Підписано меморандум про співпрацю між міністерствами охорони здоров'я України і Японії

06.09.2024 17:19 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністр охорони здоров"я України Віктор Ляшко та Міністр охорони здоров"я, праці та соціального забезпечення Японії Кейдзо Такемі підписали меморандум про співпрацю між міністерствами двох країн. Меморандум передбачає співпрацю у ключових напрямах охорони здоров"я, таких як розвиток взаємодії між медичними закладами, медична освіта та підготовка кадрів, профілактика та контроль інфекційних захворювань, включаючи пандемії.
Окрема увага буде приділена розвитку телемедицини та електронної охорони здоров"я, а також обміну досвідом у сфері фармацевтики та медичних технологій. “Підписаний меморандум закладає основи для співпраці в багатьох сферах, таких як протидія інфекційним та неінфекційним захворюванням, впровадження новітніх технологій у медичну практику, телемедицина, фармацевтика, професійний розвиток медичних працівників, а також співпраця між закладами охорони здоров’я.
Досвід Японії в галузі медицини, передові технології та інноваційні підходи допоможуть зміцнити нашу медичну систему і покращити якість медичних послуг.
Зі свого боку, ми можемо поділитися досвідом реагування на надзвичайні ситуації та на загрози військового й техногенного характеру, а також формування стійкої системи охорони здоров’я в умовах війн і катастроф.
Адже вже понад два роки наші медичні працівники працюють у надзвичайно складних умовах, рятуючи життя як військових, так і цивільних під обстрілами та атаками”, - зазначив Міністр охорони здоров"я України Віктор Ляшко. Метою меморандуму є обмін знаннями та досвідом, підвищення професійної підготовки медичного персоналу та зміцнення потенціалу систем охорони здоров’я в обох країнах. Документ укладений на п’ять років і є важливим кроком у зміцненні відносин між Україною та Японією.
Співпраця відкриває нові можливості для лікарень України та Японії та сприяє вдосконаленню української системи охорони здоров’я на основі світових практик. Нагадаємо, що МОЗ України продовжує тісну співпрацю з Урядом Японії для підтримки та відновлення медичної сфери.
Пріоритетні напрями: закупівля спеціального обладнання для закладів охорони здоров’я України, проекти щодо обміну досвідом у напрямі екстреної медичної допомоги, реабілітації та протидії поширенню антимікробної резистентності, гуманітарна допомога.

Додати коментар

Користувач:
email:





Криза – це джерело
Нових можливостей, що
Важливі на весь світ

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - Нацбанк третій тиждень поспіль продає більше мільярда доларів на міжбанку
16:56 - Ворог атакував підприємство на Полтавщині
16:04 - Google обмежує використання Gemini компанією Meta
14:59 - Компанії Volkswagen пропонують виробляти в Німеччині автомобілі, розроблені в Китаї
14:07 - Керівник порту Більбао закликає відкласти заборону на газ з московія, щоб не залежати від США
12:54 - московіяни поцілили по фармзаводу "Дарниця"
11:59 - Іран заявив про порушення перемир’я з боку США та "удари у відповідь" по Бахрейну і Кувейту
11:05 - Уся Танзанія опинилась у блекауті
10:20 - Привітання Дениса Шмигаля з 30-річчям Конституції України!
10:00 - З Днем Конституції України!
10:00 - Щотижневий дайджест
10:00 - На Кубані після атаки українських дронів горить один з найбільших НПЗ московії
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 28.06.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:00 - Перевиконання плану розмінування та моніторинг роботи в полях — висновки Нацоргану з питань протимінної діяльності
16:58 - Від початку року "Укрзалізниця" отримала 18 нових вагонів
15:50 - У Севастополі перевізники жаліються: отримують лише чверть від необхідного обсягу пального
15:18 - Інновації у ОПК: уряд змінив порядок роботи з міжнародними партнерами
14:36 - Україна підписала угоди в енергетичній сфері на два мільярда євро – Шмигаль
13:45 - Підготовка до зими: Україна залучила 550 мільйонів євро міжнародної підтримки
13:25 - На Енергетичній платформі URC2026 залучили майже 2 млрд євро на енергетичні проєкти та понад пів мільярда євро на підготовку до зими, - Денис Шмигаль
12:40 - США та Іран обмінялися новими ударами: яка причина
12:34 - Денис Шмигаль на URC2026 провів низку двосторонніх зустрічей та домовився про посилення підтримки енергосектору України  
12:14 - Херсонщина: внаслідок обстрілів московія поранено 12 людей, пошкоджено 40 об’єктів
11:45 - СБУ вдруге за місяць вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву
11:45 - СБУ вдруге за місяць вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву
11:30 - московіяни атакували інфраструктуру "Нафтогазу" на Полтавщині та Харківщині
10:55 - URC2026: Група Нафтогаз уклала низку угод для розвитку нафтогазового сектору та зміцнення енергетичної стійкості України
10:54 - АРМА вперше передали арештовані віртуальні активи
10:54 - АРМА вперше передали арештовані віртуальні активи


Більше новин