ІНГО запускає новий продукт – страхування дітей від нещасних випадків з покриттям воєнних ризиків

04.09.2024 17:25 | forinsurer.com ... все о страховании

ІНГО запускає новий продукт – страхування дітей від нещасних випадків з покриттям воєнних ризиківСтрахова компанія ІНГО оголосила про запуск нового страхового продукту, спеціально розробленого для захисту дітей від нещасних випадків, включаючи покриття наслідків воєнних дій. Поліс доступний для дітей віком від 1 до 17 років та є відповіддю на зростаючу потребу у забезпеченні додаткового захисту в умовах сучасних викликів.

Новий страховий продукт від ІНГО дозволяє батькам бути впевненими, що у разі нещасного випадку їх дитина отримає необхідну фінансову підтримку. Поліс покриває ризики травм, інвалідності та навіть фатальних випадків, з можливістю отримання страхової суми від 100 тис. грн.

«Ми розуміємо, що сьогоднішні реалії вимагають нових підходів до захисту наших дітей», – відзначила директорка департаменту розвитку роздрібних продуктів і сервісів Ольга Іванцова. – «Тому введення покриття воєнних ризиків у страхові поліси стало для нас логічним кроком, адже безпека дітей – це найбільша цінність. Наша компанія прагне зробити все можливе, щоб батьки мали впевненість і спокій, знаючи, що у разі непередбачених обставин вони зможуть забезпечити своїм дітям необхідну допомогу», – зазначила Ольга Іванцова.

Поліс діє на території всього світу, за винятком зон активних бойових дій та прикордонних територій з країною-агресором. Батьки можуть обирати, коли саме страхування буде актуальним: цілодобово, під час навчання у школі чи дитячому садку, або під час занять спортом та тренувань.

Ця нова пропозиція від ІНГО особливо актуальна для сімей, які цінують безпеку та прагнуть забезпечити своїм дітям максимальний захист навіть в умовах сучасних загроз. З нагоди запуску продукту компанія надає знижку 10% на оформлення полісу до Дня Знань.

Повну версію тексту новини читайте також у наших партнерів

Додати коментар

Користувач:
email:





На фондовому ринку день і ніч,
Торгівля триває без зупинки.
Тут гроші легко можуть зникнути,
Але й заробити можна втричі.

- Fin.Org.UA

Новини

19:50 - 20 лютого графіки вимкнення світла діятимуть цілодобово в більшості регіонів
19:21 - НБУ визнав неплатоспроможним націоналізований банк, яким цікавилась "Укрпошта"
18:55 - На Івано-Франківщині ліквідували нелегальну АЗС з фальсифікованим пальним
18:50 - Франція надасть Україні 71 млн євро грантової фінансової підтримки, – Денис Шмигаль
18:41 - Кредити бізнесу та населенню: які особливості їх зростання в Україні у кінці 2025 року
18:15 - "Мотор-Банк" Богуслаєва НБУ визнав неплатоспроможним
17:59 - Нацбанк показав курс долара та євро на п'ятницю 20 лютого
17:54 - Наказ Мінекономіки від 18.02.2026 № 2687 “Про затвердження Змін, що вносяться до Переліку національних стандартів для цілей застосування Технічного регламенту безпеки машин, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.01.2013 № 62”
17:48 - Україна і Німеччина посилюють партнерство в модернізації аграрної політики за стандартами ЄС
17:45 - 16 мільярдів для УЗ: уряд запускає нову модель фінансування
17:35 - Bolt працюватиме цілодобово в ще 24 містах України
17:30 - АТ “ПЕРШИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК” визнано неплатоспроможним
17:09 - московія продовжує отримувати товари військового призначення з ЄС через Туреччину та Китай
17:04 - Німеччина надає Херсонщині мільйон євро на енергостійкість
16:50 - АТ “МОТОР-БАНК” визнано неплатоспроможним
16:47 - УП 100: Бізнес – оголошено членів експертного журі
16:40 - Україна збільшила експорт яєць
16:30 - Як АРМА торгує зброєю
16:30 - В Україні підскочили ціни на картоплю: скільки вона коштує
16:24 - Хабар за житло для військових у Києві: ексчиновник Міноборони отримав нову підозру
16:18 - У Києві слідчі виявили 200 тисяч гривень переплати за одяг для комунальників
16:04 - Банки нарощують кредитування швидкими темпами два роки поспіль і готові до подальшої кредитної експансії – Огляд банківського сектору
16:01 - Огляд банківського сектору, лютий 2026 року
15:55 - Електрокари в Україні: в яких регіонах найчастіше їх купують та які моделі обирають
15:39 - Фонд гарантування продає борги "Велти" зі знижкою до 90%
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 20.02.2026
15:28 - На Закарпатті правоохоронці виявили незаконно побудований депутатом готель
14:59 - "Укрпошта" замовила перевезення в ЄС на 298 мільйонів: знайшлися помилки
14:35 - Абанк зазнав одну з наймасштабніших хакерських атак: з клієнтів списались кошти
14:32 - У Києві відкрили другий вихід зі станції метро "Лук'янівська"


Більше новин