Андрій Сибіга в перший робочий день провів телефонні переговори з тринадцятьма партнерами України

07.09.2024 12:29 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

У п’ятницю, 6 вересня, Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга провів низку нарад і телефонних розмов з іноземними колегами у свій перший робочий день після призначення. Глава МЗС України здійснив телефонні розмови з тринадцятьма очільниками зовнішньополітичних відомств Великої Британії, Естонії, Латвії, Литви, Молдови Німеччини, Польщі, Румунії, Сполучених Штатів Америки, Туреччини, Фінляндії, Чехії та Європейського Союзу. Андрій Сибіга запевнив співрозмовників у незмінності зовнішньополітичного курсу, визначеного Президентом України Володимиром Зеленським, та отримав запевнення у подальшій непохитній підтримці нашої держави у протистоянні російській агресії, захисту свого суверенітету та відновленні територіальної цілісності.  Ключовими темами розмов стало посилення обороноздатності України, збільшення санкційного тиску на державу-агресора, зняття обмежень на використання зброї, залучення ППО партнерів для збиття російських дронів і ракет в українському небі, просування до повноправного членства України в ЄС і НАТО, впровадження Формули Миру задля відновлення всеосяжного, справедливого та тривалого миру. У розмові з низкою союзників глава МЗС зробив окремий наголос на потребі розвитку оборонно-промислової співпраці, зокрема прямих закупівель зброї для України в українських виробників. Протягом першого робочого дня Андрій Сибіга також провів низку нарад з українським дипломатичним корпусом: керівництвом МЗС та структурних підрозділів, керівниками закордонних дипломатичних установ.
Глава МЗС поставив українським дипломатам чіткі завдання на виконання зовнішньополітичних пріоритетів Президента України Володимира Зеленського та наголосив на потребі подвоїти зусилля заради зміцнення нашої держави та її позицій на міжнародній арені в умовах російської агресії, забезпечити, щоб українська дипломатія відповідала реаліям війни. Міністр також провів окрему зустріч з експертною спільнотою, де окреслив ключові напрямки роботи МЗС під його керівництвом.
Він висловив переконання, що експертиза й досвід учасників зустрічі допоможуть зробити зовнішню політику України більш ефективною.
Міністр зазначив, що МЗС готове до активної співпраці з експертною спільнотою.  У ході спілкування були обговорені такі питання, як Формула Миру, вступ до ЄС і НАТО, санкційна політика та її вдосконалення.
Андрій Сибіга окремо пояснив, які зміни потрібні МЗС та на чому має будуватися нова політика щодо українців за кордоном.
Окрему увагу було приділено темам сприяння українським експортерам у виході на глобальні ринки, залучення інвестицій в Україну та протидії дезінформації.

Додати коментар

Користувач:
email:





Market efficiency
Reflects how well information
Is priced in securities

- Fin.Org.UA

Новини

17:45 - Користувачі в усьому світі обирають зерна замість розчинної кави
17:00 - Російський олігарх Лісін продав судноплавну компанію в Азовському морі
17:00 - У депутата Черкаської міської ради можуть конфіскувати машини за сім мільйонів гривень
16:15 - Регулятор відкрив дані про структуру виробництва електрики за 7 років: які показники
16:00 - Проїзд у Київській електричці подорожчає вдвічі
15:35 - Єменські хусити оголосили морську блокаду Саудівської Аравії
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 21.07.2026
15:20 - Міненерго звітувало про кількість енергообладнання, яке надійшло від партнерів
15:00 - Україна наростила імпорт молочних продуктів на 30%: які основні позиції
14:55 - Нові GLE, GLE Coupe та GLS: сучасний інтелект, інноваційні технології та ще більше комфорту
14:40 - У ремонт кладовища у Києві "зашили" будматеріали у півтора раза дорожче ринку – ЗМІ
14:10 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
14:00 - Комісія запропонувала механізми кращого захисту інвесторів у житлове будівництво
13:43 - Європейський суд виніс рішення щодо відібраної окупантами землі у Криму
13:05 - У російських торгових центрах стає дедалі менше відвідувачів: які причини
13:00 - Команда важливіша за красиві цифри. Інвестиційні правила керівниці програми лояльності Fishka
12:50 - Дрон атакував танкер біля Новоросійська – завантаження нафти зупинили
12:40 - Ціни на газ у Європі повернулися до рівнів початку війни в Ірані
12:30 - Бізнес із 16 мільйонів доларів виручки або брат у ДБР
12:25 - Ryanair втратив третину прибутку через подорожчання авіапального
12:15 - Банки України показали актуальний курс валют на 20 липня
11:45 - За пів року надходження ПДФО зросли на 19%
11:33 - Що потрібно для отримання кваліфікованих електронних довірчих послуг
11:31 - До уваги платників податків!
11:30 - За якою формою, в який спосіб та до якого контролюючого органу нотаріус зобов’язаний надіслати Повідомлення про нотаріальне посвідчення договору оренди об’єктів нерухомості?
11:27 - Виправлення помилки в полі 10 «Особливі відмітки» Податкової декларації з податку на прибуток підприємств
11:25 - У Полтавській області на залізничному мосту загорілися дроти
11:24 - Деякі особливості заповнення довідки про зведені за добу підсумкові облікові дані щодо обсягів обігу (отримання/ відпуску) та залишків пального на акцизному складі пального в одному резервуарі
11:23 - Щодо підписання податкової звітності в електронному вигляді у разі тимчасової відсутності керівника (директора) або головного бухгалтера
11:22 - Фізичній особі, щодо якої у ДРФО відсутня або наявна зайва інформація, необхідно звернутись до податкового агента


Більше новин