Повідомлення про оприлюднення проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про індустріальні парки» щодо вдосконалення функціонування індустріальних парків і запровадження моделі еко-індустріального парку»

13.08.2024 16:23 | Міністерство економіки України

Законопроєкт розроблено Мінекономіки на виконання пункту 1 Стратегічної цілі 1 Операційного плану реалізації у 2023-2025 роках Стратегії розвитку індустріальних парків на 2023-2030 роки, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24.02.2023 № 176 та з метою забезпечення розвитку індустріальних парків в Україні на основі моделі еко-індустріального парку (їх трансформації), сприяння формуванню привабливого інвестиційного середовища, відбудови промисловості внаслідок повномасштабної війни, сталому розвитку національної економіки та її декарбонізації, що впливатиме на розв'язання проблем зайнятості населення, та забезпечить активізацію економічної iнiцiативи та розвитку малого і середнього підприємництва.
Зауваження та пропозиції до законопроєкту просимо надсилати за адресами:
01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2,
Міністерство економіки України,
Управління індустріальних парків та супроводу інвестицій
тел.: (044) 200-23-89
E-mail: [email protected]
01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11,
Державна регуляторна служба України
тел.: (044) 254-56-73
E-mail: [email protected].
Зауваження та пропозиції до законопроєкту від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань прийматимутися протягом місяця з дня оприлюднення.

Додати коментар

Користувач:
email:





Fintech innovations
Disrupting traditional ways
Money flows faster

- Fin.Org.UA

Новини

12:45 - БЕБ викрило чергові оборудки у будівельній сфері
12:30 - Як українцю законно придбати USDT, USDC або Bitcoin
12:29 - В московії дозволили продавати бензин стандарту 90-х років на тлі кризи
12:05 - Після ударів по підстанціях у Криму зупинилися приміські поїзди
11:53 - На усіх заправках Новоросійська закінчився бензин
11:42 - Зі спецрахунку, відкритого НБУ на потреби оборони, за червень 2026 року перераховано майже 651 млн грн
11:25 - Україна отримала ще 444 мільйони доларів на медичну реформу
11:09 - До уваги ФОПів, які здійснюють роздрібну торгівлю пальним!
11:01 - День податківця: спільна праця заради фінансової стійкості держави
11:00 - Укрдержфонд призначений на виконання функцій Виплатної агенції
11:00 - московіяни атакували енергетику у п’яти областях: найскладніше на Донеччині
10:59 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738»
10:54 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738»
10:38 - Спадщина чи подарунок від резидента нерезиденту: правила оподаткування та оформлення
10:27 - Леся Карнаух: За перше півріччя надходження до загального фонду державного бюджету перевищили 717,7 млрд грн
10:25 - Нафта торгується на рівні 72 доларів за барель
10:00 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 3 липня
10:00 - Держава спрямувала понад 167 млн грн агровиробникам на утримання великої рогатої худоби
09:54 - Близько 38% ветеранів залишають місце роботи за перші три місяці – дослідження
09:52 - Трудові відносини: роботодавець зобов’язаний поінформувати працівника про особливості трудової діяльності перед початком роботи
09:51 - Спадщина чи подарунок від резидента нерезиденту: правила оподаткування та оформлення
09:50 - Сервіс «Пульс»: як надати інформацію?
09:48 - Протягом першого півріччя надходження до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів від платників Дніпропетровщини перевищили 90,3 млрд гривень
09:46 - Про переваги офіційно оформленої праці найманих працівників
09:44 - Комплаєнс – це система заходів та процедур, що здійснюються податковими органами з метою підвищення рівня добровільного виконання обов’язків платниками
09:42 - Комплаєнс – це система заходів та процедур, що здійснюються податковими органами з метою підвищення рівня добровільного виконання обов’язків платниками
09:42 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди АТ «УКРНАФТА» (Харківська обл., м. Харків, вул. Дудинської, буд. 42)
09:39 - Електронний кабінет – інструмент цифрової взаємодії, який надає широкий спектр можливостей
09:38 - До уваги сільськогосподарських товаровиробників!
09:38 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ "ЛЕВ-ЛОГІСТИК ПОЛТАВА" (Полтавська область, Полтавський район, Полтавська територіальна громада, автомобільна дорога М-03 Київ-Харків-Довжанський, км 330+921)


Більше новин