Підготовка до опалювального сезону: нові потужності, допомога для відновлення і ремонтів та першочергові завдання для регіонів

09.08.2024 21:31 | Міністерство енергетики України

Підготовка до опалювального сезону: нові потужності, допомога для відновлення і ремонтів та першочергові завдання для регіонів rotai 09 серпня 2024, 21:31 Заступниця міністра енергетики України Світлана Гринчук провела робочу нараду з керівництвом обласних державних та військових адміністрацій (ОВА) щодо підготовки до прийдешнього опалювального періоду.
Під час зустрічі основну увагу було зосереджено на роз"ясненні особливостей отримання допомоги підприємствами енергетичної галузі України через механізм Фонду підтримки енергетики України, розбудові розподіленої генерації, пришвидшенні процесу підключення нових генерувальних потужностей та розв‘язанні  проблем, що виникають під час ремонтних робіт.
Ключовим питанням  порядку денного було отримання енергетичними компаніями України допомоги для відновлення після наслідків атак російської федерації та аварійно-ремонтних робіт у межах підготовки до зими шляхом закупівлі необхідного енергетичного обладнання,  палива, спецтехніки за кошти Фонду. 
Також обговорено питання отримання регіонами гуманітарної допомоги та впровадження фінансових інструментів для фізичних осіб, ОСББ, бізнесу з метою посилення енергонезалежності та підвищення стабільності енергопостачання. 
Заступниця Міністра, зокрема, закликала місцеві органи влади сприяти забезпеченню належного цільового використання допомоги, а також  відповідності запитів на допомогу від енергетичних  компаній з різних регіонів планам громад із підготовки до опалювального періоду. 
Світлана Гринчук наголосила на важливості  максимально пришвидшити процес підготовки до опалювального сезону.
«Визначено конкретні завдання для кожного.
Усі мають працювати у посиленому режимі для досягнення поставлених цілей»
, – зауважила заступниця міністра енергетики.
Вона додала, що такі наради будуть відбуватися на постійній основі для оперативного  вирішення нагальних питань у регіонах.
 
Новини Електроенергетика Новини Міністерства

Додати коментар

Користувач:
email:





Фінансовий ринок,
Можливості безмежні й широкі,
Не проґавте шансу.

- Fin.Org.UA

Новини

20:45 - "Вірити необов'язково": у Трампа прогнозують, що нафта скоро піде вниз
20:25 - 4 квітня електропостачання не планують відключати
20:15 - Ізраїль знову запустив "Левіафана" – своє головне газове родовище
19:45 - Ціни на новобудови коливаються, на вторинку – продовжують зростати: як змінився ринок житла
19:40 - московія у березні втратила половину доходів від нафти – та війна в Ірані усе перевернула
19:05 - Найбільший покупець пшениці у світі пообіцяв Зеленському не брати у московія зерно з окупації
18:58 - Кредит на вигідних умовах зі ставкою менше 1% на день
18:50 - У Києві подорожчає евакуація авто: яким буде новий тариф
18:43 - Влада обіцяє киянам співфінансувати котельні та сонячні електростанції: які умови
18:20 - Атака України серйозно вдарила по одному з НПЗ московія
18:15 - "Нова пошта" попереджає про шахрайські розсилки про нібито продаж неотриманих посилок
17:58 - Нацбанк пом'якшив валютні обмеження: кого стосується
17:40 - Масштабна схема із зерном в державній корпорації: трьох підозрюваних взяли під варту
17:22 - У Києві та області скасували екстрені відключення
17:20 - Нацбанк показав курс долара і євро на понеділок 6 квітня
17:16 - Франція почала виробляти електровози для України
17:10 - "Шахтар" і "Динамо" за 10 років продали власних вихованців на 280 мільйонів євро – рейтинг
16:50 - Україна втратить 20% експорту цукру – УКАБ
16:50 - Заяву на виплату допомоги для ВПО тепер можна подати дистанційно – ПФУ
16:34 - Частина росіян на далекому сході московія залишилася без бензину
16:25 - Ворожа атака пошкодила будівлю податкової в Шостці на Сумщині
16:14 - Запрошуємо подавати роботи для участі в онлайн-воркшопі НБУ, присвяченому монетарній політиці в країнах з ринками, що розвиваються
16:12 - Корпоратизація комунальних підприємств: зареєстровано законопроєкт
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 06.04.2026
16:00 - Найбільший постачальник нафти у світі втратив половину експорту
15:53 - "Тенденція очевидна": в Україні прогнозують рекордне зростання цін на дизпальне
15:30 - З резервного фонду держбюджету вже спрямували понад 47 мільярдів на ліквідацію наслідків атак московія
15:20 - Стейблкоїни: чи стане 2026 роком масового прийняття
15:20 - НБУ позбавив ліцензій дві кредитні спілки
15:11 - Наслідки "пального" стрибка: світові ціни на продукти зростають другий місяць


Більше новин