Міністерство економіки України та Данський інститут прав людини підписали Меморандум про взаєморозуміння

09.08.2024 18:01 | Міністерство економіки України

9 серпня Міністерство економіки України та Данський інститут з прав людини (DIHR) уклали Меморандум про взаєморозуміння, який закладає основи для поглибленої співпраці у сфері захисту прав людини та відповідального ведення бізнесу в Україні. 
Підписання Меморандуму відбулося за участю заступника Міністра економіки України Володимира Кузьо та Виконавчого директора DIHR Луїзи Хольк. Основний фокус уваги Меморандуму спрямований на тематику корпоративної сталості та сталого фінансування. 
«Відповідальне ведення бізнесу, зокрема дотримання міжнародних стандартів прав людини, трудових прав та інклюзивності, є одним з невідємних і ключових факторів стійкого економічного відновлення країни. Слідування стандартам відповідальності, компетенції у підготовці ESG-звітів дозволить розширити можливості доступу українського бізнесу до фінансування, зокрема від міжнародних фінансових організацій, знизить вартість фінансування та зробить український бізнес більш конкурентним на європейському ринку залучення фондування», - зазначив Володимир Кузьо.
Згідно з положеннями Меморандуму, сторони домовилися співпрацювати у кількох ключових напрямах. Одним із них є оцінка ризиків для прав людини в Україні, орієнтована на міжнародні фінансові інституції, які інвестують або розглядають можливість інвестування в Україну.
Окремим завданням Меморандуму є сприяння багатосторонньому діалогу між Урядом, українським приватним сектором та DFIs з метою визначення потенційних викликів та можливостей для реалізації Керівних принципів ООН та Керівних принципів ОЕСР. Окрему увагу буде приділено підвищенню обізнаності українських компаній щодо нових правових та політичних змін у контексті євроінтеграції, зокрема щодо корпоративної стійкості та сталого фінансування.
В рамках реалізації Меморандуму на вересень заплановано проведення ряду заходів з ознайомлення з системою сталого фінансування ЄС та правами людини, на яких буде представлено План дій ЄС щодо сталого фінансування та пов’язаної нормативної бази, зокрема Регламенту таксономії, Регламенту про розкриття інформації про стабільне фінансування та Директиви щодо корпоративної звітності про сталий розвиток. Це дозволить українським банкам та страховим компаніям ефективніше реалізовувати інструменти підтримки бізнесу та забезпечувати доступ до капіталу.

Додати коментар

Користувач:
email:





Під забороною немає тільки грошей в банку.

- Fin.Org.UA

Новини

17:24 - Із 15 липня в Києві дорожчає проїзд: скільки коштуватимуть поїздки
16:40 - У Херсоні говорять про загрозу виникнення надзвичайної ситуації: яка причина
15:27 - Російська атака на порти: є загиблі та поранені
14:40 - Іранський дипломат прибув до Оману, щоб обговорити прохід суден через Ормузьку протоку
13:50 - Російський дрон поцілив підприємство на Полтавщині
13:10 - У Криму обмежили зняття готівки
12:15 - московіяни поцілили у заправки на Донеччині
11:30 - Податкова спостерігає зростання рівня фіскалізації в Україні
10:15 - московія зупинила судноплавство через Дон-Азовський канал після атаки України – ЗМІ
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 11.07.2026
00:00 - Накази Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - NBU June 2026 Inflation Update
20:00 - Коментар Національного банку щодо рівня інфляції в червні 2026 року
20:00 - Новини 10 липня: в України зв’явилась нова банкнота
19:54 - Денис Шмигаль провів зустріч з Керуючою директоркою з питань операційної діяльності Світового банку Анною Б'єрде
19:42 - Україна отримала понад 3 мільярди доларів від Світового банку
19:19 - ЄС може оштрафувати Meta на 6% від обороту
18:55 - З 15 липня у Києві дорожчає проїзд: у КМДА підписали розпорядження
18:25 - Наприкінці сезону суниця подорожчала на 23%
17:54 - СБС відмінусували 13 кораблів "тіньового флоту" московія біля Криму за ніч
17:40 - Укрпошта за перше півріччя отримала 122 мільйона гривень прибутку
17:30 - Курс на $85 млрд: Уряд презентував Експортну стратегію України до 2030 року
17:11 - "Тенору" з плівок Міндіча повідомили про нову підозру
16:40 - ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ! Тимчасове призупинення приймання заяв та декларацій через Систему єДозвіл
16:36 - Виробництво палива в московія впало до 65% від попиту – Reuters
16:30 - Запрошуємо на презентацію програми «Зелене фермерство у галузі садівництва»: гранти та пільгове фінансування для агровиробників
16:30 - Що вступ до ЄС зробить з ринком праці
16:23 - Легалізація майна експосадовцем Київської митниці: слідство завершено
16:05 - У районі Московського НПЗ пожежа після атаки безпілотників на місто


Більше новин