Світовий банк профінансує закупівлю комп'ютерної техніки для Пенсійного фонду: запрошуємо потенційних постачальників взяти участь у відкритих торгах

09.09.2024 11:27 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністерство соціальної політики у співпраці зі Світовим банком з 2014 року реалізує проект «Модернізація системи соціальної підтримки населення України».
У межах цього проекту Світовий Банк надає фінансування в державний бюджет України за умови реалізації реформ в соціальній сфері.
Ще частина коштів проекту спрямовується на інвестиції в модернізацію системи соціальної підтримки в нашій країні.
Адміністратором цього проекту з боку Уряду є Міністерство соціальної політики. Щоб забезпечити прозорість закупівель, ширшу конкуренцію, підготовку якісної тендерної документації, у серпні 2023 року Мінсоцполітики розробило, а Уряд – ухвалив постанову Кабінету Міністрів, яка дозволила проводити закупівлі за проектом «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» через Prozorro (до цього закупівлі відбувались поза цією системою, через що мали низький відсоток успішності).
Крім того, функції організатора торгів за цим проектом було покладено на ДУ «Професійні закупівлі». У системі Prozorro 6 вересня було оголошено закупівлю комп"ютерів для сервісних центрів Пенсійного фонду. Закупівля буде здійснюватися за кошти Світового банку, які, відповідно до умов проекту, не можуть використовуватися на інші потреби, ніж видатки на модернізацію соціальної сфери. Нагадаємо: Пенсійний фонд України вже сьогодні має одну з найбільш потужних ІТ-систем в соціальній сфері, і вже зараз виконує функції з виплати не лише пенсій, але і з соціального страхування, а також адміністрування низки загальнодержавних соціальних виплат, таких як субсидії та пільги на житлово-комунальні послуги, виплати ветеранам до Дня Незалежності тощо. Саме тому оснащення відділень ПФУ сучасним обладнанням забезпечить якісніший й швидший сервіс для громадян. «Ми щиро вдячні Світовому Банку за системну та тривалу підтримку України у реформуванні і модернізації системи соціальної підтримки.
Технічне оновлення відділень Пенсійного фонду є важливим кроком на цьому шляху, і має суттєво підвищити якість обслуговування громадян у відділеннях ПФУ, – зазначила перший заступник Міністра соціальної політики Дарія Марчак.
– Для нас дуже важливо, аби закупівля техніки відбулась прозоро і з максимальною конкуренцією на торгах - і саме тому ініціювали переведення всіх закупівель товарів за проектом Світового Банку на Prozorro.
Закликаємо усіх потенційних постачальників взяти участь у цій закупівлі». Умови закупівлі – за посиланням, Мінсоцполітики запрошує потенційних учасників торгів ознайомитися з документацією і подавати документи на конкурс.

Додати коментар

Користувач:
email:





Earnings reports in,
Profit gains and losses shown,
Investor insight.

- Fin.Org.UA

Новини

12:40 - Вихід Nvidia у фізичний штучний інтелект підняв акції партнерів в Азії
11:30 - ОПЕК+ готує третє підвищення квот на нафту після закриття Ормузу
10:00 - Іран планує ухвалити закон, який обмежить рух через Ормузьку протоку – ЗМІ
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 03.05.2026
18:40 - Зеленський запровадив санкції проти колишнього глави Офісу президента
17:15 - MSC запускає контейнеровози новим маршрутом, який обходить Ормуз
16:10 - Російська авіабомба пошкодила газопровід на Запоріжжі
15:30 - Енергокриза у Європі: ще один лоукостер скасовує рейси
14:10 - Уряд розширив повноваження Агенції оборонних закупівель: що змінилося
13:43 - НБУ ухвалив зміни, які мають розширити банківське кредитування
13:12 - "Ринок ще не відчув повного впливу": Exxon Mobil прогнозує подальше зростання цін на нафту
11:35 - На Миколаївщині диверсифіковані всі системи опалення – Кім
10:45 - Індія активізувала виведення танкерів з Перської затоки – ЗМІ
10:00 - Щотижневий дайджест
10:00 - Здійснено чергові кроки для розширення банківського кредитування
09:50 - Атака на портову інфраструктуру Одещини: унаслідок влучань є пошкодження
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 02.05.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 1 травня: нові плівки Міндіча
20:45 - Вже 24 компанії створили приватні групи ППО – Міноборони
20:30 - "Укрзалізниця" запроваджує нові правила повернення квитків
20:12 - Річний звіт Національного банку за 2025 рік: антикрихкість в дії
20:11 - Річний звіт Національного банку України за 2025 рік
20:05 - Японія просить компанії купувати російську нафту взамін близькосхідній – Nikkei
19:40 - Трамп погрожує підвищити тариф на автомобілі та вантажівки з ЄС до 25%
19:15 - Митниця фіксує скорочення середнього часу оформлення
19:05 - московія все ще головний постачальник нафти до Сирії, попри поворот останньої на Захід
19:00 - За купівлю української агротехніки компенсують рекордну суму
18:45 - Фонд відбудови має намір до кінця року укласти три інвестугоди – Свириденко
18:25 - В "Укренерго" повідомили, чи будуть відключати світло 2 травня


Більше новин