Бізнес-асоціації закликають створити чіткий механізм економічного бронювання

06.09.2024 19:54 | Економічна правда

Шість бізнес-спілок закликають Раду та уряд ухвалити механізм "економічного бронювання" і зробити його правила чіткими, зрозумілими та стабільними.
Про це йдеться у спільній заяві 6 бізнес-асоціацій України.
Так, спілки виступають за підтримку механізму "економічного бронювання", що дозволить бронювати працівників ширшому колу підприємств.
"Стабільна робота бізнесу - це робочі місця та сплата податків в бюджет країни, що є єдиним джерелом фінансування Збройних сил України", - йдеться у повідомленні.
Бізнес-спільноти наполягають на тому, що "економічне бронювання" має стати додатковим інструментом для чинної системи бронювання критично важливих підприємств.
Скасування чинної системи на користь нової може зупинити ключові процеси в критичних секторах і негативно вплинути на економіку країни, йдеться у заяві.
Також, бізнес-спільноти закликають керівництво країни зробити чіткі, зрозумілі та стабільні правила бронювання.
"Часті зміни кожні три місяці створюють невизначеність для бізнесу, впливаючи на стабільність бізнес-процесів на критичних виробництвах та сервісах", - продовжили у заяві.
Бізнес-спілки очікують позитивного рішення від уряду та Верховної Ради щодо економічного бронювання, виключно як додаткового механізму взаємодії бізнесу та держави для захисту економіки.
Спільна заява була сформована спілкою Diia.City United, Спілкою українських підприємців - СУП, Федерацією роботодавців України, Торгово-промисловою палатою України / Ukrainian CCI, CEO Club Ukraine.
Читайте також: Законопроєкт про економічне бронювання зареєстрований.
Як воно працюватиме?

Економічне бронювання вже фактично працює.
У яких містах і сферах його можна отримати?

Нагадаємо:
Мінекономіки напрацьовує кілька моделей економічного бронювання, а запрацювати воно має у жовтні-листопаді.
Економічна правда.

Додати коментар

Користувач:
email:





Buy low, sell high, right?
But emotions can cloud sight
Discipline is key

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 4 травня: дрони московія вдарили біля ЗАЕС, поляки купують лідера страхового ринку України
20:45 - Іранська атака дронами підпалила велику нафтову зону ОАЕ
20:25 - Дрони московія вдарили по олійному терміналу "Кернел" у Чорноморську
19:58 - Нафтовий шок не допоміг московії: дрони і санкції з'їдають вигоду Кремля
19:29 - Війна з Іраном роздула ціну нафти московія до максимуму за 12 років
19:26 - Ukraine’s Government Borrows Equivalent of Over UAH 184 Billion through Auctions to Sell Domestic Government Debt Securities since Early 2026, and over UAH 2,211 Billion Total since Martial Law Was Imposed
19:26 - Із початку 2026 року уряд залучив від продажу / обміну ОВДП на аукціонах понад 184 млрд грн, а загалом упродовж воєнного стану – більше ніж 2 211 млрд грн
18:58 - Необґрунтовані активи: суд наклав арешт на дороге авто одеського поліціянта
18:40 - Оскарження відмов у наданні містобудівних умов онлайн: Мінрозвитку розробляє сервіс
18:30 - Міжнародні вагони для УЗ пішли тріщинами: трьом посадовцям оголосили підозру
18:10 - У московії націоналізовують один із найбільших агрохолдингів країни
18:05 - У Львові суд відмовився заборонити експлуатацію самовільних МАФів
17:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на 5 травня
17:25 - Україна з початку року отримала 2600 одиниць енергообладнання
17:10 - Голова Держфінмоніторингу був в офісі лише 27 днів за три місяці – ЗМІ
17:00 - Україна та Молдова зміцнюють економічне партнерство: фокус на торгівлі, продовольчій безпеці та водних ресурсах
17:00 - Румунія почала будувати газопровід у проєкті, що вдвічі збільшить її видобуток
16:50 - Управління захисту прав споживачів фінансових послуг НБУ очолила Юлія Требух
16:42 - У Євросоюзі почали діяти оновлені правила маркування автошин
16:40 - Частину пов’язаних з ексміністром Сольським активів забирають кредитори – ЗМІ
16:30 - Чи спричинить енергокризу збій у газовидобутку
16:10 - До 70% користувачів Polymarket і Kalshi втрачають гроші на ставках – WSJ
16:00 - єОселя: щотижнева статистика
16:00 - Схвалено методологію стрес-тестування банків у межах оцінки стійкості 2026 року
15:56 - Стало відомо, яку суму уряд спрямував до держбюджету з прибутку "Енергоатому" за 2025 рік
15:50 - Уряд витратив 370 мільйонів гривень на автономне живлення для багатоквартирних будинків
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 05.05.2026
15:26 - московіяни за добу атакували п’ять об’єктів "Нафтогаза" на Сумщині та Харківщині
15:25 - Вперше за 35 років: Кувейт у квітні експортував 0 барелів нафти
15:16 - До двох колекторських компаній застосовано заходи впливу за порушення вимог щодо етичної поведінки


Більше новин