Голова Нацполіції Іван Вигівський провів зустріч із заступником держсекретаря США Річардом Верма та Послом США в Україні Бріджит Брінк

09.09.2024 15:45 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Голова Нацполіції Іван Вигівський провів зустріч із заступником держсекретаря США Річардом Верма та Послом США в Україні Бріджит Брінк На базі Департаменту патрульної поліції Нацполіції партнерам продемонстрували автомобілі та бронетехніку, криміналістичні лабораторії, роботи розмінування, дрони та інше обладнання, надане в рамках підтримки та допомоги від уряду США — U.S.
Department of State: Bureau of Intl Narcotics & Law Enforcement (INL) — те, що допомагає рятувати та зберігати життя.
Серед техніки — і уражені ворогом авто. Під час зустрічі з державним секретарем США з управління та ресурсів Річардом Верма та Послом США в Україні Бріджит Брінк, окрім Голови Нацполіції України Івана Вигівського, також були присутні керівники та представники структурних підрозділів — начальник Департаменту патрульної поліції Євгеній Жуков, начальник Управління вибухотехнічної служби Володимир Хоменко, криміналісти, поліцейські спецпідрозділу тактичної підтримки тактико-оперативного реагування патрульної поліції (TacTeam) та спецпідрозділу КОРД. Біля Меморіалу пам’яті загиблих поліцейських міжнародні партнери хвилиною мовчання вшанували полеглих поліцейських-захисників України. Іван Вигівський подякував американським партнерам за постійну матеріально-технічну допомогу різним підрозділам Нацполіції. «Ця допомога відчутна та ефективна.
Особливо під час ведення бойових дій, розвідки, збору та розслідування воєнних злочинів, ідентифікації тіл загиблих, розмінування територій, евакуації населення.
Такого обладнання до війни у нас не було», – наголосив очільник відомства. В цій ганебній війні росіян проти українців Нацполіція здобула такий досвід, якого не мають інші поліцейські світу.
За словами очільника відомства, тисячі поліцейських беруть участь у бойових діях.
Заступник держсекретаря США Річард Верма зазначив, що вражений мужністю і хоробрістю українських поліцейських. «Це одна з наших найбільших програм допомоги у безпековому секторі у світі.
Дуже потужне партнерство і те, що ми намагаємося зробити – це не тільки надати допомогу, а й забезпечити безпеку тим, хто рятує цивільних, і тим, хто забезпечує їхню безпеку», – сказав Річард Верма. Іван Вигівський подякував Посольству США за раніше передані броньовані автомобілі.
Поліцейські ефективно їх використовують у прифронтових регіонах Херсонщини, Запоріжжя, Харківщини, Сумщини, Донеччини, а саме здійснюють порятунок та евакуацію дітей, місцевих жителів на безпечні території. Завдяки наданим технічним засобам та спеціальним роботам стало безпечнішим і розмінування.
За час війни вибухотехнічна служба вилучила понад 320 000 вибухонебезпечних предметів. Вся надана допомога кожного дня використовується поліцейськими як для чинення спротиву російському ворогу, так і для розслідування воєнних злочинів росії заради спільної перемоги.

Додати коментар

Користувач:
email:





Капітал росте,
Інвестори зненацька
Спокій бережуть

- Fin.Org.UA

Новини

17:55 - Найбільший виробник СПГ московії заснував компанію з будівництва танкерів
17:45 - "Укрпошта" повідомила, як працюватиме в період Великодня
17:31 - Запрошуємо подавати роботи для участі у Форумі молодих дослідників 2026
17:25 - Нацбанк показав курс долара і євро на вівторок 7 квітня
16:55 - Березневий імпорт дизелю в Україну встановив рекорд
16:40 - "Лікуйтесь самі", або чим обернеться відмова "Укрзалізниці" від медичного страхування працівників
16:33 - Київстар запустив Маркетплейс для бізнесу
16:30 - Анонс: НКЦПФР та НДУ презентують нову модель реєстрації випусків акцій
16:30 - Україна запустить потяг до головного туристичного міста Болгарії
16:16 - Засідання Комісії
16:00 - Двом небанківським фінансовим установам відкликано ліцензії та виключено їх з Державного реєстру фінансових установ
15:55 - Працівник Бучанського РТЦК задекларував золото на 8 мільйонів та тисячі доларів і євро готівки
15:34 - Які способи подачі податкової декларації про майновий стан і доходи?
15:32 - Чи мають право юридичні особи – платники єдиного податку четвертої групи здійснювати бартерні операції?
15:31 - ФОПи, які є роботодавцями, зобов’язані укладати з найманими працівниками трудові договори
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 07.04.2026
15:29 - Підтримка обороноздатності держави: понад 2,4 млрд грн військового збору отримав загальний фонд держбюджету від платників Дніпропетровщини
15:28 - Переваги офіційної праці
15:26 - Оновлено спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності
15:25 - Звернення громадян: підсумки роботи податкової служби Дніпропетровщини за перший квартал поточного року
15:23 - ДПС запроваджує новий інструмент, який допоможе бізнесу уникати блокування податкових накладних
15:20 - В кількох регіонах України застосували аварійні відключення світла
15:07 - Рада оверсайту провела періодичний огляд індикаторів грошового та валютного ринків
14:55 - В Україні повідомили про зростання приготування паски
14:31 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
14:30 - НКЦПФР додала в перелік сумнівних два інвестпроєкти
14:27 - Про затвердження листа очікувань власника державної установи «Професійні закупівлі» на 2027 рік, лист Мінекономіки від 02.04.2026 № 2803-06/30743-08
14:25 - Про затвердження листа очікувань власника державного підприємства “Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції” на 2026 рік, затвердженого наказом Мінекономіки від 31.03.2026 № 4478
14:15 - «Доступні кредити 5-7-9%»: щотижнева статистика
14:10 - Комітет Ради підтримав проєкт про оподаткування посилок, але тільки за основу


Більше новин