Ситуація в енергосистемі станом на 08 вересня: сьогодні застосування обмежень електроенергії не планується

08.09.2024 12:02 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Енергетики відновили живлення для понад 19 тисяч споживачів ГЕНЕРАЦІЯ ТА СПОЖИВАННЯ Сьогодні обмеження електроенергії для споживачів не передбачаються.
Про будь-які зміни з енергопостачанням дізнавайтесь на офіційних ресурсах своїх обленерго. Закликаємо українців і надалі економно та відповідально споживати електроенергію, особливо в пікові години — з 17:00 до 22:00. Завдяки зусиллям енергетиків ситуація в енергосистемі залишається стабільною, проте значні пошкодження, завдані масованими атаками ворога, зокрема однією з найбільших атак на енергетику 26 серпня, і далі ускладнюють роботу енергосистеми.
До того ж російські війська не припиняють щоденних обстрілів об"єктів енергетичної інфраструктури. Енергетики цілодобово працюють над усуненням наслідків останньої масованої атаки на енергетичну інфраструктуру.
Триває масштабна ремонтна кампанія для відновлення стабільної роботи енергосистеми та підготовки до осінньо-зимового періоду. НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВ За минулу добу ворог атакував енергетичні об’єкти у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Одеській, Сумській та Харківській областях. У Харківській та Сумській областях через бойові дії знеструмлювались підстанції та побутові споживачі.
Живлення відновлено за резервною схемою У Донецькій області внаслідок артобстрілу території енергетичного об"єкта пошкоджено будівлю.
Постраждалих немає. У Київській області під час робіт на енергетичному об"єкті виявлено небезпечний предмет.
Його було знешкоджено. У Дніпропетровській області внаслідок атаки дрона на підстанції вимикалось обладнання, знеструмлювались побутові та промислові споживачі.
Живлення частково відновлено. СТАН МЕРЕЖ Чернігівська область: з технологічних причин відключалась повітряна лінія.
Її включено в роботу. Кіровоградська область: внаслідок технологічних причин на підстанції вимикалось обладнання, при цьому відключалась повітряна лінія.
Споживачі не знеструмлювались. ЗНЕСТРУМЛЕННЯ СПОЖИВАЧІВ Минулої доби енергетики відновили живлення для 19 821 споживача, знеструмлених внаслідок бойових дій та технологічних порушень. Загалом через бойові дії та техпорушення на ранок залишається без електропостачання 531 населений пункт. ЕКСПОРТ Експорту електроенергії не відбувається та не передбачається.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money moves the world,
The global financial system,
A force to reckon.

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - Китай тисне на рейтингові агентства через велику кількість високих оцінок позичальників
17:43 - Вибух боєприпасів у Вишневому: "Укроборонпром" звільнив двох керівників
17:05 - Apple подала позов проти OpenAI за крадіжку комерційних таємниць
16:00 - Автобум: середній вік електромобілів на дорогах Китаю становить 1,8 року
14:54 - Після оголошення про відставку Свириденко Зеленський провів зустріч із Корецьким
14:25 - За несвоєчасне постачання одягу для військових компанію оштрафували на 37 мільйонів
13:55 - У забудовника ЖК "Авеню 42" на Теремках відсудили 28 мільйонів
13:31 - Фахівці повернули постачання газу до будинків у Вишневому
12:50 - московіяни атакували підприємство на Полтавщині
11:58 - московіяни весь день атакують промисловість у Кривому Розі: відомо про двох загиблих
11:05 - Іран атакував вже другий корабель після закриття Ормузу
10:00 - Україна уразила НПЗ у московії, 10 танкерів і 4 пороми в Азовському морі – Генштаб
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 12.07.2026
17:24 - Із 15 липня в Києві дорожчає проїзд: скільки коштуватимуть поїздки
16:40 - У Херсоні говорять про загрозу виникнення надзвичайної ситуації: яка причина
15:27 - Російська атака на порти: є загиблі та поранені
14:40 - Іранський дипломат прибув до Оману, щоб обговорити прохід суден через Ормузьку протоку
13:50 - Російський дрон поцілив підприємство на Полтавщині
13:10 - У Криму обмежили зняття готівки
12:15 - московіяни поцілили у заправки на Донеччині
11:30 - Податкова спостерігає зростання рівня фіскалізації в Україні
10:15 - московія зупинила судноплавство через Дон-Азовський канал після атаки України – ЗМІ
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 11.07.2026
00:00 - Накази Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - NBU June 2026 Inflation Update
20:00 - Коментар Національного банку щодо рівня інфляції в червні 2026 року
20:00 - Новини 10 липня: в України зв’явилась нова банкнота
19:54 - Денис Шмигаль провів зустріч з Керуючою директоркою з питань операційної діяльності Світового банку Анною Б'єрде
19:42 - Україна отримала понад 3 мільярди доларів від Світового банку


Більше новин