«Національний кешбек»: за тиждень 880 тис. українців відкрили картки для отримання допомоги від держави

09.09.2024 17:15 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

880 тисяч українців відкрили картки для отримання виплат за програмою «Національний кешбек» від 2 вересня, коли стартувало бета-тестування.
У системі вже зареєстровано понад 130 тис.
товарів від 713 українських виробників.
Про це повідомила Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко. «Покупці, виробники та торговельні мережі активно долучаються до Національного кешбеку.
Відсьогодні до програми долучаються нові ритейлери.
Зокрема, Епіцентр K, Нова лінія, Auchan, Comfy, Сільпо, ФОРА і аптека 3і.
Під час купівлі локальних товарів, зареєстрованих в програмі, в магазинах цих мереж відтепер нараховуватимуть кешбек 10%. Бета-тестування «Національного кешбеку» триватиме близько місяця.
У цей період система наповнюватиметься товарами українських виробників.
До програми і надалі приєднуватимуться нові торгові мережі та магазини», — наголосила Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко. Раніше до програми долучились АТБ-Маркет, Аврора, NOVUS, ЕКО маркет, VARUS, OKKO, Мережа АЗК «WOG», Укрнафта, мережа аптек Аптека АНЦ.
Ще приблизно 100 закладів торгівлі — від маленьких магазинчиків і аптек до онлайн-магазинів і великих супермаркетів нині в процесі приєднання. Національний кешбек є формою фінансової підтримки громадян від держави, умовою надання якої є купівля українських товарів.
Кількість таких товарів у програмі за тиждень збільшилась більше ніж втричі — з 38 тис.
до понад 130 тис.
одиниць. У межах бета-тестування здійснюється налаштування технічних і фінансових систем програми.
Зокрема, йде впровадження допоміжного сервісу, який дозволить споживачу бачити обсяг нарахованого кешбеку в Дії.
Частина банків – партнерів вже налагодили передачу даних, завдяки чому їх клієнти першими дізнались обсяг кешбеку за 2 і 3 вересня.
Нарахування за наступні дні буде доступне незабаром.
Інші банки продовжують технічні роботи.
Щойно дані надходитимуть, Дія відображатиме їх в розділі Сервіси – Національний кешбек. Споживачі під час бета-тестування також можуть надати свої пропозиції або зауваження для вдосконалення роботи програми через форму на сайті https://madeinukraine.gov.ua.
Проконсультуватися стосовно умов участі в програмі «Національний кешбек» можна в урядовому контактному центрі за номером 1545. Щоб отримувати кешбек від держави, покупцям необхідно подати заявку через сайт чи мобільний застосунок банку, який бере участь у програмі, або звернутись до відділення.
Відкрити фізичну чи віртуальну картку, куди нараховуватиметься кешбек.
І потім в Дії в розділі Сервіси - Національний кешбек обрати картку для виплат. Оформити картки вже можна в monobank, або Укргазбанку на додачу до ПриватБанку, Sense Bank, ПУМБ, Абанку, Глобус Банку, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Ощадбанку та Акордбанку.
Загалом, в системі зареєстровані 11 банків.
Деякі з них також пропонують додаткові бонуси до кешбеку, який надає держава. Кешбек у розмірі 10% від вартості нараховується за купівлю продукції локальних виробників, що включені у програму, за виключенням підакцизної продукції (пальне, тютюн та міцний алкоголь).
Також кешбек поширюється на ліки українського виробництва, вино без додавання спирту і медові напої. Максимальна сума виплат — 3 тис.
грн в місяць.
Накопичені за місяць кошти надходитимуть на створену картку раз на місяць до 20 числа наступного місяця. На які товари вже поширюється кешбек, можна дізнатися на сайті програми https://madeinukraine.gov.ua.
Інформувати споживачів про товари, на які розповсюджуватиметься кешбек, будуть і заклади торгівлі. Отримані за участь у програмі «Національний кешбек» кошти можна буде витратити на послуги — комуналку, транспорт, лікування, мобільний зв’язок, спорт, кіно і інші.
Також їх можна буде задонатити на ЗСУ або купити військові облігації. Зняти готівку з рахунку, куди нараховують кошти за кешбек, буде неможливо.
Використати кошти від кешбеку, нараховані в 2024 році, можна буде до 31 січня 2025 року. Координатором програми Національний Кешбек виступає Міністерство економіки України.
В реалізації проекту беруть участь Міністерство цифрової трансформації України, Державна податкова служба, Ощадбанк та уповноважені банки України і Урядовий контактний центр.
Технологічним партнером в реалізації програми виступає міжнародна платіжна система Mastercard.
Операційним партнером проекту є міжнародна компанія платіжних технологій Visa.

Додати коментар

Користувач:
email:





На фондовому ринку немає меж,
Інвестиції можна зробити везде.
Є шанс втроє збільшити свої гроші,
Але й ризики тут дуже великі.

