50 - На Донеччині через знищення греблі вводитимуть графіки подачі води
18:30 - В Києві частково обмежать рух низкою мостів, шляхопроводів і вулиць через ремонт доріг
17:55 - У Києві судитимуть керівника ШЕУ: переплатив 3 мільйона гривень за стовпчики
17:38 - Містобудування: світові тренди та українська реальність
17:35 - В Україні дешевшають буряки через падіння попиту: скільки вони коштують
17:30 - Як вистежити «цифрові сліди»: фахівці НКЦПФР вивчали методи розслідування криптозлочинів
17:12 - Автостягнення податкового боргу: до бюджету надійшло 876 мільйона гривень
17:00 - Results of the National Bank of Ukraine’s Measures to Supply Banks with Foreign Currency Cash
17:00 - Результати операцій Національного банку України з підкріплення кас банків готівковою іноземною валютою
16:43 - Нацбанк показав курс долара і євро на четвер 26 березня
16:40 - Всеукраїнський рибогосподарський форум: Україна готує галузь до роботи за стандартами ЄС
16:35 - На Львівщині викрили підпільне виробництво кондитерки під відомим брендом
16:30 - У Мінцифри розповіли, як Україна позбувається імпортозалежності від чипів
16:18 - Ключові рішення НКЦПФР від 25.03.2026
15:56 - Повноцінна криза: цьогоріч на московитський ринок не вийшов жоден новий бренд
15:54 - Україна та НАТО проводять перший конкурс для спільних оборонних розробок
15:40 - До Карпат курсуватимуть додаткові поїзди: в які дні та за яким графіком
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 26.03.2026
15:30 - Україна приєднається до міжнародної системи обміну генетичними ресурсами рослин
15:30 - Ветеранський бізнес: як отримати статус та що він дає
15:12 - Зеленський затвердив склад Ради з питань підтримки підприємництва
15:06 - Розподіл вуглеводнів, енергообладнання: про що Україна домовилась зі США


Більше новин