Google остаточно відключив монетизацію в московії

12.08.2024 13:35 | Економічна правда

Сервіс контекстної реклами Google AdSense повністю згорне свою діяльність в російському інтернеті та відключить облікові записи користувачів із московії.
Про це повідомляє The Moscow Times.
"Ми деактивуємо всі акаунти AdSense, країною розташування яких вказана московія.
Це означає, що отримувати дохід від монетизації через такі акаунти буде не можна.", - йдеться в повідомленні команди Google Payments.
В повідомленні також додають, що заробіток за липень буде виплачено між 21 і 26 серпня, якщо в обліковому записі не призупинено отримання платежів і досягнуто порогів оплати.
AdSense дає змогу автоматично розміщувати на сайтах текстову та графічну рекламу, що підходить за контекстом до інформації на цих сайтах.
Повідомляється, що Google AdSense давала змогу російським блогерам заробляти на YouTube навіть після вимкнення монетизації у 2022 році, хоча й у менших обсягах.
Таким чином, власники сайтів і блогери, які працюють на YouTube, повністю позбудуться доступу до Google AdSense і послуг, що надаються рекламною мережею.
Нагадаємо:
У московії абоненти понад 135 регіональних операторів зв"язку почали розривати з компаніями договори через проблеми з роботою YouTube та інших сервісів Google.
Російські користувачі Youtube почали скаржитися на повну зупинку відеохостингу.

Додати коментар

Користувач:
email:





Companies compete
Stock prices reflect their success
Investors profit

- Fin.Org.UA

Новини

12:27 - Які документи та в які строки подаються фізособою до контролюючого органу для отримання пільги щодо сплати земельного податку?
12:24 - ФОП – платник єдиного податку надає послуги за договорами доручення: чи застосовується РРО/ППРО?
12:23 - Податкову знижку за минулорічними витратами можна отримати до кінця поточного року
12:22 - Леся Карнаух: Громади мають активніше працювати над розширенням бази оподаткування – це додаткові ресурси для розвитку
12:20 - Заява за ф. № 5ДР: внесення змін до облікової картки фізичної особи – платника податків іноземцями (представниками іноземців)
12:10 - Найбільші втрати в історії: збитки Rozetka від ударів московія сягають мільярдів
11:50 - Підпільне виробництво сигарет у Кривому Розі: судитимуть 13 учасників групи
11:35 - Марганець на Дніпропетровщині без води з початку серпня: Корецький прокоментував
11:31 - ВПО можуть отримати податкову знижку за витрати на оренду житла: які документи необхідні
11:20 - Банки України показали актуальний курс валют на 6 серпня
11:12 - московіяни атакували залізничну станцію на Харківщині, є загиблі та поранені
11:05 - Хусити практично закрили Баб-ель-Мандебську протоку
10:50 - московія зруйнувала склад Bosch: уся продукція знищена
10:20 - В Укрпошті розповіли, коли з клієнтів вимагатимуть податковий номер
10:15 - Російські атаки спричинили знеструмлення споживачів у п’яти областях
10:00 - NBU Sets Maximum Interest Rate for Interest Rate Tenders to Place Three-Month Certificates of Deposit
10:00 - НБУ визначив граничну ставку за процентними тендерами з розміщення тримісячних депозитних сертифікатів
10:00 - НБУ дозволив не друкувати ІПН на квитанціях, хоча раніше вимагав протилежного – Укрпошта
09:35 - Нафта відреагувала на прогрес у переговорах щодо маршрутів Ормуза
09:16 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:05 - Російський Ярославль атакували дрони, під ударом опинився НПЗ
08:30 - Як тютюнова індустрія перетворила місця продажу на маркетинговий інструмент
06:00 - "Ринок пройде по краю". Чому дорожчає пальне і чи вистачить його на АЗС
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 5 серпня: чисельні наслідки атаки московія по Україні, трильйон рублів на порятунок Wildberries
19:50 - Порятунок Wildberries після атак дронів може коштувати як чверть дефіциту бюджету московія
19:38 - Удари московія знеструмили чотири райони Дніпропетровщини
19:20 - Атаки в Чорному морі вдарили по світових постачаннях зерна й нафти
18:50 - Головний виробник нафти Ірану загруз у боргах: рахунки заморозили


Більше новин