Понад 50 ветеранських родин Звягельської громади у цьому році можуть придбати житло за програмою Мінветеранів

12.08.2024 13:12 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Понад 50 ветеранських родин Звягельської громади у цьому році можуть придбати житло за програмою Мінветеранів.
Про це повідомив заступник Міністра у справах ветеранів України Руслан Приходько під час форуму “Ветерани – шлях додому”, що відбувся у місті Звягель Житомирської області.
  Серед учасників заходу — перший заступник голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко, народні депутати, представники виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадського та приватного секторів.
Тематика зустрічі — взаємодія держави та територіальних громад у реалізації ветеранської політики на місцях. За словами Руслана Приходька, наразі Міністерство у справах ветеранів України  працює за двома ключовими напрямами.  Перший — визначення стратегічної рамки політики.
Йдеться про стратегію та ключові законопроекти, що ляжуть в основу нової державної ветеранської політики. Другий — це розбудова інфраструктури у громадах для реалізації ветеранської політики на місцях. “Разом з цим уже зараз ми реалізуємо низку бюджетних програм та важливих проектів.
Зокрема, для прикладу, ми вже виділили понад 2,8 млрд грн для забезпечення житлом ветеранів війни і родин загиблих Захисників та Захисниць України.
Безпосередньо Звягельська громада у цьому році зможе забезпечити понад 50 ветеранських родин житлом.
 І так по всій Україні”, — повідомив Руслан Приходько.  Учасники форуму також обговорили нагальні питання у сферах реабілітації і психологічній підтримці ветеранів й ветеранок, навчанні і професійній адаптації, сприянні працевлаштуванню та розвитку ветеранського підприємництва тощо.  Акцентував Руслан Приходько й на цифровізації ветеранської політики, зокрема, на сервісах, які запускає Мінветеранів.
Це е-Карта послуг для ветеранів війни в громадах, е-Карта вакансій державної служби та органів місцевого самоврядування для ветеранів, діагностична система стану ментального здоров"я МАРТА, Реєстр суб’єктів надання послуг із психологічної допомоги для ветеранів і членів їх сімей.
Крім того, Мінветеранів розробляє електронні механізми для отримання статусів, е-Посвідчення ветерана в Дії, яке вже мають понад 250 000 ветеранів та їхніх родин. Також Руслан Приходько повідомив, що станом на зараз Український ветеранський фонд Мінветеранів профінансував близько 700 ветеранських підприємств на суму у понад 400 млн грн. Важливими напрямами Мінветеранів є розвиток спорту серед ветеранської спільноти та формування інституту та культури пам’яті – створення Національного військового меморіального кладовища та законодавчого підґрунтя для впорядкування регіональних місць поховань.  “Ми запустили створення окремих структурних підрозділів з питань ветеранської політики на місцях.
І Житомирщина одна з перших областей, де відповідні структури повністю сформовані на рівні обласної та районних адміністрацій і наразі розбудовуються відповідні структури в органах місцевого самоврядування”, — наголосив Руслан Приходько.  Також на форумі представили багато громадських ініціатив.
Керівники ГО ділились своїм успішним досвідом.  Довідково  Форум “Ветерани – шлях додому” організовано Комітетом Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів за підтримки Програми USAID “Рада: наступне покоління”. 

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks and bonds are sold
In primary market
New securities

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:00 - Перевиконання плану розмінування та моніторинг роботи в полях — висновки Нацоргану з питань протимінної діяльності
16:58 - Від початку року "Укрзалізниця" отримала 18 нових вагонів
15:50 - У Севастополі перевізники жаліються: отримують лише чверть від необхідного обсягу пального
15:18 - Інновації у ОПК: уряд змінив порядок роботи з міжнародними партнерами
14:36 - Україна підписала угоди в енергетичній сфері на два мільярда євро – Шмигаль
13:45 - Підготовка до зими: Україна залучила 550 мільйонів євро міжнародної підтримки
13:25 - На Енергетичній платформі URC2026 залучили майже 2 млрд євро на енергетичні проєкти та понад пів мільярда євро на підготовку до зими, - Денис Шмигаль
12:40 - США та Іран обмінялися новими ударами: яка причина
12:34 - Денис Шмигаль на URC2026 провів низку двосторонніх зустрічей та домовився про посилення підтримки енергосектору України  
12:14 - Херсонщина: внаслідок обстрілів московія поранено 12 людей, пошкоджено 40 об’єктів
11:45 - СБУ вдруге за місяць вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву
11:45 - СБУ вдруге за місяць вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву
11:30 - московіяни атакували інфраструктуру "Нафтогазу" на Полтавщині та Харківщині
10:55 - URC2026: Група Нафтогаз уклала низку угод для розвитку нафтогазового сектору та зміцнення енергетичної стійкості України
10:54 - АРМА вперше передали арештовані віртуальні активи
10:54 - АРМА вперше передали арештовані віртуальні активи
10:30 - Шукаємо координаторів до команд заступників міністра
10:30 - Миколаївські винороби з бетонними яйцями. Як змінилися герої ЕП за вісім років
10:30 - Миколаївські винороби з бетонними яйцями. Як змінилися герої ЕП за вісім років
10:18 - На Чернігівщині росіяни атакували фермерські господарства
10:18 - На Чернігівщині росіяни атакували фермерські господарства
10:18 - На Чернігівщині росіяни атакували фермерські господарства
09:30 - На URC 2026 гуманітарне розмінування представили як необхідну передумову інвестицій та економічного відновлення України
00:00 - Накази Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 26 червня: другий день конференції у Гданську
21:00 - Новини 26 червня: другий день конференції у Гданську
20:35 - На конференції у Гданську залучили 18 млн доларів для Укрзалізниці


Більше новин