Герман Галущенко обговорив з послом Бельгії допомогу у відновленні енергосистеми України

04.09.2024 17:56 | Міністерство енергетики України

Герман Галущенко обговорив з послом Бельгії допомогу у відновленні енергосистеми України miglazova 04 вересня 2024, 17:56
Міністр енергетики України Герман Галущенко провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним послом Королівства Бельгія в Україні Люком Якобсом та директором Бельгійського агентства з розвитку Enabel в Україні Дірком Депре.

Очільник Міненерго ознайомив бельгійську сторону зі складною ситуацією в українській енергетиці, що склалася внаслідок останньої масованої атаки 26 серпня.
Міністр наголосив, що енергетики проводять ремонтні роботи на об’єктах, які підлягають відновленню, водночас впроваджуються заходи для нарощування  потужностей розподіленої генерації, забезпечення резервних джерел живлення для критичної інфраструктури та посилення захисту енергооб’єктів.

«Ми дякуємо Бельгії за всю допомогу, яка надається нашому енергосектору з початку повномасштабного російського вторгнення, серед якої 10 вантажів енергетичного обладнання загальною вагою понад 147 тонн, а також грантовий внесок у розмірі 2,5 млн євро до Фонду підтримки енергетики України», - зазначив він. 

Герман Галущенко також зауважив про  особливе значення реалізації проєктів українсько-бельгійської співпраці щодо відновлення енергетичної інфраструктури в окремих регіонах, зокрема тих, які зазнають регулярних російських обстрілів.

«Цієї зими на нас чекають значні випробування, і важливо завершити відповідні проєкти до початку зимового періоду, аби максимально забезпечити потреби населення в електро- та теплопостачанні», - додав міністр.

Окремо сторони обговорили напрямки реалізації укладеного наприкінці серпня 2024 року з Enabel Меморандуму, який передбачає спрямування 150 млн євро на відновлення соціальної та енергетичної інфраструктури Київщини і Чернігівщини.

На зустрічі також обговорювалися питання співпраці в інших секторах енергетики України.

Герман Галущенко також наголосив на важливості участі Бельгії у процесі реалізації положень Формули миру, запропонованої Президентом України Володимиром Зеленським, зокрема в частині енергетичної, ядерної та радіаційної безпеки.
 
Новини Новини Міністерства Міжнародна діяльність Міжнародна допомога

Додати коментар

Користувач:
email:





Фінансовий ринок,
Змінюється щодня й нічого,
Не можна передбачити.

- Fin.Org.UA

Новини

17:30 - Розширено перелік способів верифікації банками клієнтів для цілей фінансової інклюзії
17:30 - Українські порти обробили за півріччя 42,4 мільйона тонн вантажів
17:19 - Засідання Комісії
17:14 - Іран через хуситів планує закрити "ворота" до Суецького каналу
16:56 - "Вінницяпобутхім" розпочав виробництво під замовлення супермаркетів
16:30 - Чому фінтех завмер перед ШІ
16:30 - Кінець епохи Мінцифри? Призначення Оксани Ферчук стане тестом на зрілість інституції
16:29 - Ворог атакував промисловий об’єкт у Кривому Розі
16:21 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
16:05 - Рада призначила новий уряд: хто увійшов до економічного блоку
16:04 - Україна та Іспанія обговорили шляхи виходу українських компаній на європейський ринок капіталу
15:46 - Уряд виділив понад 49 мільйонів гривень на ремонт дамби на Дунаї
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 17.07.2026
14:53 - Кулеба залишає Мінрозвитку: які досягнення відомства відзначив
14:52 - Чи залишиться Україна без хліба через російські удари: аналіз ринку
14:12 - московіяни КАБом пошкодили відділення "Нової пошти" у Краматорську
14:00 - Федоров обурився закидами Гетманцева та "Трухи" у свій бік
13:53 - На тлі атак московія судновласники призупиняють заходи до портів України – ЗМІ
13:05 - Федоров розповів, як Міноборони зекономило мільярди доларів на відкритих тендерах
13:00 - Як живуть українці за кордоном
13:00 - ЄС на українській полиці. Як харчова галузь готується до нових правил
12:55 - Переплата мільйонів гривень за рейки: посадовці "Київпастрансу" отримали підозри
12:53 -  Продаж інших нікотиновмісних продуктів для орального застосування: зазначення у фіскальному чеку коду за УКТЗЕД обов’язкове
12:51 - Мобільний застосунок «Моя податкова»: подати Облікову картку за формою № 1ДР або Заяву за формою № 5ДР просто і зручно
12:49 - Про граничні строки реєстрації ПН/РК в ЄРПН
12:47 - Як справляється МПЗ за земельні ділянки, отримані у спадщину, якщо в зареєстрованому договорі оренди орендодавцем зазначена особа, яка померла?
12:45 - Банки України показали актуальний курс валют на 16 липня
12:42 - Повідомлення про використання або про відмову від використання єдиного рахунку подається платником через Електронний кабінет
12:40 - Суб’єкт господарювання має відокремлені підрозділи (філії): особливості реєстрація РРО
12:39 - ФОП – платник єдиного податку одночасно є особою, яка провадить незалежну професійну діяльність: чи подавати декларацію про майновий стан і доходи?


Більше новин