Автономність: уряд доручив встановити сонячні панелі в адмінбудівлях, лікарнях та школах 

09.08.2024 15:37 | Економічна правда

Кабінет міністрів ухвалює рішення про активізацію програми встановлення альтернативної енергетики в адмінбудівлях, лікарнях та школах.
Про це повідомив прем"єр-міністр України Денис Шмигаль.

За його словами, мова насамперед про сонячні панелі на дахах, а також встановлення установок зберігання енергії.

"Це завдання як для міністерств, так і для всіх місцевих керівників.
Маємо вийти на рівень, коли максимальна кількість лікарень, адмінбудівель та шкіл є автономними", - повідомив Шмигаль.

Згідно з повідомлення представника уряду в Верховній Раді Тараса Мельничука, внесено зміни до розпорядження КМУ від 07.06.2024 "Деякі заходи щодо стабілізації роботи обʼєднаної енергетичної системи України".

Згідно з ним, доручено міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади, обласним та Київській міській державним адміністраціям забезпечити у період до 31.12.2025 встановлення генеруючих установок, призначених для виробництва електричної енергії з енергії сонячного випромінювання, та установок зберігання електричної енергії для покриття споживання в громадських та адміністративних будівлях, закладах охорони здоровʼя та закладах освіти.
Передбачено, що фінансування заходів здійснюватиметься за рахунок міжнародної технічної та гуманітарної допомоги, недержавних фондів підтримки розвитку відновлюваних джерел енергії та заходів з енергоефективності, а також інших не заборонених законодавством джерел фінансування.
Економічна правда

Додати коментар

Користувач:
email:





Шалений ритм бірж,
Серце б'ється із напруги
Хто на мільйоні

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 31.07.2026
14:20 - Нафтогігант Shell збільшив прибутки вдвічі завдяки війні в Ірані
14:16 - До якого бюджету сплачується податковим агентом ПДФО, що нараховується на дохід фізособи від надання нею в оренду рухомого, нерухомого майна?
14:15 - Термін, в який здійснюється взаємний обмін інформацією між ЄДР і контролюючими органами стосовно відомостей про ЮО та ФОП
14:10 - Виступ Голови Національного банку Андрія Пишного під час пресбрифінгу щодо рішень з монетарної політики
14:01 - Порядок сплати земельного податку фізичною особою у рік придбання земельної ділянки
14:01 - Крадіжка сої в АРМА
14:00 - НБУ підвищив облікову ставку до 15,5%
14:00 - НБУ розпочинає модернізацію операційного дизайну процентної політики
14:00 - Національний банк України підвищив облікову ставку до 15,5%
13:59 - Платник ЄП, який не є платником ПДВ, за добровільним рішенням переходить на загальну систему оподаткування: термін подання заяви за формою № 1-ПДВ
13:59 - Чи можна через Електронний кабінет подати Заяву/отримати Довідку про сплачений нерезидентом в Україні податок на прибуток (доходи)?
13:58 - Яким чином сплачується ПДФО при наданні нерухомості в оренду на території України, що належить фізичній особі – нерезиденту?
13:56 - Форма і зміст фіскального чека повинні відповідати встановленим законодавством вимогам
13:50 - Як при обчисленні суми податку на нерухоме майно враховується площа приватизованої фізичною особою кімнати у гуртожитку?
13:49 - До уваги резидентів Дефенс Сіті!
13:47 - Внесено зміни до форми Податкової декларації з транспортного податку
13:46 - Термін сплати грошового зобов’язання (основного платежу, штрафу), визначеного у ППР
13:44 - Через аномальну спеку "Укренерго" може застосувати графіки подачі енергії
13:41 - Платником до граничного терміну сплати податкового зобов’язання подано уточнюючу звітність, яка зменшує/збільшує податкове зобов’язання: яку суму необхідно сплатити?
13:40 - ПриватБанк знову продає "Дніпро-Арену" та ТЦ "Приозерний"
13:39 - До уваги платників екологічного податку!
13:38 - Податковий календар на 31 липня 2026 року
13:35 - Транспортний податок: фізичні особи поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини більш ніж на 10,1 млн гривень
13:33 - Від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету за видобування природного газу надійшло понад 424,6 млн грн рентної плати
13:32 - За підсумками першого півріччя юридичні особи сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 3,9 млрд грн плати за землю
13:30 - Сухе кріплене. Через спеку в Європі виробництво вина зменшиться, але підвищиться його міцність
13:24 - Законодавством встановлені однакові вимоги щодо фіскалізації готівкових і безготівкових розрахунків
13:22 - Ukraine Support Loan: Україна отримала 3,47 мільярда євро від ЄС
13:21 - Дніпропетровщина: податківці роз’яснили особливості справляння туристичного збору у 2026 році


Більше новин