Руслан Стрілець: Наші євроінтеграційні реформи закладають майбутнє сфери захисту довкілля, тож співпраця з молоддю є пріоритетом

12.08.2024 21:14 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець взяв участь у молодіжному форумі «Вільні мріяти», який відкрили Президент України Володимир Зеленський, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль й Голова Верховна Рада України Руслан Стефанчук. “Молодь – рушій прогресу у сфері захисту довкілля.
Молодь легко переймає та запроваджує сучасні природоохоронні практики, зокрема цифрові.
Вона активно користується застосунком для фіксації збитків довкіллю “ЕкоЗагроза”.
Молодь створює соціально відповідальні бізнес-проекти та проактивні громадські організації екологічного спрямування”, - зазначив Руслан Стрілець. На полях форуму Міністр поспілкувався з представниками активної молоді.
Зокрема, говорили про довкіллєві виклики після підриву Каховської ГЕС.
Торкнулися питання розвитку природно-заповідного фонду.
У 2023 році прибутки об’єктів ПЗФ зросли у 7 разів, а в 2024 маємо ще більший прогрес.
За перше півріччя цього року надходження вже становлять 12,4 млн грн – на 10% більше від аналогічного показника минулого року.
Міністр також розповів молоді про перлину українського природно-заповідного фонду – Межигір’я, яке віднедавна працює на державу і сплачує податки в державний бюджет.
За 3 тижні роботи – понад 20 тисяч відвідувачів.
Все це стало можливим завдяки реформі, яка має чіткий орієнтир на молодь за допомогою цифровізації рекреаційних послуг. Домовилися продовжити діалог щодо створення молодіжної ради при Міндовкілля. У 2023 році Україна підписала міжурядову Декларацію про дітей, молодь та кліматичні дії.
Вже маємо підтримку з боку UNICEF Ukraine.
Нещодавно з головою фонду в Україні Муніром Мамедзаде домовилися про об’єднання наших зусиль для посилення ролі молоді у кліматичних діях.
Освітні програми та інтеграція молоді в державотворчі процеси – пріоритети державної політики для молоді, озвучені Президентом України.
Наша співпраця в межах Декларації прокладе шляхи до посилення екологічної просвіти та участі молодіжних рад у захисті довкілля. “Ключові напрямки, які ми розвиваємо сьогодні, в майбутньому ляжуть на плечі молоді.
Йдеться і про роботу з довкіллєвими наслідками війни, і про подальшу реалізацію зеленого курсу.
Зараз у фокусі – щоб українська молодь отримала у спадок оновлену повоєнну Україну разом з сучасним європейським законодавством.
Дякую представникам молоді за продуктивний діалог.
Впевнений, що з вами майбутнє захисту довкілля України в надійних руках”, - наголосив Руслан Стрілець.

Додати коментар

Користувач:
email:





Dancing figures, bids,
A financial orchestra,
Money in motion.

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - Асоціація ритейлерів пояснила "хвилю закриття" магазинів
17:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на 15 травня
17:35 - Папірець більше не потрібен: як отримати картку платника податків у "Дії"
17:20 - За два дні над українськими АЕС пролетіло понад 160 російських дронів – МАГАТЕ
17:20 - Антимонопольний дозволив "Сільпо" купити магазини групи "Євротек"
17:10 - Надходження податку на нерухомість зросли на понад 14%: які регіони сплатили найбільше
16:50 - Індія просить вчергове продовжити дозвіл на купівлю російської нафти – ЗМІ
16:50 - Гуманітарна катастрофа на Кубі: країна вичерпала запаси пального
16:44 - Фонд гарантування продав активи двох банків-банкрутів на понад 23 мільйони
16:30 - ФОПам та юрособам обмежать ліміти на перекази. Кому саме і чому?
16:30 - Як AI-інструменти змінюють продажі
16:25 - Україна отримала змогу експортувати до Молдови равлики та м'ясні продукти
16:16 - На Одещині "захисний" підряд віддали фігуранту у кримінальному провадженні
16:05 - ЄС може закрити свій ринок курятини для головного конкурента України – ЗМІ
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 15.05.2026
15:30 - На Львівщині понад 20 тисяч абонентів лишаються без електрики після атаки московія
15:20 - Санкції ЄС можуть вдарити по арктичній логістиці московія – ЗМІ
15:16 - Іран дозволив китайським суднам проходити через Ормузьку протоку
14:45 - Військовий збір йтиме лише на зарплати ЗСУ: ВР підтримала закон у першому читанні
14:40 - "Укрпошта" продає останню велику партію списаних авто: що в переліку
14:31 - У Харкові відновили роботу "Дія.Бізнес": як підтримують підприємців у прифронтовому місті
14:08 - Фіскальний чек РРО/ПРРО: як зазначається назва товару при продажу вживаних технічно складних побутових товарів?
14:06 - Про розрахунок мінімальних роздрібних цін на алкогольні напої
14:05 - Які дії іноземця з метою набуття статусу електронного резидента (е-резидента) та підстави скасування такого статусу?
14:05 - Наслідки атаки московія: у Києві пошкоджена станція метро й транспортна інфраструктура
14:04 - Discussions commence regarding proposals for introducing new approaches to calculating and publishing indicators for Ukraine’s money and FX markets
14:04 - Розпочинається обговорення пропозицій щодо впровадження нових підходів до розрахунку та оприлюднення індикаторів грошового та валютного ринків України
14:03 - Чи включаються до складу доходу юридичної особи платника єдиного податку суми гарантійних внесків від орендарів?
14:01 - До уваги ФОП – платників єдиного податку четвертої групи!
14:00 - Уряд ухвалив протокольне рішення щодо розвитку державних інструментів житлового фінансування


Більше новин