У МАГАТЕ закликали до стриманості через ситуацію поблизу Курської АЕС

10.08.2024 13:01 | Економічна правда

Міжнародне агентство з атомної енергії закликало до стриманості через ситуацію поблизу Курської АЕС.
Джерело: сайт МАГАТЕ, заява Генерального директора МАГАТЕ Рафаеля Гроссі
Деталі: МАГАТЕ повідомило, що відстежує ситуацію у зв"язку з повідомленнями про військові дії, що відбуваються поблизу Курської атомної електростанції (АЕС).
За інформацією агентства, ця АЕС має шість енергоблоків з двома різними типами реакторів: РБМК-1000 та ВВЕР-510.
Два з РБМК-1000 перебувають у стані зупинки, а два - в повній експлуатації.
Два енергоблоки ВВЕР-510 знаходяться на стадії будівництва.
Пряма мова Гроссі: "У зв"язку з повідомленнями про значну військову активність, я хотів би нагадати всім сторонам про сім незамінних стовпів забезпечення ядерної та фізичної ядерної безпеки під час збройного конфлікту.
Крім того, я наголошую на п"яти конкретних принципах забезпечення ядерної та фізичної ядерної безпеки, які були встановлені для Запорізької АЕС в контексті нинішнього конфлікту між Російською Федерацією та Україною, і які однаково застосовні і в цій ситуації.
Вони включають, серед іншого, імператив забезпечення фізичної цілісності атомної електростанції.
Це справедливо незалежно від того, де розташована АЕС".
Ще деталі: Він також закликав всі сторони до максимальної стриманості, "щоб уникнути ядерної аварії з потенційно серйозними радіологічними наслідками".
Гроссі заявив, що особисто перебуває в контакті з відповідними органами влади обох країн.
Нагадаємо:
9 серпня стало відомо про те, що у московії готують до оборони Курську атомну електростанцію через наближення деяких груп ЗСУ. Міністерство оборони московія вранці 9 серпня випустило заяву про обстановку в Курській області, де визнало, що українські сили на околицях Суджі. Мер російського міста Курчатов Ігор Корпунков, де розташована Курська АЕС, повідомив, що бойові дії ведуться вже за кілька десятків кілометрів від кордонів міста, але закликав мешканців не панікувати. Українська правда

Додати коментар

Користувач:
email:





Global economies,
Interconnected markets,
Trade deals and tariffs.

- Fin.Org.UA

Новини

11:50 - ФОП – платник єдиного податку отримав доходи як фізична особа: терміни подання податкової декларації про майновий стан і доходи та сплати ПДФО
11:50 - Чи передбачена сплата туристичного збору податковим агентом при зарахуванні попередньої оплати (авансу) за проживання?
11:48 - Яким чином можна повернути надміру або помилково сплачені суми єдиного внеску?
11:47 - У алкогольних напоїв та тютюнових виробів закінчився строк придатності: дії суб’єкта господарювання
11:46 - Про набуття статусу електронного резидента (е-резидента) іноземцем
11:45 - Про сплату земельного податку юридичною особою – нерезидентом
11:43 - Показники фінансової звітності не підлягають відображенню у податковій декларації з податку на прибуток підприємств:чи подавати звітність?
11:40 - Чи можна фізичній особі – контролюючій особі відкликати помилково поданий скорочений Звіт про КІК (визнати його недійсним)?
11:39 - Щодо визначення належності до підакцизних товарів палив рідких, на основі газойлів, а також розчинників, розріджувачів або інших готових сумішей на основі метанолу
11:38 - Зміна групи платника єдиного податку з четвертої на третю: чи подавати уточнюючу податкову декларацію платника ЄП четвертої групи з метою зменшення податкових зобов’язань?
11:37 - До уваги самозайнятих осіб!
11:36 - Кам’янський район: безбар'єрне середовище створює комфортні умови для отримання податкового сервісу
11:34 - За листками непрацездатності виплачується допомога: чи застосовується ПСП до таких виплат?
11:33 - Дніпропетровщина: надходження єдиного податку від сільськогосподарських товаровиробників – майже 175,7 млн гривень
11:30 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини від платників рентної плати надійшло понад 566,2 млн гривень
11:29 - Бізнес Дніпропетровщини обирає сучасний облік розрахунків: суб’єктами господарювання зареєстровано понад 71 тисячу ПРРО
11:28 - Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Застосування суб’єктами господарювання РРО та програмних РРО»
11:26 - Підакцизні товари під контролем: податківці Дніпропетровщини провели онлайн-сесію з бізнесом
11:25 - Представник наукової спільноти долучився до деклараційної кампанії: приклад відповідальності
11:24 - Податкова обізнаність – це круто: податківці Дніпропетровщини відкриті до діалогу з наймолодшим поколінням
11:24 - SAF-T UA: порядок подання файлу на запит контролюючого органу
11:22 - Зустріч Лесі Карнаух з представниками аналітичних центрів: акцент на якісних даних, аналітиці та сервісах
11:18 - Національний банк долучився до III Veterans’ Reintegration Conference 2026
11:15 - Міжнародний енологічний кодекс
11:10 - Міжнародний кодекс енологічних практик Міжнародної організації з виноградарства та виноробства (OIV)
11:08 - Протокол засідання робочої групи з питань сприяння розвитку галузі виноградарства та виноробства від 17 грудня 2025 року № 01
11:03 - Наказ Мінекономіки від 02 грудня 2025 року № 2412 «Про утворення робочої групи з питань сприяння розвитку галузі виноградарства та виноробства»
10:45 - Оцінка державного ринкового нагляду за 2025 рік
10:42 - Реєстр екологічних аудиторів та юридичних осіб, що мають право на здійснення екологічного аудиту
10:13 - У 7 областях нові знеструмлення через ворожі обстріли: на Миколаївщині поранено енергетика


Більше новин