Українці вітають паралімпійців із тріумфом на Паралімпійських іграх 2024 у Парижі

09.09.2024 08:28 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Українські паралімпійці продемонстрували світу силу та незламність нашого народу на Паралімпійських іграх 2024 року в Парижі, завоювавши 82 медалі, серед яких 22 – золоті.
Завдяки цьому Україна увійшла до десятки найсильніших паралімпійських команд світу, посівши 7-е місце в загальному медальному заліку та 5-е місце за кількістю медалей. На підтримку наших спортсменів відомі українські олімпійці та митці записали спеціальний відеоролик із привітаннями. У ньому прозвучали привітання від легендарної фехтувальниці Ольги Харлан, Героя України Ади Роговцевої, абсолютного чемпіона світу з боксу Олександра Усика, актора й режисера Ахтема Сеітаблаєва, олімпійського чемпіона з боксу Олександра Хижняка та багатьох інших митців та олімпійців.
Вони висловили захоплення мужністю та незламністю українських паралімпійців, які знову показали світу, на що здатна Україна. Цей ролик створила Асоціація «Дивись українське!» за ініціативи Офісу Президента України, у взаємодії з Міністерством молоді та спорту України та Національним комітетом спорту інвалідів України. Заступниця керівника Офісу Президента України Олена Ковальська зазначила: « Наші спортсмени – паралімпійці своєю мужністю та бажанням перемагати викликають щире захоплення та повагу.
Ми цінуємо їх, і головне впевнені, що вони демонструють справжні цінності українського народу.
А саме? боротися незважаючи ні на що, до кінця і перемагати» Міністр молоді та спорту України Матвій Бідний додав: «Черговий тріумф наших паралімпійців є прикладом того, що українська воля до перемоги здатна долати усі перешкоди.
Досягнення паралімпійців - це гордість не лише для спортивної спільноти, а й для всієї нації.
Вони надихають молодь та кожного з нас й підтверджують, що Україна готова перемагати». Українські паралімпійці продовжують доводити, що воля до перемоги та незламність – це найяскравіші риси українців. Детальніше на сайті Міністерства молоді та спорту. 

Додати коментар

Користувач:
email:





Stock market soars high,
Bulls and bears in fierce battle,
Greed and fear collide.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:00 - Ірак тисячами вантажівок везе мазут через Сирію в обхід Ормузу
17:45 - московіяни нарахували втрат Wildberries на десятки мільярдів від ударів України
16:50 - московія двічі вдарила по потягу на Запоріжжі
15:40 - Трамп хотів продавати трейдерам швидкий доступ до своїх дописів за $100 тисяч
14:58 - Анатолій Куцевол обговорив із ЄБРР реалізацію проєкту RAMP UP та розвиток енергетичного ринку
14:43 - Цього тижня українські регіони отримали енергетичне обладнання майже на 1 млн євро від Данії, Німеччини та Швеції
14:30 - Нафтовий бум повертає аргентинський регіон на Волл-стріт після 9 років паузи
13:20 - Ірак готує нафтовий маршрут в обхід Ормузу за $60 мільярдів
12:10 - Іран за два дні вдарив по двох електростанціях Кувейту
11:10 - Танкер тіньового флоту московія розлив нафту біля Оману
10:00 - Дрони масовано атакували Москву та область: горіли нафтобаза та склад Wildberries
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 17 липня: атаки на Нафтогаз та новий керівник компанії
19:56 - Протягом останніх двох місяців Литва через хаби Міненерго поставила в Україну життєво важливе енергетичне обладнання
19:54 - Денис Шмигаль взяв участь у заходах з нагоди 30-річчя Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій
19:50 - Греція пояснила, чому виступила проти нових санкцій ЄС щодо московії
19:25 - Сомалійські пірати захопили танкер біля узбережжя Ємену
18:50 - НБУ впровадить стандартизовані підходи до моніторингу платіжних операцій
18:50 - Масована атака московія зупинила роботу об'єктів Нафтогазу у трьох областях
18:25 - Дрони атакували нафтовий танкер ExxonMobil у Чорному морі
17:55 - Майно ексочільниці податкової Чернігівщини стягнуть у дохід держави
17:30 - У Мінрозвитку розповіли про зміну керівництва та стурктури
17:25 - "Енергоатом" прокоментував загибель окупаційного "головного інженера" ЗАЕС
16:54 - Нацбанк показав, яким буде курс долара та євро після вихідних
16:49 - Мадрид-2026: три кроки до глибшої інтеграції України у світовий ринок капіталу
16:28 - московія буде імпортувати дизельне паливо, сплачуючи субсидії трейдерам
16:18 - Розпочинається обговорення порядку здійснення надавачами платіжних послуг контролю за платіжними операціями
16:17 - Нормативні зміни, цінні папери та інвестиційні фонди: що розглянула Комісія на засіданні


Більше новин