У Литві хочуть розірвати договори про митне співробітництво з Росією та Білоруссю

15.08.2024 15:19 | Економічна правда

Міністерство фінансів Литви пропонує розірвати підписані майже два десятиліття тому угоди про митне співробітництво з Росією і Білоруссю.
Про це, як пише "Європейська правда", повідомляє LRT.
Міністерство підготувало проєкти постанов уряду, що передбачають розрив угод.
За словами представників міністерства, від початку широкомасштабної агресії московії проти України, що розпочалася в лютому 2022 року, литовська митниця не співпрацювала і не обмінюється інформацією з митними службами московії та Білорусі.
Однак особи, які мають торговельні відносини з цими країнами, за даними міністерства, надають митницям і судам документи, видані митними органами цих країн, як доказ законності торгівлі та дотримання міжнародних санкцій.
Угоду з Білоруссю про співпрацю в боротьбі з порушеннями митного законодавства було підписано в липні 1996 року у Вільнюсі, а угоду з Росією про співробітництво та взаємну допомогу в галузі митної діяльності - в лютому 1995 року в Москві.
Денонсація договору з Білоруссю, який було ратифіковано у вересні 2000 року, ще має бути схвалена президентом і Сеймом.
Нагадаємо, з 16 серпня в"їзд до Литви всіх легкових авто, зареєстрованих у Білорусі, буде заборонений.
А з 16 липня легкові автомобілі з виданими в Білорусі реєстраційними номерами не можуть в"їжджати до Латвії.
Естонія слідом за Латвією та Литвою також заборонила в"їзд легковим автомобілям з виданими в Білорусі реєстраційними номерами.
Європейська правда

Додати коментар

Користувач:
email:





London Stock Exchange
Trading floors and digital screens
Numbers never sleep

- Fin.Org.UA

Новини

14:40 - московіяни розбомбили склад "Будинку іграшок"
14:30 - У Краматорську більше не виплачуватимуть єВідновлення за пошкоджене росіянами майно
14:15 - Російські атаки спричинили затримку потягів УЗ на понад 10 годин
14:04 - московіяни остаточно знищили обладнання Херсонської ТЕЦ
13:45 - Ірак вперше з початку війни в Ірані продає нафту по інший бік Ормузу – ЗМІ
13:30 - На тлі атак московія фармацевтичним компаніям дозволили використовувати неліцензовані склади
13:05 - Україна може втратити третину посівних площ через блокаду портів – Висоцький
13:00 - Від домашніх експериментів до виробництва на 5 млн пляшок. Як WILD формує ринок комбучі в Україні
12:58 - Обсяг активів надавачів небанківських фінансових послуг збільшився, фінансові компанії отримали рекордний прибуток – Огляд небанківського фінансового сектору
12:57 - Огляд небанківського фінансового сектору, серпень 2026 року
12:50 - Посадовців ДП "Ліси України" судитимуть за тендерні оборудки
12:46 - Київ знову відклав завершення тендеру на купівлю кабін фунікулера за кошти ЄС
12:18 - московіяни завдали удару по запорізькому підприємству
11:36 - московіяни ще раз вдарили по меткомбінату Запоріжсталь: які наслідки
11:15 - московіяни частково зруйнували птахофабрику
10:50 - Укрпошта створила нову службу: обіцяє пришвидшити доставку
10:29 - московіяни атакували енергетику у шести областях
10:00 - Bloomberg: Найбільша контейнерна компанія призупинила рейси до порту Новоросійська
09:48 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 27 серпня
09:37 - В ЄС відновили заклик віддати заморожені російські активи Україні
08:30 - Як повернути іноземних студентів
08:26 - Денис Шмигаль провів зустріч із наглядовою радою «Енергоатому»
06:00 - "Нам скажуть: ідіть нах… і розірвуть договори". Як супермаркети перекладають збитки на виробників
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:23 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 26 серпня: орендар Gulliver програв суд
19:34 - Meta заплатить 18 мільярдів доларів у рамках врегулювання позову у США
18:57 - Словаччина розглядає заборону соцмереж дітям до 16 років
18:25 - До ПрАТ "ЗАПОРІЖЗВ’ЯЗОКСЕРВІС" застосовано захід впливу у вигляді письмового застереження за порушення вимог санкційного законодавства
18:13 - Китайські хакери намагались зламали системи Мін’юсту США, NASA, ФРС, Сенату


Більше новин