Ольга Стефанішина зустрілася з командою Міжнародного валютного фонду

09.09.2024 19:35 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України - Міністр юстиції України Ольга Стефанішина у понеділок, 9 вересня, провела координаційну зустріч з місією Міжнародного валютного фонду (МВФ), що прибула до Києва. Участь у зустрічі взяли, зокрема, керівник місії МВФ в Україні Гевін Грей, заступник керівника місії Тревор Лессард, головний економіст місії Хайко Гесе та постійний представник МВФ в Україні Прішила Тофано.
Онлайн до зустрічі приєднався старший юридичний радник місії Джонатан Памполіна. Учасники зустрічі зосередились на подальших кроках щодо перегляду програми «Механізм розширеного фінансування» (Extended Fund Facility, EFF). «Рада розпочати діалог з МВФ на новій посаді з чітким розумінням, що Україна залишається абсолютно прозорою в межах своїх зобов’язань щодо верховенства права та боротьби з корупцією, взятих перед нашими міжнародними партнерами, але, у першу чергу, перед українським народом, – зазначила Ольга Стефанішина під час зустрічі.
– Елементи, наявні в структурних маяках в межах перегляду Програми, не нові для України.
Це частина масштабного процесу, який відбувається на найрізноманітніших платформах, зокрема в межах переговорного процесу щодо вступу в ЄС.
Тому, запевняю, що політичні гарантії продовжувати ці реформи з боку України залишаються незмінними». Віце-прем’єр-міністр наголосила на важливості тісного, регулярного діалогу для формування комплексного розуміння подальших кроків у сфері реформ, зважаючи на початок переговорного процесу про вступ України до ЄС. Від української сторони на зустрічі були присутні заступник Міністра юстиції України Олександр Банчук, заступник керівника Офісу Президента України Ірина Мудра, перший заступник Міністра фінансів України Денис Улютін, Директор Урядового офісу координації європейської інтеграції Олександр Ільков. Довідково  31 березня 2023 року Виконавча рада МВФ затвердила нову чотирирічну програму в рамках Механізму розширеного фінансування (EFF) для України з фінансуванням в розмірі близько 15,6 млрд доларів США (11,6 млрд СПЗ). Програма є частиною пакета міжнародної підтримки України на суму, яка наразі становить близько 122 млрд доларів США на 2023-2027 роки.
У 2024 році програма EFF передбачає 5,4 млрд доларів США бюджетної допомоги Україні.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money moves the world,
The global financial system,
A force to reckon.

- Fin.Org.UA

Новини

17:56 - Видатки на оборону зростуть на 1,5 трильйона. Проте на збільшення грошового забезпечення коштів поки нема
17:55 - На АЗС почали знижуватися ціни на дизпальне після зростання
17:45 - Нацбанк показав курс долара та євро на 11 травня
17:10 - Проєкти енергонезалежності університетів: уряд спрямує понад мільярд
17:00 - На внутрішньому ринку України впав попит на вживані авто: які моделі купують найчастіше
16:49 - Засідання Комісії
16:40 - Страховий та перестраховий брокер виключений з Реєстру страхових посередників
16:37 - Постраждалому від війни бізнесу частково спишуть борги
16:30 - Україна та Туреччина погодили збільшення квот на міжнародні перевезення
16:15 - Перезавантажувати "Ліси України" буде ексзаступник міністра економіки
16:00 - Коментар Національного банку щодо рівня інфляції у квітні 2026 року
15:50 - Журналісти проаналізували, які комплектуючі для військової техніки московія постачає Білорусь
15:31 - Кабмін ліквідував Коордцентр трансформації вугільних регіонів: що від нього очікували
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 11.05.2026
15:30 - Для фермерів Херсонщини стартує програма підтримки в ДАР
15:25 - Денис Шмигаль розповів студентам Університету Метрополії у Фінляндії про досвід України у забезпеченні стійкості енергосистеми
15:16 - Експертно-перевірна комісія Галузевого державного архіву НБУ визначила банки, документи яких формуватимуть Національний архівний фонд
15:15 - Модель Mythos внесла "хаос" у стратегію США щодо штучного інтелекту – WSJ
15:00 - НКЦПФР оновлює правила муніципальних облігацій: що зміниться для громад
14:48 - У московія зріс дефіцит бюджету: перевищив річний план у 1,5 раза
14:46 - Україна та Данія продовжують співпрацю у відновленні та трансформації енергосектору
14:30 - Що слід змінити в регулюванні криптоактивів
14:22 - Європа посилює захист розподільчих мереж – Bloomberg
14:10 - Ціни на моркву на українському ринку впали у понад 3 рази за рік
14:00 - Рада з фінансової стабільності схвалила оновлені Стратегію з розвитку кредитування та Стратегію з розвитку іпотечного кредитування
14:00 - "ДТЕК Нафтогаз" реструктуризує борг на майже пів мільярда доларів
14:00 - Рада з фінансової стабільності схвалила оновлені Стратегію з розвитку кредитування та Стратегію з розвитку іпотечного кредитування
13:56 - В Україні запрацюють нові правила використання земель під торфовищами: що зміниться
13:47 - Сервіс «Пульс» Державної податкової служби України
13:46 - Робота без укладення трудового договору позбавляє працівника соціальних гарантій


Більше новин