МОЗ: Запрошуємо громадські організації до участі в Раді з відновлення Охматдиту

09.08.2024 17:57 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Розпочинається відбір семи представників громадських об’єднань, їхніх спілок, благодійних організацій, що провадять діяльність у сферах запобігання корупції, захисту прав пацієнтів, розвитку сфери охорони здоров’я, професійних асоціацій працівників сфери охорони здоров"я або у сфері архітектури та містобудування, які увійдуть до персонального складу Ради з відновлення Охматдиту. Відбір здійснюватимуть члени Ради з відновлення, визначені в першому етапі формування персонального складу.
Це представники від благодійників, які зробили найбільші пожертви, проєктів міжнародної технічної допомоги, дипломатичних установ іноземних держав в Україні, міжнародних та міжурядових організацій і фондів, а також по одному представнику МОЗ України та НДСЛ Охматдит.  Відбір здійснюватиметься рейтинговим голосуванням членів Ради за результатами розгляду поданих заявок на участь. Критерієм для включення представників громадських об’єднань, їхніх спілок, благодійних організацій і професійних асоціацій до складу Ради з відновлення є наявність 3 і більше років досвіду діяльності щонайменше в одній з таких сфер чи напрямів: запобігання корупції;  захист прав пацієнтів; розвиток сфери охорони здоров"я, відновлення пошкодженої (зруйнованої) медичної інфраструктури; діяльність професійних асоціацій працівників сфери охорони здоров"я; діяльність професійних асоціацій у сфері архітектури та містобудування.  Для того, щоб подати заявку на участь, просимо представників громадськості, які відповідають критеріям, зазначеним у Положенні про Раду з контролю здійснення відновлення зруйнованих (пошкоджених) будівель Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» МОЗ України, заповнити та надіслати форму за посиланням не пізніше 14 серпня 2024 року (включно). Персональний склад Ради з відновлення буде затверджений окремим наказом Міністерства охорони здоров"я України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ціна акцій росте,
Ринок – це безмежні можливості,
Інвестуй, бути успішним.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 14.05.2026
12:50 - Гана готується забрати частку "Лукойлу" в ключовому нафтовому проєкті
12:40 - "Київстар" переобрав раду директорів: до неї увійшов ексдержсекретар США Майк Помпео
12:30 - Як вимоги ЄС налякали податковий комітет
12:20 - Банки України показали актуальний курс валют на 13 травня
12:12 - Кондитерський ринок: аналітики з’ясували, хто "знімає вершки"
12:00 - Топ-10 компаній оптової торгівлі за рік збільшили сукупний дохід на 23%
11:55 - «Податок на Google» приніс Україні понад 6,9 млрд грн за чотири місяці 2026 року
11:50 - Танкер з газом Ірану прорвався крізь лінію блокади США
11:45 - До фінансової установи застосовано захід впливу
11:42 - ФОПи, які є роботодавцями, зобов’язані укладати з найманими працівниками трудові договори
11:40 - Робота без укладення трудового договору позбавляє працівника соціальних гарантій
11:38 - Пріоритетні заходи НСД спрямовані на модернізацію податкового адміністрування
11:37 - Підтримка працевлаштування осіб з інвалідністю – це не лише соціальна відповідальність, а й економічний стимул для роботодавця
11:35 - Переваги електронного листування
11:32 - московіяни вдарили по критичній інфраструктурі на Харківщині – без світла 4500 абонентів
11:31 - За спецвикористання води загальний фонд держбюджету отримав від платників Дніпропетровщини понад 26,6 млн грн рентної плати
11:28 - Електронні сервіси від ДПС – складова реалізації Національної стратегії доходів
11:23 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло майже 474,8 млн грн податку на нерухомість
11:23 - Реквізити бюджетних рахунків та рахунків для сплати єдиного внеску для платників Дніпропетровської області
11:22 - Відчуження об’єкта оподаткування або об’єкта, пов’язаного з оподаткуванням, протягом 10 робочих днів після їх придбання: чи подавати Заяву за ф. № 20-ОПП?
11:21 - ФОПом на загальній системі оподаткування отримано дохід від видів діяльності, не зазначених в реєстраційних даних платника податку: оподаткування
11:20 - В яких випадках сума доходу, отриманого фізичною особою від продажу земельної ділянки, не підлягає оподаткуванню ПДФО?
11:19 - Юридична особа – нерезидент є власником земельної ділянки: сплата земельного податку
11:18 - Про перерахунок суми транспортного податку у разі виявлення розбіжностей між даними, зазначеними у ППР та даними, підтвердженими платником
11:16 - Яка застосовується відповідальність за видачу фіскального чека, в якому відсутній реквізит цифрового значення штрихового коду марки акцизного податку на алкогольні напої?
11:15 - Чи застосовується ПСП до заробітної плати фізичної особи, яка зареєстрована ФОПом?
11:15 - Концесія у порту Чорноморськ: Мінрозвитку оголосило про перехід до наступного етапу
11:13 - Рієлторам необхідно надсилати до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації інформацію про укладені за їх посередництвом цивільно-правові договори (угоди) про оренду нерухомості
11:12 - Які форми фінансової звітності подають платники податку на прибуток, що складають фінансову звітність за національними стандартами?


Більше новин