Денис Шмигаль провів зустріч із заступником Держсекретаря США Річардом Вермою

06.09.2024 17:50 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

У Києві, 6 вересня, відбулася зустріч Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля із заступником Держсекретаря США Річардом Вермою, в.о Спеціального представника США з питань економічного відновлення України. Денис Шмигаль розповів про ракетні атаки росії проти енергетичної інфраструктури нашої країни та проекти українського Уряду по захисту та відновленню енергетики.  «Ми не тільки відновлюємо та захищаємо наші енергетичні об’єкти, але також активно працюємо над розвитком децентралізованої генерації.
Вдячні США за підтримку в цьому напрямку», - підкреслив Прем’єр-міністр.  Очільник українського Уряду також наголосив на важливості оперативної передачі Україні 50 мільярдів доларів від доходів заморожених російських активів.
За словами Дениса Шмигаля, відповідний механізм активно опрацьовується з нашими міжнародними партнерами. На зустрічі також були присутні представники провідних американських приватних компаній, які підтвердили свою готовність до довгострокових інвестицій в Україну.  Очільник українського Уряду подякував Президенту США, Конгресу та американському народу за значну підтримку нашої держави.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks rise and fall fast
Investors watch, hope and wait
A risky game played

- Fin.Org.UA

Новини

12:03 - Чи звільняється від сплати єдиного внеску за себе працевлаштована ФОП, яка після 01.01.2026 перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку?
12:02 - Яким чином в розділах та додатках до декларації з акцизного податку заповнюються вартісні показники та курс гривні до євро?
12:02 - Базовий гардероб і тренди: як поєднувати класику з новинками
12:01 - Списання благодійною організацією частини благодійної допомоги, призначеної для подальшої передачі ФО – набувачам, яка у процесі зберігання стала непридатною для використання: відображення у звітності
11:59 - Резидент Дія Сіті протягом 2025 року перебував на загальній системі оподаткування та на особливих умовах оподаткування: визначення перевищення 20 відс. по операціям із контрагентами, що сплачують єдиний податок
11:58 - До уваги платників податку на прибуток підприємств!
11:57 - Як змінюється індустрія краси: тренди останніх років
11:57 - Чи може контролюючий орган відмовити платнику податків у прийнятті податкової декларації?
11:56 - Особливості заповнення обов’язкового реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції
11:55 - Надходження рентної плати від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету за видобування газового конденсату зросли на 44,5 відсотків
11:54 - Екологічний податок: до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від платників надійшло майже 82,5 млн гривень
11:53 - За використання та видобування природних ресурсів загальний фонд держбюджету отримав від платників Дніпропетровщини понад 1,3 млрд грн рентної плати
11:52 - Відкритість формує результативність: діалог податкової Дніпропетровщини з громадськістю
11:52 - Розмінування земель: уряд спростив умови для агровиробників
11:49 - Електронні сервіси податкової служби до послуг платників: відкритий діалог з представниками ветеранського бізнесу
11:48 - Ліцензії & рівень зарплат: інформаційно-роз’яснювальна зустріч податківців Дніпропетровщини з підприємцями регіону
11:45 - Держава компенсуватиме витрати на розміщення евакуйованих ВПО
11:41 - Як звітувати з рентної плати за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України
11:39 - Стягнення податкового боргу: завдяки автоматизованій системі до бюджету вже надійшло понад 876 млн грн
11:37 - Другий етап відбору на посаду голови АРМА пройшов один кандидат: інші не склали тестування
11:20 - Міненерго уклало із американською Aspect Holdings угоду про розподіл вуглеводнів
10:48 - Перевізники отримали перші цифрові дозволи на автобусні маршрути
10:45 - Уряд затвердив порядок повернення історичних назв
10:30 - В шести областях є знеструмлення після обстрілів московія: найскладніша ситуація на Чернігівщині та Одещині
10:29 - Стягнення податкового боргу: завдяки автоматизованій системі до бюджету вже надійшло понад 876 млн грн
10:29 - Віктор та Олена Пінчуки розширюють мережу RECOVERY: відкрито 19-й реабілітаційний центр
10:20 - Мінфін провів аукціон з обміну облігацій на 8,4 мільярда гривень
09:58 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АПАРТЕЛЬ ІНВЕСТ» (Закарпатська область, Мукачівський район, с. Поляна, урочище «Ведмежа»)
09:57 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ "КОНТІНЕНТАЛ ФАРМЕРЗ ТЕРНОПІЛЬ" (Тернопільська обл., Чортківський р-н, місто Хоростків, вул. Незалежності, будинок 2а)
09:57 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ "КОНТІНЕНТАЛ ФАРМЕРЗ ТЕРНОПІЛЬ" (Тернопільська обл., Чортківський р-н, місто Хоростків, вул. Незалежності 1Ж/1)


Більше новин