Енергетична ситуація в регіонах станом на 8 вересня

08.09.2024 13:22 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Енергетична ситуація в регіонах станом на 8 вересня: у шести областях є нові знеструмлення внаслідок бойових дій. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ З технологічних причин знеструмлювалось 10,2 тисячі споживачів, на ранок їх частково заживлено.
Внаслідок бойових дій без напруги залишались 6,6 тисячі споживачів, на ранок без електропостачання 1,5 тисячі споживачів. ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ Через ворожі обстріли минулої доби знеструмлено 1,1 тисячі абонентів у 2 населених пунктах.
Енергетики відновили електропостачання для 2,7 тисячі абонентів у 2 населених пунктах.
На ранок залишаються без світла 165 населених пунктів – 131,7 тисячі абонентів. ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ  Через бойові дії знеструмлювалось 11,9 тисячі споживачів, на ранок усіх заживлено.
Всього через бойові дії без напруги 3,7 тисячі споживачів у 51 населеному пункті. СУМСЬКА ОБЛАСТЬ  Внаслідок бойових дій без напруги 650 абонентів у 4 населених пунктах.
Загалом без електропостачання залишаються 6,7 тисячі абонентів у 96 населених пунктах. ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ Всього на ранок через бойові дії без напруги 39,5 тисячі споживачів у 102 населених пунктах. Внаслідок бойових дій пошкоджено магістральний газопровід.
Без газопостачання залишаються 3 населених пункти - 3212 абонентів. ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ  Загалом в обласному центрі без напруги 3411 споживачів. В області без світла понад 25 тисяч споживачів у 45 населених пунктах. ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ Через бойові дії без електропостачання 1,5 тисячі споживачів у 26 населених пунктах.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ринок капіталу –
Джерело грошей для бізнесу,
Ризиків також багато.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 06.08.2026
14:32 - Maersk відправлятиме контейнери для України залізницею з румунської Констанци
14:20 - За два дні СБС уразили 13 енерговузлів на окупованих територіях
14:10 - Із початку 2026 року уряд залучив від продажу / обміну ОВДП на аукціонах понад 310 млрд грн, а загалом упродовж воєнного стану – майже 2 337 млрд грн
14:05 - Металургійна компанія Ferrexpo призупинила діяльність в Україні через блокаду портів
14:00 - Українське підприємництво: диво, що існує всупереч
13:50 - московія методично б’є по Бортницькій станції аерації щоб спричинити гуманітарну катастрофу – думка
13:20 - Дністровське водосховище обміліло майже до рівня природного річища
13:10 - До фінансової компанії застосовано захід впливу
13:05 - Ощадбанк відкрив для "Сільпо" овердрафт на 300 мільйонів гривень
13:00 - Як блокада українських портів вплине на агроекспорт?
12:30 - московіяни поцілили в "серце логістики" NOVUS та склади "Сільпо": загинули 6 людей
12:25 - Українські інвестори отримали доступ до ще п’яти іноземних ETF-фондів
12:20 - У аеропорту Лейпцига біля вантажного літака Ан-124 знайшли БпЛА
12:16 - Україна отримає від ЄС 1,4 мільярда євро з доходів від заморожених російських активів
12:05 - московіяни знищили склад компанії "Liqui Moly Ukraine"
12:00 - Ціни на нафту продовжують падіння на тлі переговорів між США та Іраном
11:43 - Чи може один суб’єкт господарювання отримати в Кваліфікованого надавача ЕДП ДПС на одну і ту ж саму особу декілька КЕП?
11:42 - Який документ підтверджує взяття на облік платника єдиного внеску в контролюючому органі та яким чином можна його отримати?
11:41 - Випадки, за яких юридична особа – платник єдиного податку не визначає МПЗ
11:40 - До уваги платників ПДВ!
11:39 - В який термін платник має право надати органу ДПС документи, які підтверджують показники, відображені у податковій звітності, що були відсутні під час проведення перевірки?
11:38 - Дохід виплачений юрособою ФОПу, яка не надала відповідних документів для уникнення подвійного оподаткування: як повернути надміру сплачений ПДФО?
11:36 - Яка передбачена форма заяви (довідки) підтвердження, що чоловік (дружина) не користується правом на підвищений граничний розмір доходу кратно кількості дітей, що дає право на ПСП?
11:34 - Щодо обмеження застосування спрощеної системи оподаткування
11:33 - Який порядок оподаткування інвестиційного прибутку, отриманого фізособою – нерезидентом від продажу інвестиційного активу юрособі?
11:32 - Для проведення реєстрації, внесення змін, отримання картки платника податків або відомостей з ДРФО фізичній особі необхідно надати документи, що посвідчують особу
11:29 - У якому разі контролюючий орган відмовляє в розгляді документів, поданих для взяття на облік ФО, яка здійснює незалежну професійну діяльність?
11:22 - У Нацкомісії з регулювання енергетики зміниться голова
11:20 - На Харківщині житло для ВПО реконструюють за завищеними цінами – ЗМІ


Більше новин