За понад 900 днів повномасштабної війни росія пошкодила 1646 та знищила ще 215 об’єктів українських медзакладів

12.08.2024 14:50 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Вже понад два роки повномасштабної війни росія продовжує атакувати українську цивільну інфраструктуру, у тому числі й медичну, а також тероризувати мирне населення.
Ворог щодня бомбардує українські лікарні, поліклініки, пологові тощо, тим самим створюючи додаткове навантаження на систему охорони здоров’я.  Так, за 901 день війни внаслідок атак ворога було пошкоджено 1646 об’єктів медзакладів та ще 215 з них зруйновані повністю й відновленню не підлягають.
Найбільших втрат зазнали медзаклади у Харківській, Донецькій, Миколаївській, Київській, Чернігівській, Дніпропетровській, Херсонській та Запорізькій областях.
Зараз отримати вичерпну інформацію щодо ступеня руйнування лікарень на тимчасово окупованих територіях неможливо. Крім того, ворог пошкодив 196 автівок екстреної медичної допомоги, знищив 266 та захопив 125 автівок «екстренки». На сьогодні відновлення медичної інфраструктури залишається пріоритетом для держави.
Тому МОЗ разом із партнерами продовжує працювати над відновленням української медичної інфраструктури, щоби кожен пацієнт мав безперешкодний доступ до якісних та необхідних медичних послуг.  Зокрема, 530 об’єктів відновлені повністю та ще 355 — частково.
Йдеться про медичні заклади на деокупованих територіях, а також ті, які зазнали невеликих ушкоджень: вибиття вікон, знищення покрівлі, пошкодження фасаду тощо.
Найбільше об’єктів відновлено у Миколаївській, Дніпропетровській, Київській, Харківській та Чернігівській областях.
Роботи з відновлення українських медзакладів триватимуть й далі.  Нагадаємо, на Чернігівщині для забезпечення пацієнтів якісними медпослугами відновили Центр первинної медичної допомоги у Мені. 

Додати коментар

Користувач:
email:





Stock market soars high,
Bulls and bears in fierce battle,
Greed and fear collide.

- Fin.Org.UA

Новини

12:13 - За допомогою сервісу «Е-повідомлення» платники мають можливість оперативно отримати інформацію про помилкову сплату платежів
12:11 - Визначення дати сплати податкового зобов’язання/єдиного внеску платниками, які використовують єдиний рахунок
12:11 - Визначення дати сплати податкового зобов’язання/єдиного внеску платниками, які використовують єдиний рахунок
12:09 - Суб’єкт господарювання є одночасно платником земельного податку та орендної плати: чи можна в одній податковій декларації з плати за землю визначити податкові зобов’язання щодо податку та орендної плати?
12:08 - Як в податковій декларації з туристичного збору декларується сума податкового зобов’язання при сплаті збору готівкою?
12:05 - Інтерв’ю стосовно права громадян на податкову знижку
12:02 - Неповнолітня особа віком від 14 до 18 років має РНОКПП та КЕП: чи можна самостійно подати податкову декларацію про майновий стан і доходи?
12:01 - Які рентні платежі необхідно сплачувати за видобуті обсяги підземних вод (прісної або мінеральної)?
12:00 - Чи є об’єктом оподаткування ПДФО сума доходу фізичної особи, яка нарахована на її користь під час виконання суспільно корисних робіт згідно з постановою суду?
11:58 - До уваги платників, які сплачують внесок на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю!
11:57 - Щодо бази нарахування єдиного внеску
11:55 - До уваги платників податку на прибуток підприємств!
11:54 - Як здійснюється вхід до Електронного кабінету із застосуванням ключа з «Хмарного сховища»?
11:52 - За яким кодом бюджетної класифікації сплачується єдиний податок ФОПом (крім е-резидента)?
11:50 - До уваги контролюючих осіб!
11:49 - Чи застосовують суб’єкти господарювання РРО та/або ПРРО при роздрібній торгівлі на ринках, ярмарках?
11:46 - Як правильно сплатити податки через застосунок банку або касу банку
11:38 - До місцевих бюджетів Дніпропетровської області юридичні особи спрямували майже 361,6 млн грн податку на нерухоме майно
11:37 - Від платників акцизного податку за операціями з роздрібної торгівлі алкогольними напоями місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали понад 236,4 млн гривень
11:36 - Рентна плата: до загального фонду держбюджету від платників Дніпропетровщини надійшло понад 2,7 млрд гривень
11:34 - Результати роботи ЦОПів Дніпропетровщини: платниками податків з початку року отримано понад 159,6 тисяч адміністративних послуг
11:32 - На Дніпропетровщині податківці роз’яснюють бізнесу підстави анулювання ліцензій у сфері обігу пального
11:31 - Консультаційний центр податкової Дніпропетровщини продовжує роботу з підтримки платників
11:31 - Консультаційний центр податкової Дніпропетровщини продовжує роботу з підтримки платників
11:29 - Консультаційний центр: оперативна підтримка бізнесу та ефективний інструмент для розв’язання податкових питань Відкритий діалог із бізнесом – один із пріоритетів роботи податкової служби
11:28 - Місцеві бюджети: за 5 місяців цього року надійшло понад 231 млрд грн податків та зборів
11:15 - Які платники звільняються від сплати єдиного внеску за себе?
11:10 - Про нарахування земельного податку і орендної плати за земельні ділянки фізичним особам (громадянам)
11:09 - Місцеві бюджети: за 5 місяців цього року надійшло понад 231 млрд грн податків та зборів
10:55 - Місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників податку на прибуток підприємств понад 398,5 млн гривень


Більше новин