Прозора транспортна галузь: відкрито дані про ліцензії перевізників

12.08.2024 17:08 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Відтепер кожен може перевірити, чи легально працює транспортна компанія. Дані Ліцензійного реєстру перевізників стали відкритими для громадськості.
Це стосується ліцензій пасажирських і вантажних перевізників.
Переглянути реєстр можна на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних. Завдяки відкритим даним у Ліцензійному реєстрі перевізників громадяни, бізнес та державні органи можуть: знаходити й перевіряти транспортні компанії на наявність ліцензій у межах області, району, громади та населеного пункту; моніторити видавання нових та анулювання чинних ліцензій; виявляти недобросовісних перевізників; аналізувати ринок перевезень, вивчати тенденції та робити прогнози; створювати сервіси для пошуку перевізників, перевірки ліцензій і легальності транспортних засобів. Ліцензійний реєстр перевізників — це перший реєстр Державної служби України з безпеки на транспорті з відкритим прикладним програмним інтерфейсом (АРІ).
Набір даних містить інформацію з 2010 року, а саме назву та код ЄДРПОУ перевізника, реквізити, дату видачі ліцензії.
Дані не містять інформації, яка може загрожувати національній безпеці України. Ініціативу реалізує Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури в співпраці з Міністерством цифрової трансформації та Укртрансбезпекою за сприяння проєкту «Підтримка цифрової трансформації», що фінансується USAID і UK Dev.
Партнер проекту — Фонд Східна Європа.

Додати коментар

Користувач:
email:





Earnings reports out
Profit margins scrutinized
Market reacts fast

- Fin.Org.UA

Новини

11:22 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини від юридичних осіб надійшло понад 9,4 млн грн збору за місця для паркування транспортних засобів
11:21 - Підтримка обороноздатності держави: понад 2,4 млрд грн військового збору отримав загальний фонд держбюджету від платників Дніпропетровщини
11:19 - Доступ до публічної інформації: фахівцями податкової служби Дніпропетровщини з початку року опрацьовано 71 запит
11:18 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс», державної установи «Урядовий контактний центр» та «Гарячої лінії голови Дніпропетровської ОДА»
11:17 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс», державної установи «Урядовий контактний центр» та «Гарячої лінії голови Дніпропетровської ОДА»
11:16 - Звернення громадян: підсумки роботи податкової служби Дніпропетровщини за перший квартал поточного року
11:14 - Як отримати статус неприбуткової організації та не сплачувати податок на прибуток
10:00 - Ціни на нафту відреагували на скорочення постачання через війну в Ірані
09:19 - Наслідки атаки московія на енергетику: більшість районів Чернігівщини без світла
09:11 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:00 - В АРМА проходять чотири аудити одночасно: більшість - міжнародні
08:30 - Як знайти працівника на порожньому ринку
08:00 - "Купити свободу": як система навколо ТЦК монетизує страх мобілізації
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 06.04.2026
17:50 - Біржі країн затоки стримано відреагували на нову хвилю ударів
16:30 - Іран серйозно вдарив по нафті Кувейту: спалахнули НПЗ і хімзавод
15:13 - "Відкрийте кляту протоку, виродки": Трамп звернувся до Ірану
15:00 - Японія та Сінгапур забезпечать постачання палива до Австралії
14:00 - московія другий день поспіль б’є по об’єктах "Нафтогазу"
13:01 - У Сербії розповіли про спробу диверсії на газопроводі
12:04 - Іран дозволив Іраку проходити через Ормуз
10:59 - ОПЕК+ планує символічне підвищення квот на видобуток нафти на тлі війни в Ірані
10:00 - Готівка на день стала єдиним засобом оплати в московія через блокування VPN – Дуров
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
19:54 - Денис Шмигаль провів підсумкове засідання зимового Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в енергетиці
18:15 - Уряд розширює підтримку меліорації на прифронтових територіях: до 80% компенсації витрат
18:00 - Суд відібрав гроші у фірми, яка ремонтувала будинок у Бучі: він став ветеранським
17:28 - Уряд розширив програму компенсації вартості української с/г техніки для аграріїв у прифронтових громадах
16:59 - "Альтернативи немає": Гетманцев прокоментував очікувані податкові зміни
15:58 - Регулятор перегляне граничні ціни на ринку електроенергії


Більше новин