- Fin.Org.UA

Новини

23:00 - Накази Міністерства енергетики України
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:01 - Свириденко взяла АРМА під свою особисту відповідальність
20:30 - Новини 29 грудня: коли світло буде без графіків, звільнення Шурми з Наглядової ради "Нафтогазу"
20:22 - Уряд дозволив ФОПам не встановлювати термінали до кінця воєнного стану
20:05 - Уряд оновив механізми управління, моніторингу та контролю за виконанням Плану України в межах інструменту Ukraine Facility
20:00 - Шурму звільнили з наглядової ради "Нафтогазу"
19:50 - В Україні викрили схему незаконного заволодіння електрикою на 168 мільйонів
19:45 - Уряд відтермінував строки обов’язкового використання платіжних терміналів для підприємців
19:36 - У світі впали ціни на кукурудзу
19:30 - Оновлено підходи щодо обмеження максимального розміру ризику на одного контрагента / групу пов’язаних контрагентів
18:50 - Виробника та постачальника масла для ЗСУ оштрафували за поширення неправди про товар
18:45 - Національний банк оновив авторизаційні вимоги для надавачів фінансових послуг
18:31 - "Укроборонпром" оголошує про відбір до Наглядових рад своїх підприємств
18:12 - 30 грудня графіки відключення світла діятимуть усю добу
18:00 - Hyundai не може викупити свій завод в московія попри умови контракту, які це дозволяють
17:56 - Зведений перелік покупців у розрізі уповноважених банків, які отримають часткову компенсацію за придбану техніку і обладнання вітчизняного виробництва у листопаді 2025 року
17:51 - NBU Releases Bank-by-Bank Results of Resilience Assessment
17:51 - Національний банк оприлюднив результати оцінки стійкості в розрізі банків
17:50 - На українському ринку знизились ціни на картоплю
17:43 - Список сільськогосподарських товаровиробників в розрізі уповноважених банків, які отримали часткову компенсацію вартості за придбану вітчизняну техніку та обладнання для агропромислового комплексу за листопад 2025 року
17:40 - Список сільськогосподарських товаровиробників в розрізі уповноважених банків, які отримали часткову компенсацію вартості за придбану вітчизняну техніку та обладнання для агропромислового комплексу за жовтень 2025 року
17:38 - Список сільськогосподарських товаровиробників в розрізі уповноважених банків, які отримали часткову компенсацію вартості за придбану вітчизняну техніку та обладнання для агропромислового комплексу за вересень 2025 року
17:37 - Нацбанк показав курс долара та євро на вівторок 30 грудня
17:36 - Список сільськогосподарських товаровиробників в розрізі уповноважених банків, які отримали часткову компенсацію вартості за придбану вітчизняну техніку та обладнання для агропромислового комплексу за серпень 2025 року
17:34 - Список сільськогосподарських товаровиробників в розрізі уповноважених банків, які отримали часткову компенсацію вартості за придбану вітчизняну техніку та обладнання для агропромислового комплексу за липень 2025 року
17:20 - 112 об’єктів державної та арештованої нерухомості спрямують на потреби ВПО
17:20 - Департамент стратегії та розвитку Національного банку очолив Ігор Лужанський
17:19 - Nvidia придбала акції Intel на суму 5 мільярдів доларів
16:54 - Путін дозволив собі і своєму оточенню не звітувати про доходи


Більше новин

ВалютаКурс
Алжирський динар0.32649
Австралійський долар28.2396
Така0.34539
Канадський долар30.825
Юань Женьміньбі6.0253
Чеська крона2.0449
Данська крона6.6487
Гонконгівський долар5.4309
Форинт0.128088
Індійська рупія0.46923
Рупія0.0025148
Новий ізраїльський шекель13.2046
Єна0.27006
Теньге0.084091
Вона0.02939
Ліванський фунт0.000471
Малайзійський ринггіт10.3977
Мексиканське песо2.3556
Молдовський лей2.5163
Новозеландський долар24.4695
Норвезька крона4.2005
Саудівський ріял11.2569
Сінгапурський долар32.8442
Донг0.0016062
Ренд2.5352
Шведська крона4.5933
Швейцарський франк53.4133
Бат1.34242
Дирхам ОАЕ11.4944
Туніський динар14.6073
Єгипетський фунт0.8847
Фунт стерлінгів56.9308
Долар США42.2179
Сербський динар0.42322
Азербайджанський манат24.8341
Румунський лей9.7451
Турецька ліра0.9833
СПЗ (спеціальні права запозичення)57.8275
Болгарський лев25.3927
Євро49.6525
Ларі15.6816
Злотий11.7429
Золото188427.78
Срібло3168.63
Платина97452.42
Паладій72347.13

Курси валют, встановлені НБУ на 30.12.2025