Ситуація в енергосистемі на 12 серпня: сьогодні відключень не заплановано

12.08.2024 11:46 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Учора ввечері на території окупованої Запорізької атомної станції окупанти влаштували пожежу на об’єкті технічного водопостачання.
Перевищень контрольних рівнів радіоактивних викидів і скидів не зафіксовано. Енергетики відновили електропостачання для понад 8 тисяч споживачів, знеструмлених через бойові дії. ГЕНЕРАЦІЯ ТА СПОЖИВАННЯ Сьогодні відключення електроенергії не плануються.
Енергетики продовжують утримувати ситуацію в енергосистемі стабільною. Протягом минулої доби українська енергосистема приймала надлишки електроенергії з польської енергосистеми. Через масовані російські атаки на українську енергосистему було втрачено 9 ГВт генеруючих потужностей.
Ворог продовжує обстріли енергетичної інфраструктури, щодня під обстріли потрапляють підстанції та лінії електропередачі, що призводить до обмежень у передачі електроенергії.
Енергетики докладають максимум зусиль, щоб утримувати ситуацію стабільною. Закликаємо всіх українців раціонально та ощадливо використовувати електроенергію, особливо у пікові години – з 7:00 до 11:00 та з 17:00 до 22:00.
Це допомагає стабільній роботі енергосистеми. ПОГОДНІ УМОВИ  Через негоду на ранок знеструмлено 13 населених пунктів у Київській області.  НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВ Чернігівська область: внаслідок ворожого обстрілу знеструмлювались побутові споживачі.
Загалом без електропостачання залишились 260 абонентів у 4 населених пунктах. СТАН МЕРЕЖ Південний регіон: через технологічні порушення знеструмлювались підстанції та побутові споживачі, а також об’єкти ВДЕ.
Живлення відновлено. НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ Запорізька область: близько 20:00 на території окупованої Запорізької атомної станції виникла пожежа на об"єкті технічного водопостачання.
Внаслідок цього можливі пошкодження градирні та іншого технологічного обладнання.
На ранок пожежу локалізовано.
 Порушень меж та умов безпечної експлуатації немає.
Перевищень контрольних рівнів по викидах та скидах радіоактивних речовин не зафіксовано.  ЗНЕСТРУМЛЕННЯ СПОЖИВАЧІВ Минулої доби енергетики відновили живлення для 8 224 споживачів, знеструмлених внаслідок бойових дій. Загалом через бойові дії та техпорушення на ранок залишаються без електропостачання 495 населених пунктів. СИТУАЦІЯ НА ЗАЕС Рівень води у ставку-охолоджувачі становить 14.69 м.
Цього достатньо для забезпечення потреб станції. ЕКСПОРТ Експорту електроенергії не відбувається та не передбачається.

Додати коментар

Користувач:
email:





Investing wisely
Innovative strategies
Capital market.

- Fin.Org.UA

Новини

16:05 - SpaceX за день додала саудівському принцу мільярди
15:05 - Іран розкрив деталі проєкту угоди зі США щодо Ормузу й санкцій
15:00 - Щотижневий дайджест
14:00 - За тиждень Нацбанк продав понад мільярд доларів
13:02 - Китай готує систему цифрових платежів, щоб скласти конкуренцію доллару
12:05 - Британія перехопила московитський танкер "тіньового флоту"
11:15 - У Ірані кібератака порушила роботу чотирьох найбільших банків
10:00 - На кордоні з Польщею від завтра будуть затримки руху транспорту через ремонт
18:00 - Польща прибирає частину пільг на пальне після переговорів щодо Ормузу
16:55 - Ормуз можуть відкрити за 24 години: Пакистан розповів про угоду США та Ірану
15:45 - Зеленський ввів санкції проти російських операторів зв’язку та інтернет-провайдерів
15:25 - Маск завдяки IPO перетворив зварювальників SpaceX на мільйонерів
14:20 - МВФ порадив Україні краще збирати податки через потреби бюджету
13:15 - МВФ відкрив Україні шлях до нового траншу на $690 мільйонів
12:35 - Касація підтвердила законність продажу релігійній організації дитячого табору на Київщині
11:00 - Конкурент OpenAI посварився з урядом США – тепер вимикнув найсильніші моделі
10:00 - Безпілотники атакували морський термінал в Краснодарському краї: спалахнула пожежа
10:00 - Скасування незаконного наказу в один клік: як працює Пульс
10:00 - Скасування незаконного наказу в один клік: як працює Пульс
08:00 - У всьому винні кози. Історія сироварні "Гарбузовий рай"
08:00 - У всьому винні кози. Історія сироварні "Гарбузовий рай"
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 13.06.2026
21:00 - Новини 12 червня: IPO SpaceX, транш МВФ
21:00 - Новини 12 червня: IPO SpaceX, транш МВФ
21:00 - Новини 12 червня: IPO SpaceX, транш МВФ
20:52 - Досягнуто угоди на рівні персоналу щодо першого перегляду програми розширеного фінансування з МВФ
20:52 - Staff Level Agreement with IMF Reached on First Review of Extended Fund Facility Arrangement
20:41 - московіяни атакувати ТЕС: одна людина загинула
20:30 - IATA вдвічі знизила прогнозований прибуток для світової авіагалузі
19:55 - ЄС ускладнить процедуру призупинення стягнення вуглецевого збору


Більше новин