Суд скасував продаж чотирьох родовищ глини

15.08.2024 18:51 | Економічна правда

Господарський суд Києва визнав недійсними результати чотирьох аукціонів з продажу ліцензій на розробку родовищ глини у Закарпатській області.

Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури, пише LIGA.net.

Відповідно, визнано недійсними договори купівлі-продажу та спеціальні дозволи на користування надрами.
Аукціони відбулись у вересні 2022 року на Prozorro.Продажі.
Йдеться про Чабанівську ділянку Чабанівського родовища (село Чабанівка, Ужгородський район), Оноцьке родовище (село Онок, Берегівський район), Зняцівську ділянку (село Зняцьово, Ужгородський район) і Нижньокоропецьке родовище (село Нижній Коропець, Мукачівський район).
Усі аукціони відбулися в один день, у кожному з них було по два учасники, а стороною, що програла, в усіх випадках було ТОВ "Арт Буд Сервіс".
Два аукціони виграв Майдан-Вильський комбінат вогнетривів, ще два - Полонський завод "Маяк".
Обидві компанії належать одній людині - Валентину Шеветовському.
20 вересня 2023 року Північне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету визнало факт змови переможців з Арт Буд Сервіс за п"ятьма аукціонами (п"ятий стосувався родовища каоліну в Закарпатській області) й оштрафував три компанії на загальну суму 680 000 грн.
Покарані компанії не погодилися з рішенням й оскаржили його у судах.
Під час розгляду справ АМКУ зібрав докази, що свідчать про узгоджену поведінку компаній під час підготовки й участі в аукціонах.
З"ясувалося, що вони використовували спільну ІР-адресу, вели комунікацію між собою та мали господарські відносини.
Нагадаємо:
"Укрзалізниці" не вдається повернути родовище граніту
Економічна правда

Додати коментар

Користувач:
email:





Shares rise and fall fast
Fortunes made or lost, such power
In the hands of few.

- Fin.Org.UA

Новини

18:40 - Сизранський НПЗ в московії зупинився після атак України і може стояти ще місяць
18:15 - Уряд "зруйнував схему", змінивши правила малої приватизації
18:00 - «Зроблено в Україні»: за тиждень бізнес залучив 4 млрд грн доступних кредитів за програмою «5-7-9%»
17:55 - Долар не росте: Нацбанк оприлюднив курс валют на 26 травня
17:53 - Повідомлення про оприлюднення проєкту Закону України «Про внесення зміни до статті 11 Закону України «Про управління об’єктами державної власності»
17:50 - Проєкт Закону України «Про внесення зміни до статті 11 Закону України «Про управління об’єктами державної власності»
17:44 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку визначення максимальної продуктивності обладнання для виробництва спирту етилового, біоетанолу»
17:42 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку визначення максимальної продуктивності обладнання для виробництва спирту етилового, біоетанолу»
17:25 - У квітні сума на банківських рахунках українців зросла на 40 мільярдів гривень
17:24 - Моніторинг викидів у повітря та воду від установок, що підпадають під дію Директиви IED
17:22 - (ROM) Monitoring of Emissions to Air and Water from IED Installations
17:16 - Чорна металургія
17:11 - (FMP) Ferrous Metals Processing Industry
17:07 - Студенти можуть заробити влітку до 45 тисяч гривень на місяць – OLX Робота
17:00 - REACH і CLP: Україна вперше взяла участь у засіданні Європейського хімічного агентства
17:00 - Ти вже в чужій звітності
16:30 - Енергетична автономність для бізнесу: ефективні рішення від ОТП БАНК та СОЛАРБУД СЕРВІС
16:20 - Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Мінекономіки «Про внесення змін до наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України від 18 лютого 2026 року № 2689»
16:14 - Проєкт наказу Мінекономіки «Про внесення змін до наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України від 18 лютого 2026 року № 2689»
16:12 - Наказ Мінекономіки від 25.05.2026 № 6204 "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо особливостей здійснення закупівель послуг з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення"
16:12 - Російські ФСБшники заявили, що виявили міни на судні, яке прийшло з порту ЄС
16:10 - Прозорість контролю, боротьба з тінню та міжнародне оподаткування: фокуси розмови із Німецько-Українською промислово-торговельною палатою
16:08 - Про податкову знижку за витратами на оренду житла
16:07 - Про переваги Електронного кабінету
16:04 - Офіс податкових консультантів – податковий простір без бар’єрів
16:04 - Наказ від 22.05.2026 № 6151 «Про надання грантів для виробництв переробної промисловості»
16:03 - Національна стратегія доходів: пріоритетні напрями розвитку податкової системи
16:00 - Безбар’єрність – основа ефективної взаємодії податкової служби з платниками
16:00 - єОселя: За минулий тиждень українці отримали кредити на житло на 350 млн грн
15:50 - Правоохоронці викрили підприємців, які постачали будматеріали армії московія


Більше новин