Розвиток реабілітаційних послуг в Україні обговорили на конгресі місцевих та регіональних влад в Чернівецькій області

12.08.2024 15:43 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністерство охорони здоров’я працює над тим, щоб створити якісні та доступні умови для реабілітації.
На цьому під час Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України в Чернівецькій області наголосила заступниr Vіністра охорони здоров’я України з питань цифрового розвитку Марія Карчевич. “Розвиток реабілітації в Україні є пріоритетним на державному рівні.
Наразі проведено вже чимало роботи в частині створення відповідних умов у реабілітаційних відділеннях по всій країні, аби вони відповідали міжнародним стандартам.
Комплексний підхід у підготовці інфраструктури та мультидисциплінарних команд дозволяє надавати висококваліфіковану допомогу в будь-якій області нашої країни”, - повідомила заступник Міністра охорони здоров’я України з питань цифрового розвитку Марія Карчевич. Крім того, обговорили забезпечення потреби у підготовці відповідних професіоналів з психологічної допомоги та духовної опіки.  Марія Карчевич зазначила, що на сьогодні маємо дев’ять закладів вищої освіти, які належать до сфери управління МОЗ, де вже проводять навчання таких фахівців.
Зокрема, за спеціальністю "Клінічна психологія" та "Психотерапія", випускники яких отримали відповідні сертифікати.
В інших закладах вищої освіти, зокрема Буковинському державному медичному університеті, цикли спеціалізації за спеціальностями "Клінічна психологія", "Психотерапія" та "Клінічне душпастирство" запровадятт у період ІV квартал 2024 року – І квартал 2025 року. Нагадаємо, за перші два квартали 2024 року держава оплатила медзакладам понад 1,3 млрд грн в межах пакета Програми медичних гарантій "Реабілітаційна допомога дорослим і дітям в стаціонарних умовах".
Наразі така допомога стаціонарно надається у 295 медзакладах по всій Україні.
Система розрахована на більше ніж 7 800 ліжко-місць для пацієнтів із травмами, хворобами та пораненнями, які потребують процесу активного відновлення.
Усі послуги з реабілітації — безоплатні для людей та повністю покриваються НСЗУ в рамках Програми медичних гарантій. 

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші – папірці,
Але на них ґрунтується
Економіка.

- Fin.Org.UA

Новини

11:58 - Російський ВПК зберігає залежність від імпорту мінералів: хто постачальники
11:38 - Компанії оштрафували на сім мільйонів гривень – не звітували ТЦК
11:27 - BMW слідом за Volkswagen планує скорочення 8 000 робочих місць
11:00 - Банки очікують зростання кредитних портфелів
10:41 - Російська Wildberries планує перенести склади у Казахстан через українські атаки
10:17 - Укренерго повідомляє про знеструмлення у регіонах
10:00 - Опитування про умови банківського кредитування, ІІІ квартал 2026 року
10:00 - Банки очікують подальшого зростання кредитних портфелів бізнесу та населення – результати Опитування про умови банківського кредитування
09:50 - З 1 серпня курсуватиме поїзд Перемишль – Франкфурт-на-Майні
09:31 - Нафта зросла на тлі чергових атак на Близькому сході
09:05 - У Рязані дрони атакували склади Wildberries – соцмережі
08:30 - Як підготуватися до зими під ракетами
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 29.07.2026
06:00 - Укрзалізницю розділять. Чи відкриє це шлях до приватизації
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 28 липня: атаки на порти та їх наслідки
19:45 - У Запоріжжі призупинив роботу єдиний магазин Metro
19:13 - У Чорному морі росіяни втретє уразили корабель під прапором Ліберії
19:00 - Понад 90% українських таксистів працюють у "тіні" – дослідження
18:27 - Держава заборгувала аптекам 580 мільйонів гривень за програмою "Доступні ліки"
18:25 - Начальника управління Держгеокадастру викрили на хабарі
18:04 - ФДМ повідомив дати аукціонів з приватизації "Сумихімпрому" та ОПЗ
17:46 - Засідання Комісії
17:40 - Південний ГЗК Ахметова зупинив роботу через блокаду портів
17:32 - Сакартвело нарощує закупівлі російської пшениці – ЗМІ
17:13 - Apple другою у світі перетнула ринкову оцінку в 5 трильйонів доларів
16:40 - У рамках єВідновлення відбудовані перші будинки на власній землі
16:30 - "ШІ – це мозок. MCP дає йому руки": інтерв’ю з CEO NetHunt CRM Андрієм Петриком
16:30 - До 1 серпня ще можна виправити податкові помилки без штрафів


Більше новин