Уряд затвердив зміни до Державної стратегії регіонального розвитку

13.08.2024 15:13 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Оновлена Державна стратегія регіонального розвитку (ДСРР) на 2021 - 2027 роки територіально орієнтована, враховує виклики сьогодення та завдання євроінтеграції, спирається на реальні потреби регіонів та громад.
Це важливий крок з наближення державної регіональної політики до ключової політики Європейського Союзу – політики згуртованості. Зміни до Державної стратегії регіонального розвитку -  результат спільної роботи усіх зацікавлених сторін – місцевих і регіональних влад, асоціацій органів місцевого самоврядування, експертної спільноти та громадянського суспільства, яких згуртувало Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури довкола підготовки необхідних змін стратегічного документу. Подальша робота буде зосереджена за наступними напрямками: створення належних умов – безпечних, економічних, соціальних, які дадуть сигнал нашим громадянам, що вдома, в Україні, на них чекають; реінтеграція ветеранів, ветеранок  та сімей, адже це наскрізне завдання всіх сфер, що прямо впливає на національну безпеку і економічний розвиток; подальший розвиток інституційної та фінансової спроможності органів місцевого самоврядування – влади, найбільш наближеної до людей, здатної оперативно реагувати на їх потреби; синхронізація політики регіонального розвитку та інших галузевих (секторальних) політик. “Наголос – на відновлення інфраструктури з урахуванням безпекових вимог, безбар’єрності та інтересів людей, зокрема, і вразливих груп населення.
Це складова Стратегії, як основного планувального документу регіональної політики.
Звідси і потреба у чіткому розподілі повноважень органів державної влади та місцевого самоврядування всіх рівнів, що також увійшло до оновленої Стратегії.
Децентралізація владних повноважень і подальша розбудова територіальної організації влади – важлива складова державної регіональної політики”, – підкреслила заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Наталія Козловська. Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури підготувало інформаційну брошуру, яка допоможе швидко зрозуміти суть оновленої Державної стратегії регіонального розвитку на період 2021-2027 років.  Також готується комплекс інформаційно-комунікаційних заходів для найшвидшого приведення у відповідність Державній стратегії регіонального розвитку регіональних стратегій. Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури інфраструктури висловлює вдячність партнерам – представництву Європейського Союзу в Україні, Організації економічного співробітництва та розвитку, а також Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування регіонального розвитку та містобудування, асоціаціям органів місцевого самоврядування, експертам та громадським діячам за активну участь у роботі над оновленою Державною стратегією регіонального розвитку на 2021 - 2027 роки .

Додати коментар

Користувач:
email:





World Economic
Forum in Davos, Switzerland
Where the rich converse

- Fin.Org.UA

Новини

14:07 - Індійські заводи почали уникати російську нафту після угоди із США – Reuters
13:55 - Суд скасував спецдозвіл на ділянку Вашківецького піщано-гравійного родовища
12:56 - "СвітлоДІМ": Кулеба розповів, скільки отримано заявок та виділено коштів за програмою
12:01 - Суд зобов’язав компанію повернути частину грошей за житлові будинки на Херсонщині
11:05 - московія вдарила по об’єктах "Нафтогазу" на Полтавщині: зруйноване обладнання
10:40 - Атомна генерація ще частково розвантажена, у більшості областей - аварійні відключення
10:00 - Ворог атакував залізничну інфраструктуру на Чернігівщині
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 08.02.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
19:00 - Відбулося засідання Штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у столиці та на Київщині.
18:30 - Окупанти знімають з себе відповідальність за зруйновані будинки – ЦНС
18:05 - Утримання доріг Харківщини профінансовано на 15% – Служба відновлення
17:45 - Внаслідок обстрілу московія Бурштинська ТЕС "на нулі"
17:30 - Денис Шмигаль провів зустріч із Міністром енергетики Румунії Богданом-Груєю Іваном
17:10 - Логістичний центр "Рошен" в Яготині зруйнований майже повністю
16:53 - На Одещині без світла одночасно перебувають до 60% побутових клієнтів та бізнесу – Кіпер
16:36 - МАГАТЕ закликає Росію до стриманості на тлі втрати потужності українським АЕС
16:30 - Денис Шмигаль відвідав енергооб'єкти на заході країни
15:25 - Ушкодження об’єктів енергетики значні – Зеленський
14:48 - США витісняють "Газпром" з європейського ринку – СЗРУ
14:15 - Міненерго та ПРООН обговорили посилення співпраці для зміцнення енергетичної системи України
13:40 - Україна отримала 300 генераторів від партнерів з SECI
13:25 - СБУ уразила московитський завод, задіяний у виробництві пального для ракет
13:00 - Концесійний конкурс на термінали порту Чорноморськ затягується: яка причина
11:36 - московіяни суттєво пошкодили обладнання теплоелектростанцій ДТЕК
11:03 - На українсько-молдовському кордоні відновили пропуск вантажівок
10:43 - московія атакувала енергооб’єкти у восьми областях – "Укренерго"
10:20 - АЕС знизили потужність генерації після масованого російського удару
10:07 - На Київщині після атаки московія горять склади "Рошен"
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 07.02.2026


Більше новин