Ситуація в енергосистемі на 08 вересня: сьогодні застосування обмежень електроенергії не планується

08.09.2024 11:20 | Міністерство енергетики України

Ситуація в енергосистемі на 08 вересня: сьогодні застосування обмежень електроенергії не планується rotai 08 вересня 2024, 11:20 Енергетики відновили живлення для понад 19 тисяч споживачів
ГЕНЕРАЦІЯ ТА СПОЖИВАННЯ
Сьогодні обмеження електроенергії для споживачів не передбачаються.
Про будь-які зміни з енергопостачанням дізнавайтесь на офіційних ресурсах своїх обленерго.
Закликаємо українців і надалі економно та відповідально споживати електроенергію, особливо в пікові години — з 17:00 до 22:00.
Завдяки зусиллям енергетиків ситуація в енергосистемі залишається стабільною, проте значні пошкодження, завдані масованими атаками ворога, зокрема однією з найбільших атак на енергетику 26 серпня, і далі ускладнюють роботу енергосистеми.
 До того ж  російські війська не припиняють щоденних обстрілів об"єктів енергетичної інфраструктури.
Енергетики цілодобово працюють над усуненням наслідків останньої масованої атаки на енергетичну інфраструктуру.
Триває масштабна ремонтна кампанія для відновлення стабільної роботи енергосистеми та підготовки до осінньо-зимового періоду.
НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВ
За минулу добу ворог атакував енергетичні об’єкти у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Одеській, Сумській та Харківській областях.
 
У Харківській та Сумській областях через бойові дії знеструмлювались підстанції та побутові споживачі.
Живлення відновлено за резервною схемою
У Донецькій області внаслідок артобстрілу території енергетичного об"єкта пошкоджено будівлю.
Постраждалих немає.
У Київській області під час робіт на енергетичному об"єкті виявлено небезпечний предмет, Його було знешкоджено.
У Дніпропетровській області внаслідок атаки дрона на підстанції вимикалось обладнання, знеструмлювались побутові та промислові споживачі.
Живлення частково відновлено.
СТАН МЕРЕЖ
Чернігівська область: з технологічних причин відключалась повітряна лінія.
Її включено в роботу.
Кіровоградська область: внаслідок технологічних причин на підстанції вимикалось обладнання, при цьому відключалась повітряна лінія.
Споживачі не знеструмлювались.
 
ЗНЕСТРУМЛЕННЯ СПОЖИВАЧІВ
Минулої доби енергетики відновили живлення для 19 821 споживача, знеструмлених внаслідок бойових дій та технологічних порушень.
Загалом через бойові дії та техпорушення на ранок залишається без електропостачання 531 населений пункт.
ЕКСПОРТ
Експорту електроенергії не відбувається та не передбачається.
 
Новини Ситуація в енергосистемі Новини Міністерства

Додати коментар

Користувач:
email:





Нафта дешевшає,
Гроші падають з небес,
Лишаючи слід за собою

- Fin.Org.UA

Новини

12:48 - Експосадовець міграційної служби не зумів приховати нелегальні доходи
12:46 - План стійкості: в уряді назвали регіони з "низькими темпами"
12:40 - Яких спеціалістів і де бронюють роботодавці
12:33 - московіяни атакували салони Mercedes, Kia, Ducati: загинули працівники "Укравто Груп"
12:30 - Архітектура безвідповідальності, або як здійснюється управління в Києві
12:22 - московіяни пошкодили виробничий майданчик ДТЕК
12:08 - У Харкові росіяни поцілили в офісну будівлю
12:05 - Китай закликав Іран забезпечити свободу проходження Ормузької протоки
12:01 - В Україні зріс попит на нові дизельні авто: популярні моделі березня
11:42 - У Франції відпустили танкер "тіньового флоту" московія після сплати штрафу
11:41 - В якому меню Електронного кабінету платник може переглянути повідомлення про необхідність внесення чергового платежу за ліцензію?
11:39 - Порядок оподаткування ПДФО іноземних доходів
11:38 - Чи необхідно повідомляти контролюючі органи за неосновним місцем обліку про внесення змін до облікових даних?
11:37 - Який код УКТ ЗЕД зазначається в фіскальному чеку при продажу інших нікотиновмісних продуктів для орального застосування?
11:35 - Що є об’єктом оподаткування рентною платою за спецвикористання води для потреб гідроенергетики, водного транспорту або рибництва?
11:33 - Земельні ділянки утворилися за рахунок переданих за рішенням відповідної ради земельних часток (паїв): чи передбачені для фізичної особи пільги?
11:33 - Які встановлені строки сплати акцизного податку?
11:32 - Що таке місце проведення розрахунків?
11:31 - Які доходи нерезидента із джерелом їх походження з України оподатковуються податком на доходи нерезидента та за якою ставкою?
11:30 - ОСББ здійснює управлінські функції відносно багатоквартирного будинку: чи подається Заява за формою № 20-ОПП з інформацією щодо такого об’єкта?
11:29 - На вебпорталі ДПС розміщена інформація щодо мінімальних роздрібних цін на алкогольні напої
11:28 - Зручно і швидко подати заяву та отримати довідку про сплачений нерезидентом в Україні податок на прибуток можна через Електронний кабінет
11:27 - Податковий календар на 17 квітня 2026 року
11:26 - Рентна плата: до місцевих бюджетів за використання лісових ресурсів платники спрямували майже 144,0 тис. гривень
11:25 - До загального фонду держбюджету платники Дніпропетровщини за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України сплатили 327,2 тис. гривень
11:24 - На Дніпропетровщині податки забезпечують фінансову стійкість регіону: до місцевих бюджетів надійшло понад 6,6 млрд грн ПДФО
11:20 - Наслідки дронової атаки: ворог частково знеструмив південь України
11:07 - Консультаційний центр: податкова Дніпропетровщини надає бізнесу інформаційну підтримку у розблокуванні податкових накладних
11:05 - Просто і корисно для платників: у Жовтих Водах пройшов семінар з податкових питань
11:05 - Не вистачає стажу для пенсії: як його докупити та що потрібно знати


Більше новин