Ігор Безкаравайний представив на Globsec Forum у Празі Нацстратегію протимінної діяльності

06.09.2024 18:38 | Міністерство економіки України

| Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Заступник Міністра економіки України Ігор Безкаравайний взяв участь у Globsec Forum — одній з провідних глобальних безпекових конференцій, де на найвищому рівні обговорюють питання оборони та економіки. Цьогоріч вона відбулася у Празі. Серед тем, які підняли організатори, була війна, розвязана Росією проти України та виклики, що вона спричинила. Зокрема, забруднення мінами та іншими вибухонебезпечними предметами.
Організатори конференції провели два заходи присвячені Україні: дискусійну панель про гуманітарне розмінування та зустріч, на якій обговорювалася стійкість та трансформація українського бізнесу під час війни. 
«Мені приємно, що учасники конференції сприймають Україну, як країну, в якої можна навчитися стійкості. Учасникам і організаторам було цікаво почути як ми змогли адаптувати економіку в умовах війни і як реформуємо оборонний сектор. Особливий інтерес був до того, як швидко ми перебудували систему протимінної діяльності з огляду на виклики, які перед Україною постали. Національна стратегія протимінної діяльності, ухвалена Урядом наприкінці червня, отримала схвальні відгуки від учасників. Вона дає чітке розуміння пріоритетів і точок спільних зусиль для того, щоб якомога швидше зробити українську землю безпечною», – сказав Ігор Безкаравайний під час заходу, присвяченого гуманітарному розмінуванню України.    
Під час Globsec Forum заступник Міністра економіки України провів кілька важливих двосторонніх зустрічей із компаніями-лідерами у сфері штучного інтелекту — Microsoft, Shield AI, Helsing. Ігор Безкаравайний обговорив із ними можливе співробітництво в питанні створення системи пріоритезації в гуманітарному розмінуванні, до якої вже залучений технологічний гігант Palantir.
В межах Globsec Forum Ігор Безкаравайний зустрівся зі спеціальними уповноваженим президента Франції з питань відбудови та відновлення Пєром Хайльбронном. З ним він обговорив роботу україно-французького Фонду реконструкції та, зокрема проєкти з гуманітарного розмінування.
Співпраця в гуманітарному розмінуванні була темою номер один і на зустрічі з урядовим уповноваженим Чехії з питань відновлення України Томашем Копечним. Сторони обговорили можливі спільні проєкти у сфері інноваційних розробок. До співробітництва за цим напрямком можуть долучатися провідні чеські університети. 
Довідково: Globsec Forum – одна з провідних європейських діалогових платформ, яка має на меті підкреслити все більше значення країн Центральної та Східної Європи у підтримці глобальної стабільності. 19 Форум, який традиційно проходив у Братиславі, вперше відбувся в іншому місті – Празі і зібрав понад 1400 учасників із 70 країн світу.

Додати коментар

Користувач:
email:





Inter-American
Development Bank
Building prosperity
For the Americas

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:37 - У Польщі звільнили директора CEO Club Ukraine
20:25 - Україна ввела санкції проти 13 суден і 28 компаній за незаконне вивезення зерна
20:00 - Новини 14 серпня: залізничникам підвищать зарплати, дефіцит продуктів заперечили
19:50 - Денис Шмигаль відвідав ключові енергетичні об’єкти Сумщини
19:45 - В Ормузькій протоці зафіксували розлив нафти розміром у 40 тисяч футбольних полів
18:50 - У чотирьох країнах Центральної Азії стався одночасний блекаут
18:25 - Низка російських регіонів знову ввела обмеження на відпуск пального
18:00 - До двох платіжних установ застосовано заходи впливу
17:50 - Київстар відключає 3G у трьох областях
17:20 - Wildberries та інші маркетплейси просять в уряду московія сотні мільярдів рублів допомоги
17:19 - Денис Шмигаль на Сумщині провів нараду щодо підготовки регіону до осінньо-зимового періоду
17:00 - До платіжної установи застосовано захід впливу
16:56 - Андрій Хоркавий: "Без боротьби з нелегалами стандарти безпеки ЄС на дорогах не запрацюють"
16:45 - Головний чорноморський покупець нафти з російських портів скоротив імпорт через удари
16:28 - Митниця використовуватиме планшети з централізованим керуванням
16:25 - Нацбанк показав, яким буде курс валют після вихідних
16:00 - Прибутки німецьких концернів зросли, але переважно за кордоном – ЗМІ
15:55 - Пентагон уклав угоди з Boeing та RTX щоб збільшити виробництво ракет для ППО
15:39 - Комісія запрошує фахівців, які готові ухвалювати складні рішення для ринку
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 17.08.2026
15:26 - московія збудувала ще один танкер для обходу санкцій північними морями
15:15 - Кредитування підтримує прибутковість банків шість кварталів поспіль
15:02 - У Асоціації ритейлерів розповіли, як змінився кошик українців
14:36 - Дефіциту продуктів в Україні немає – Висоцький
14:30 - АЕС не витримують спеки
14:15 - БЕБ скерувало до суду справу фальсифікаторів агрохімікатів
13:56 - Працівникам Укрзалізниці підвищать зарплати
13:45 - Протягом звітного року термін використання легкового автомобіля досягне 5 років: сплата юридичною собою транспортного податку
13:43 - Щодо врахування обсягів отриманого платником пального з метою визначення приміщення або території акцизним складом


Більше новин