Сальдо отримав підозру у викраденні українського зерна

15.08.2024 15:48 | Економічна правда

Так званому "губернатору" Херсонської області Володимиру Сальдо повідомили про ще одну підозру - у викраденні майже 3 тисяч тонн українського зерна.
Про це повідомляє пресслужба Офісу генерального прокурора.

У повідомленні нагадали, що підозрюваний у 2022 році став так званим "губернатором" Херсонщини.

За даними слідства, восени 2022 року він розпорядився створити тимчасову адміністрацію на захопленому ПрАТ "Херсонський комбінат хлібопродуктів".
У його сховищах зберігалося понад 30 тисяч тонн зернових і технічних культур, що належали різним суб"єктам господарювання.
В подальшому Сальдо віддав наказ вивезти зерно із Херсона.
В результаті із окупованого Херсону, який звільнили у листопада 2022 р., встигли вивезти баржами на підконтрольну московія території зерно 2021 року вагою понад 2,8 тис.
тонн і вартістю майже 15 млн грн.
Нагадаємо:
У розслідуванні "Схем" йшлося, що призначений московія керувати окупованою частиною Херсонщини Володимир Сальдо і спеціально створена локальна комісія надавали погодження російським компаніям на експорт української агропродукції за кордон з нульовою або зниженою вивізною ставкою митного збору.
Раніше Сальшо визнали винним у державній зраді та засудили до 15 років тюрми з конфіскацією майна.
Економічна правда

Додати коментар

Користувач:
email:





Beneath tickers' streams
Rapid currents of data flow,
Trading algorithms.

- Fin.Org.UA

Новини

15:00 - Чи необхідно суб’єкту, який отримав ліцензію на право вирощування тютюну, подавати звіт 1-ВП?
14:57 - Отримання фізичною особою доходу у вигляді призу у негрошовій формі: визначення бази оподаткування ПДФО
14:56 - Щодо розрахування резидентом Дія Сіті – платником податку на особливих умовах суми пільги у разі надання благодійної допомоги ЗСУ
14:54 - Спадкоємець не може отримати з ДРФО інформацію про джерела отриманих доходів фізичної особи, яка померла
14:53 - Чи може нерезидент зменшити дохід від продажу (обміну) нерухомого майна на витрати, понесені на його придбання?
14:51 - До уваги платників акцизного податку!
14:49 - Яка особа визнається контролюючою особою з числа юридичних осіб з метою подання Звіту про контрольовані іноземні компанії (КІК)?
14:48 - За якими кодами бюджетної класифікації сплачується рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів?
14:45 - Платникам, у яких виник податковий борг, що не перевищує 3060 грн, необхідно його сплатити
14:35 - Отримання відомостей про доходи: алгоритм дій платника
14:34 - Екологічний податок: до загального фонду держбюджету платниками Дніпропетровщини спрямовано майже 67,5 млн гривень
14:33 - За використаних водних біоресурсів платники Дніпропетровщини сплатили до місцевих бюджетів понад 1,4 млн рентної плати
14:32 - Бізнес-адаптація: на Дніпропетровщині кількість платників, які знаходяться на податковому обліку, зросла на понад 9,5 тисяч осіб
14:31 - Податківці Дніпропетровщини: формуємо чесне конкурентне середовище без штучного розподілу бізнесу
14:28 - «Декларування – 2026 триває!»
14:27 - Податкова Дніпропетровщини та Південно-Східне міжрегіональне управління Держпраці посилюють взаємодію
14:24 - До бюджету надійшло 28,6 млрд грн військового збору: надходження зросли майже на третину
14:23 - TAX Control: з початку року надійшло понад 150 повідомлень про порушення
14:21 - В Україні зросли ціни на дизпальне
14:15 - Визнання помилки не звільняє від відповідальності – омбудсман про скандал довкола клієнтки monobank
13:55 - Bolt відкрив сезон електросамокатів у 12 містах України
13:50 - Українські виробники ягід та овочів зможуть отримати гранти до 150 тисяч доларів
13:40 - Для відновлення доріг після зими потрібен ще один ремонтний бюджет 2026 року – Сухомлин
13:39 - В Нацбанку назвали топтрійку благодійних фондів України
13:30 - Російська атака спричинила транскордонне забруднення Дністра
12:55 - Екстрений номер 112 в Україні: ЄІБ дає кредит на створення системи
12:45 - В роботі Telegram стався збій
12:36 - На пункті пропуску "Краківець – Корчова" можливі затримки через ремонт дороги
12:30 - Як китайські інвертори, панелі та батареї перекроїли український ринок енергонезалежності
12:10 - Аналітики підрахували, наскільки зросли витрати українських фермерів через кризу на Сході


Більше новин