Гарріс випередила Трампа у довірі щодо економіки США - FT

11.08.2024 15:55 | Економічна правда

Getty Images Опитування FT Michigan Ross показало, що кандидатка від Демократичної партії Камала Гарріс лідирує у питанні довіри щодо економічної політики США.
Про це повідомляє Financial Times.
Опитування, проведене на замовлення Financial Times та Школи бізнесу Росса Мічиганського університету, є першим щомісячним опитуванням, яке показало, що кандидат у президенти від Демократичної партії випереджає Трампа в питанні економіки, з моменту початку відстеження настроїв виборців з цього питання майже рік тому.
Згідно із новим опитуванням, 42% виборців вважають, що Гарріс краще справиться із управлінням економікою США, проти 41%, які підтримують у цьому питання колишнього президента США Дональда Трампа.

Цікаво також, що Гарріс випередила на 7 відсоткових пунктів минуло місячний рейтинг президента США Джо Байдена у питаннях економіки.
Попри високі показники зростання і зайнятості в США, Байдену було важко переконати виборців у тому, що його економічна політика приносить їм користь - ця тенденція збереглася і після його виходу з президентської кампанії.
Американці все ще в переважній більшості називають інфляцію найбільшим занепокоєнням перед листопадовими виборами, і опитування показало, що лише 19% виборців вважають, що сьогодні вони живуть краще, ніж коли Байден вступив на посаду в 2021 році.
При цьому, майже 60 відсотків опитаних заявили, що Камала Гарріс повинна або повністю порвати з економічною політикою президента Байдена, або "внести серйозні зміни" в його платформу.
Економічне занепокоєння серед електорату все ще може принести користь Трампу.
Лише кожен четвертий зареєстрований виборець оцінив економічні умови як "відмінні" або "добрі", а 42% заявили, що їм було б "набагато" або "дещо" краще, якби Трамп виграв ще чотири роки в Білому домі.
Лише 33% сказали, що їм було б "набагато" або "дещо" краще за президентства Гарріс.
Трамп також має кращі показники, ніж Гарріс, з деяких конкретних економічних питань, зокрема торгівлі, де 43% виборців заявили, що більше довіряють йому в питаннях економічних відносин з Китаєм, порівняно з лише 39%, які підтримують віцепрезидентку.
Дональд Трамп виступає за протекціоністську торговельну політику з Пекіном і погрожував підвищити тарифи на автомобілі та інший споживчий імпорт, якщо йому дадуть ще чотири роки в Білому домі.
Нагадаємо:
Віцепрезидентка США Камала Гарріс випереджає колишнього президента Дональда Трампа у трьох найважливіших штатах, які є ключовими для перемоги на виборах 2024 року.
Економічна правда

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші – лист, в якому
Кожна цифра – слово, що
Іноді промовля

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 6 серпня: московія нищить бізнес
19:39 - Кабмін зобов’язав податкову передати Міноборони дані чоловіків 18-60 років
19:16 - Єврокомісія попередила Румунію через наміри відкласти відмову від вугільних ТЕС
18:50 - Привласнення мільярдів Приватбанку: справу Коломойського скерували до суду
18:33 - Мегазавод з виробництва чипів у Техасі обійдеться SpaceX у 16,8 мільярдів доларів
18:23 - Електроенергія розподілятиметься за новим принципом – Шмигаль
18:05 - Суд забов’язав "Укррічфлот" Григоришина сплатити великий борг за електроенерію
18:04 - московіяни знищили склади із продукцією двох тютюнових гігантів: чи буде дефіцит
17:57 - Унормовано питання функціонування трекінг-сервісу платіжних операцій СЕП
17:30 - московія налагоджує виробництво акумуляторів для FPV-дронів: хто допомагає
16:50 - Ворог знищив 400 тисяч квадратних метрів складських приміщень за місяць – Forbes Ukraine
16:35 - Більша частина Львова знеструмлена через аварію
16:28 - Засідання Комісії
16:27 - За сім місяців товарообіг України склав 82,2 мільярда доларів
15:53 - 10 мільйонів гривень на масштабування ветеранського та дружнього до ветеранів бізнесу
15:43 - Тепер таксі можна замовляти через ШІ – Bolt
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 07.08.2026
15:18 - До уваги платників рентної плати за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України!
15:12 - Який розмір орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності?
15:10 - Чи переноситься граничний строк сплати авансового внеску з військового збору для ФОП – платників єдиного податку (І, ІІ та ІV групи), якщо останній день строку сплати припадає на вихідний?
15:08 - Уповноважена особа може подати за фізичну особу заяву про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування
15:07 - Путін змусив Центральний банк знизити базову ставку – Bloomberg
15:05 - Фізична особа отримала товар від юридичної особи зі знижкою звичайної ціни: що з оподаткуванням доходу?
15:04 - Порядок заповнення табличної частини РК, що складається продавцем у випадках повернення ним суми авансу/повернення йому товарів
15:01 - До уваги платників внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю!
14:56 - Чи оприлюднюється у період дії воєнного стану на вебпорталі ДПС інформація щодо платників податків, у яких є податковий борг?
14:55 - Договір про надання бухгалтерських послуг (аутсорсинг) з аудиторською фірмою: чи має право працівник фірми підписувати в електронному вигляді податкову звітність суб’єкта господарювання?
14:54 - До уваги платників екологічного податку!
14:53 - ФОП на загальній системі оподаткування отримав суми неустойки (штрафів, пені), відшкодування матеріальної або немайнової (моральної) шкоди (в т.ч. за рішенням суду) за невиконання договорів: чи є дохід?
14:51 - Чи потрібно ФОП повторно подавати Заяву за ф. № 20-ОПП у разі зміни прізвища?


Більше новин