Як отримати Витяг щодо стану розрахунків з бюджетом?

12.08.2024 09:20 | Fin.Org.Ua

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області інформує, що в Електронному кабінеті удосконалено сервіс одержання платником документа, що підтверджує стан розрахунків з державними та місцевими бюджетами, а також цільовими фондами.
Для отримання Витягу з інформаційно-комунікаційної системи ДПС щодо стану розрахунків платника з бюджетом та сплати єдиного внеску (далі – Витяг) платнику необхідно:
1. Увійти до приватної частини Електронного кабінету за посиланням  https://cabinet.tax.gov.ua або через вебпортал ДПС https://tax.gov.ua. Доступ до приватної частини Електронного кабінету надається після проходження користувачем електронної ідентифікації онлайн з використанням КЕП, через Інтегровану систему електронної ідентифікації – id.gov.ua (MobileID та BankID), за допомогою Дія Підпис або «хмарного» КЕП.
2. У пункті меню «Заяви, запити для отримання інформації» створити Запит про отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетом та сплати єдиного внеску за даними органів ДПС» (далі – Запит) за формою «J/F1300207».
3. Обрати період, за який платник бажає отримати Витяг (за кожний рік Запит подається окремо).
4. Встановити позначку для розрахунку пені (якщо у платника є податковий борг (крім єдиного внеску) та він бажає визначити суму пені станом на наступний день від дня подання Запиту). Платник також може не встановлювати позначку для її розрахунку. Встановлення позначки неможливе, якщо у Запиті визначено платником період «минулі роки».
5. Встановити позначку для отримання інформації в розрізі всіх своїх платежів. Якщо платник не встановлює позначку, то отримає узагальнену інформацію, без розрізу платежів.
6. Встановити позначку для отримання Витягу з кваліфікованим електронним підписом посадової особи контролюючого органу (далі – КЕП). Разом з цим, встановлення позначки можливе, якщо у Запиті зазначено 1-ше число місяця будь-якого року. Якщо платник не встановлює позначку, то отримає інформацію без КЕП.
7. Надіслати Запит до органу ДПС за своїм основним місцем обліку.
8. Отримати Витяг за формою «J/F1400207».

Додати коментар

Користувач:
email:





Такі часи, що змушують нас
Розумно маніпулювати кожною копійкою,
А фінансовий ринок -
Для цього саме те, що нам треба.

- Fin.Org.UA

Новини

19:43 - 19 січня погодинні відключення електроенергії будуть по всій Україні
19:30 - Україна очікує на опалювальне обладнання від Італії – Буданов
19:10 - Шмигаль розповів про ситуацію з теплопостачанням у Києві та області
17:55 - В Україні подорожчали столові буряки: яка ціна
17:20 - Cудновласники призупиняють заходи в українські глибоководні порти – ЗМІ
16:10 - У Харкові визначилися, хто будуватиме перший підземний дитсадок
15:12 - У 2025 році московія активізувала використання Маріупольського порту – СЗРУ
14:10 - Розпочався ремонт ЛЕП, що з’єднує ЗАЕС з українською енергосистемою
13:59 - Суд відібрав землі у двох київських кооперативів, які збирали гроші за автостоянку
13:49 - У Київській області екстрені відключення світла: графіки не діють
12:55 - Київський ЦУМ майже повністю відключив зовнішню підсвітку
11:57 - Суд розірвав угоду Київради з фірмою, яка хотіла "перетворити" нежитловий будинок на житловий
10:51 - У пунктах пропуску на кордоні з Польщею призупинили оформлення заповнених вантажівок
10:00 - В Україні впав відбір газу зі сховищ
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 18.01.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
19:10 - Денис Шмигаль: Максимально швидке відновлення енергопостачання та посилення захисту критичної інфраструктури Києва і області - найвищий пріоритет
19:07 - Україна та Німеччина посилюють співпрацю у сфері лісового господарства
18:57 - У Києві ведуть роботи з повернення тепла до 102 житлових будинків – Кулеба
18:30 - Україна та Німеччина домовилися про продовження Німецько-українського агрополітичного діалогу
18:10 - Італійці затримали судно металом за порушення санкцій проти московія
18:00 - Литва надасть Україні додаткове обладнання для підтримки енергетичної стійкості найбільш критичних регіонів – Денис Шмигаль
17:20 - БЕБ вилучив контрабандну електроніку на 35 мільйонів гривень
17:00 - Голова FIFA заробляє $6 мільйонів на рік – його зарплата зросла в 4 рази за 10 років
16:15 - Литва виділить Україні додаткову енергетичну допомогу
15:10 - Маск вимагає від OpenAI та Microsoft 134 мільярдів доларів компенсації
14:15 - Наслідки ударів московія: до ремонтів залучено дві тисячі газовиків – Свириденко
13:55 - Україна та Конго співпрацюватимуть в агросекторі: що передбачається
13:10 - "Є відмінності у звітах": Зеленський доручив розібратись щодо будинків без тепла в Києві
13:00 - Вихід у вищу лігу: чому перемога blago в Лондоні важлива для українського ринку


Більше новин