Ситуація в енергосистемі станом на 9 вересня: сьогодні відключень не заплановано

09.09.2024 10:49 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Енергетики відновили живлення для понад 17 тисяч споживачів ГЕНЕРАЦІЯ ТА СПОЖИВАННЯ Сьогодні відключення електроенергії не плануються.
Про будь-які зміни з енергопостачанням дізнавайтесь на офіційних ресурсах своїх обленерго. Закликаємо українців і надалі економно та відповідально споживати електроенергію, особливо в пікові години — з 17:00 до 22:00. Завдяки зусиллям енергетиків ситуація в енергосистемі залишається стабільною, проте значні пошкодження, завдані масованими атаками ворога, зокрема однією з найбільших атак на енергетику 26 серпня, і далі ускладнюють роботу енергосистеми.
До того ж російські війська не припиняють щоденних обстрілів об"єктів енергетичної інфраструктури. Енергетики цілодобово працюють над усуненням наслідків останньої масованої атаки на енергетичну інфраструктуру.
Триває масштабна ремонтна кампанія для відновлення стабільної роботи енергосистеми та підготовки до осінньо-зимового періоду. НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВ За минулу добу ворог атакував енергетичні об’єкти у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Сумській, Харківській, Херсонській та Чернігівській областях. У Дніпропетровській та Харківській областях через обстріли були знеструмлення підстанцій та споживачів.
Живлення частково відновлено. У Донецькій області під час обстрілу знеструмлювалось кілька підстанцій, а також шахта.
На момент інциденту у шахті залишались 74 працівники, усіх виведено на поверхню. У Чернігівській області внаслідок обстрілу, відключились повітряні лінії, знеструмлювались 3,1 тисячі абонентів у 3 населених пунктах. ЗНЕСТРУМЛЕННЯ СПОЖИВАЧІВ Минулої доби енергетики відновили живлення для 17 328 споживачів, знеструмлених внаслідок бойових дій та технологічних порушень. Загалом через бойові дії та техпорушення на ранок залишаються без електропостачання 538 населених пунктів. СИТУАЦІЯ НА ЗАЕС Рівень води у ставку-охолоджувачі становить 14.46 м.
Цього достатньо для забезпечення потреб станції. ІМПОРТ/ЕКСПОРТ Експорту електроенергії не відбувається та не передбачається. На поточну добу прогнозується імпорт із Польщі, Словаччини, Румунії, Угорщини та Молдови максимальною потужністю в окремі години 1287 МВт.

Додати коментар

Користувач:
email:





Український ринок
Із бурхливими коливаннями –
Треба знати правила.

- Fin.Org.UA

Новини

10:05 - Іран готовий відкрити Ормуз, але виставив умову США
09:30 - Нафта відреагувала на глухий кут у переговорах США та Ірану
09:00 - Ворог вкотре атакував порти Великої Одеси: пошкоджено енергоооб'єкт та торговельне судно
08:30 - Як вивести з тіні ринок оренди
08:00 - Довічно ризиковий клієнт: політики та топчиновники проти прискіпливих банківських перевірок
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 27.04.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:30 - На Чорнобильській АЕС відбулися пам’ятні заходи та Міжнародна конференція до 40-х роковин катастрофи
21:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:00 - Маск прагне перетворити X на супердодаток: скоро з’явиться фінансова послуга
17:23 - У Харкові на тлі негоди зникло світло
17:13 - Президент розповів деталі першого траншу з 90 млрд євро від ЄС
16:08 - Глава OpenAI вибачився за те, що не повідомив поліції про підозрювану у стрілянині
15:03 - Суд наказав знести самочинне будівництво на березі Дніпра у Києві
14:10 - Україні потрібні 5,4 мільярда євро, аби підготуватись до зими – Шмигаль
14:00 - Денис Шмигаль: партнери додатково спрямують 100 млн євро для підготовки України до зими через Фонд підтримки енергетики
13:11 - Партнери України виділять 100 мільйонів євро на підготовку України до зими
12:20 - Денис Шмигаль: Міненерго й МАГАТЕ співпрацюватимуть у відбудові та розвитку ядерної енергетики України
12:01 - Суд не відібрав у компанії 6 мільйонів пайової участі за нову багатоповерхівку у центрі Києві
11:04 - У березні Трамп придбав облігацій на більше 51 мільйона доларів
10:00 - Ворог атакував об’єкт інфраструктури на Житомирщині
09:00 - Одеса, яка відновлюється: чому місто на морі стає новим центром wellness-культури
08:30 - 26 квітня 2026 року - 40-ві роковини Чорнобильської катастрофи
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 26.04.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:00 - США домінують у світовому видобутку нафти та газу на тлі війни з Іраном – FT
17:31 - Ryanair закриває свою базу в Берліні та звинувачує німецьку авіаційну політику
16:47 - Німецький автопром стикається з жорсткішою конкуренцією через уповільнення Китаю
15:53 - Уряд надасть підтримку Дніпру після масованого обстрілу
15:30 - Денис Шмигаль провів зустріч з Міністром енергетики Литви Жигімантасом Вайчюнасом


Більше новин