Понад 24 тисячі родин отримали “Пакунок малюка” з початку року, - Мінсоцполітики

13.08.2024 15:07 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

З початку 2024 року 24 360 родин обрали пакунок малюка при народженні дитини.
Це одноразова натуральна допомога від держави сім"ям, у яких народилася дитина.
Мета цієї програми – підтримати родину новонародженого та допомогти їй забезпечити належний догляд за немовлям. Лідерами у виборі пакунку малюка стали місто Київ - 1963, Дніпропетровська - 2291, Закарпатська - 1504 та Вінницька - 1424 області.  На Волині 687 родин обрали пакунок, у Донецькій області - 289, Житомирська область - 1264, Запорізька - 483, Івано-Франківська - 777, Київська 1153, Кіровоградська - 860, Львівська - 1356, Миколаївська - 822, Одеська - 1258, Полтавська - 1328, Рівненська - 521, Сумська - 785, Тернопільська - 514, Харківська - 1512, Херсонська - 93, Хмельницька - 894, Черкаська - 949, Чернівецька - 907, Чернігівська - 617.  У 2024 році Міністерство соціальної політики України оновило вміст цього боксу.
Минулого року були проведені публічні консультації з молодими родинами, у яких з’явилися діти.
Молоді батьки поділилися ідеями, щоб вони змінили чи додали до бебі-боксу, відштовхуючись від свого досвіду появи новонародженого у родині.  Тепер в оновлений “Пакунок малюка додали товари, які мають попит, наприклад, багаторазові вологостійкі пелюшки, теплі речі.
Також збільшили розмір пледа-ковдри і зменшили кількість одягу малого розміру, з якого малята швидко виростають.  Крім того, у новому пакунку малюка додана книжка “Від народження до року”, яку розробили і надрукували партнери міністерства - ЮНІСЕФ.
Це практичний порадник для всіх батьків новонароджених, який містить найкраще зі світового досвіду і поради українських експертів та експерток. Отримати “Пакунок малюка” можна в пологовому будинку після народження дитини. Якщо в цей момент там відсутній бебі-бокс, протягом 30 календарних днів із дня народження дитини можна подати заяву на його отримання: до органів соціального захисту населення або до Центру надання адміністративних послуг за місцем проживання чи перебування.
До заяви також необхідно додати копію свідоцтва про народження дитини.

Додати коментар

Користувач:
email:





Recovery begins,
New hope for the market,
The cycle continues.

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 1 липня: Смілянський залишиться на посаді, росіяни знищують урожай України
19:50 - ОПЕК+ може знову наростити видобуток нафти попри падіння цін
19:20 - Найбільша приватна мережа АЗС Сибіру повністю припинила продаж бензину
18:50 - В "Укренерго" розповіли, чи будуть відключення світла 2 липня
18:30 - Танкери московія освоїли маршрут повз німецькі курорти – Bild
18:10 - США та Іран провели переговори про правила проходу суден через Ормуз
18:00 - Національний банк захищатиме в суді правомірність застосованого до ТОВ "ФК "КОНТРАКТОВИЙ ДІМ" штрафу за порушення у сфері фінмоніторингу
17:37 - Нові можливості для бізнесу: компаніям дозволять віддавати роботу на аутсорсинг
17:36 - У Європі авіакомпанії попередили про можливий зрив літнього сезону: яка причина
17:20 - Іран застеріг судна "непоправними наслідками" за обхід його маршрутів Ормузу
16:45 - Паливна криза: московія розпочала імпортувати бензин з Індії
16:31 - Банки перевірятимуть своїх контрагентів
16:30 - Емірати стали ближчими
16:30 - Нацбанк показав курс долара та євро на четвер 2 липня
16:10 - Тарас Висоцький: Україна та Марокко нарощують економічне партнерство – товарообіг сягнув 250 млн доларів
16:00 - У Мінрозвитку розповіли про нову вимогу до вантажоперевізників
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 02.07.2026
15:27 - Дешеві кредити на відбудову підприємств: стартувала нова урядова програма
14:50 - Нафтогаз оголосив пропозицію про реструктуризацію євробондів
14:35 - Укрпошта стала офіційним партнером Etsy. Що це дасть українським продавцям?
14:30 - Парламент підтримав у першому читанні законопроєкт про європейські механізми кредитування населення та бізнесу
14:25 - Підготовка до зими: у КМДА розповіли, які заходи можуть бути виконані із запізненням
14:08 - Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України “Про затвердження Порядку формування документів, що стосуються здійснення заходу державного нагляду (контролю), у єдину справу”
14:03 - Проєкт наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України “Про затвердження Порядку формування документів, що стосуються здійснення заходу державного нагляду (контролю), у єдину справу”
14:00 - Monthly Business Outlook Survey, June 2026
14:00 - Businesses Remain Upbeat about Their Performance Outlook – Business Outlook Survey in June
14:00 - Білий дім скасував заборону на ШІ-моделі розробника Claude
14:00 - Щомісячні опитування підприємств України, червень 2026 року
14:00 - Бізнес зберіг позитивні оцінки результатів своєї діяльності – підсумки опитування підприємств у червні
13:44 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання реалізації Закону України “Про основні засади державного нагляду (контролю)”»


Більше новин