Національний банк анулював ТОВ "ЛІЗИНГ ТАЙМ" ліцензію на діяльність фінансової компанії через зв’язки з рф

09.09.2024 16:33 | Національний банк України

Національний банк України застосував до ТОВ “ЛІЗИНГ ТАЙМ” (ЄДРПОУ 41874576) захід впливу у вигляді анулювання ліцензії на діяльність фінансової компанії з огляду на визнання ділової репутації цієї установи небездоганною.
Таким чином Національний банк продовжує реагувати на виявлені зв’язки власників небанківських фінансових установ з російською федерацією.
Рішення про визнання ділової репутації власника ТОВ “ЛІЗИНГ ТАЙМ” Грегорі Штульберга та ТОВ “ЛІЗИНГ ТАЙМ” небездоганною було  ухвалене 26 серпня 2024 року.
Так, Національний банк виявив, що Грегорі Штульберг опосередковано (через компанію, зареєстровану у Великій Британії) володіє російським АКЦИОНЕРНЫМ ОБЩЕСТВОМ “АКЦИОНЕРНЫЙ КОММЕРЧЕСКИЙ БАНК “АЛЕФ-БАНК” (далі – АО “АКБ “АЛЕФ-БАНК”).
Нагадуємо, що Україна застосувала секторальні санкції до всього фінансового сектору російської федерації строком на 50 років відповідно до пункту 2 рішення Ради національної безпеки і оборони України від 22 лютого 2023 року, уведеного в дію Указом Президента України від 22 лютого 2023 року № 89/2023.
Під дію секторальних санкцій потрапляє і АО “АКБ “АЛЕФ-БАНК”.
Згідно з чинним законодавством наявність інформації про те, що особа є одночасно власником істотної участі інших юридичних осіб, до яких застосовано, зокрема, санкції Україною, є ознакою її небездоганної ділової репутації, що відповідно є ознакою небездоганної ділової репутації фінансової компанії.
Рішення про анулювання ліцензії на діяльність фінансової компанії ТОВ “ЛІЗИНГ ТАЙМ” ухвалене Комітетом з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг 09 вересня 2024 року та набирає чинності з 10 вересня 2024 року.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ticker tape ticker,
Numbers flicker, rise and fall,
Stock market ticker.

- Fin.Org.UA

Новини

18:15 - В НАН заявили, що до ремонту мосту Патона потрібно братися невідкладно
17:20 - Юрист розповів, чи висунули обвинувачення для раніше затриманих в Угорщині співробітників Ощадбанку
16:15 - Торік в Україні жінки очолили третину нових компаній: в яких сферах
15:10 - Інтернет-магазин НБУ відновив свою роботу після кібератаки
14:20 - Ворог атакував будівлю головпоштамту "Укрпошти" в Краматорську
13:57 - Прокуратура не змогла відсудити гроші у компанії, яка очищала русло Десни
13:15 - УЗ відновила більшість пошкоджених ділянок після атак московія, поїзди повертаються до графіків
12:47 - Миколаїв отримає 40 трамваїв зі Швеції: є попередня домовленість
12:41 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо користування надрами»
12:37 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо користування надрами»
11:42 - Наслідки захоплення інкасаторів в Угорщині: НБУ обміняє банкам безготівкову валюту на кеш
10:37 - У Києві без тепла 1905 будинків через нову атаку на енергооб’єкт – Кличко
10:20 - В "Укренерго" розповіли про наслідки масованої атаки московія на енергетику 7 березня
10:00 - Ворог атакував порт на Одещині: спалахнув резервуар з олією
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 07.03.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:10 - московія перенаправить скраплений газ з Європи до Азії – ЗМІ
21:00 - Новини 6 березня: захоплення інкасаторів Ощадбанку в Угорщині та нафта по 90 доларів за барель
20:30 - Саудити різко підняли ціни на нафту для Європи та Азії
20:20 - Національний банк готовий підкріпити каси банків готівковою іноземною валютою
20:05 - Мінрозвитку запускає проєкт "Контроль публічних інвестицій"
19:50 - НБУ після захоплення інкасаторів Ощадбанку в Угорщині порадив "оминати ризикові країни"
19:45 - Адвокати ексрегіонала Іванющенка зірвали засідання суду
19:25 - "Американці цього не побачать": США не повернуть компаніям зібрані незаконно мита
19:20 - Кулеба розповів, хто профінансує реалізацію планів стійкості міст
19:00 - Київстар – у числі провідних світових операторів Starlink Mobile із 5 млн абонентів
18:55 - Нацбанк показав курс долара і євро на понеділок 9 березня
18:55 - Купівля авто в регіонах: де в Україні найактивніше купують нові та вживані моделі
18:40 - Стартує обговорення з учасниками ринку змін до правил подання звітності про активні операції
18:34 - Уряд виділив перші 10 мільярдів гривень на реалізацію планів стійкості міст


Більше новин