Прийнято низку рішень щодо удосконалення роботи Держприкордонслужби та підтримки міжнародним рятувальним командам

09.08.2024 18:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

На сьогоднішньому засіданні Кабінет Міністрів України прийняв низку актів, розробником яких є МВС України.
Про це повідомив заступник Міністра внутрішніх справ України Богдан Драп’ятий. Схвалено постанову, яка передбачає надання Державній прикордонній службі України можливості доступу до інформаційних систем, реєстрів і баз даних державних органів для перевірки дійсності паспортних та інших документів, відповідно до вимог законодавства, за допомогою електронної взаємодії. Реалізація цієї постанови дасть змогу скоротити час на перевірку документів, що надають право на виїзд з України, а також підвищить верифікацію їхньої достовірності під час прикордонного контролю. Також, затверджено Порядок забезпечення надання підтримки міжнародним рятувальним командам, які допомагають у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Реалізація порядку передбачає: отримання Україною міжнародної допомоги для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації або в разі отримання відповідного запиту щодо їх транзиту через територію України для надання міжнародної допомоги іншим державам у ліквідації наслідків надзвичайної ситуації; проведення міжнародних навчань у сфері цивільного захисту на території України за участю зазначених рятувальних команд. Утілення цього акта сприятиме поглибленню співпраці між Україною та Європейським Союзом, особливо в межах Механізму цивільного захисту. Окрім того, затверджено Типове положення про координаційні штаби з проведення евакуаційних заходів та ефективного реагування на масове переміщення населення. Основними завданнями координаційного штабу як тимчасового консультаційно-дорадчого органу є: Забезпечення злагодженої роботи між центральними та місцевими органами влади, іншими державними установами, органами місцевого самоврядування, військовими формуваннями та громадськими об"єднаннями для організації і проведення евакуації та ефективного реагування на масове переміщення людей. Визначення найкращих шляхів і способів розв"язання проблем, що виникають під час евакуації та масового переміщення населення. Інформування населення з питань, що належать до компетенції координаційного штабу.  

Додати коментар

Користувач:
email:





На біржі гамір,
Здавалось би, все просто,
Та більше на це не сподівайсь,
Бо тут кожен крок -
Шанс на багатство чи бідність.

- Fin.Org.UA

Новини

00:02 - Джерсеї в господарстві: особливості утримання, догляду та переваги породи
00:00 - Накази Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 22 липня: чи буде підвищення тарифів
19:37 - У Міненерго заявили, що не підвищуватимуть тарифи до завершення воєнного стану
19:16 - Створення Координаційного центру з бронювання скасовано
18:57 - "Тіньовий флот" московія продовжує користуватися фальшивими документами – ЗМІ
18:41 - СБС влучили у 13 підстанцій на окупованих територіях
18:20 - За півріччя попит на готівку пожвавився – НБУ
17:45 - Порти Великої Одеси продовжують працювати у штатному режимі – Мінрозвитку
17:25 - Держагентство відновлення програло апеляцію щодо сплати Onur мільярда гривень
17:10 - Ціни на АЗС продовжують йти вгору
16:40 - "Акордбанк" оголосив про партнерство з футбольним клубом "Полісся"
16:30 - Найспекотніший червень в історії Європи знищив врожай на 2 мільярди євро
16:30 - Укрзалізниця замовила 92 пасажирські вагони: хто їх будуватиме
16:30 - Не лише НАБУ і ВАКС: які зобов’язання має виконати Україна
16:20 - На Закарпатті викрили гаражне виготовлення фальшивих документів
15:55 - "Нова пошта" попереджає про шахрайську схему: як уберегтися
15:45 - П’ятдесят енергетиків отримають від уряду по двісті тисяч гривень премії
15:34 - Законодавчі зміни, корпоративні рішення та робота професійних учасників: що розглянула Комісія на засіданні
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 23.07.2026
15:28 - Застосовано заходи впливу до п’яти фінансових компаній
15:13 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
15:12 - Міненерго розповіло про перші довгострокові аукціони з продажу електроенергії
14:50 - Триває прийом документів на присудження Премії Кабінету Міністрів України за вагомий внесок у забезпечення енергетичної стійкості України
14:50 - Уряд може почати підвищувати тарифи на газ та електроенергію з 2027 року – МВФ
14:33 - Російські балістичні ракети знищили основний склад WINETIME: наслідки атаки
14:29 - Через московитський удар горіли посіви на Житомирщині
14:20 - Пролетарі всіх країн, заміняйтеся! ШІ поглиблює структурне безробіття в Україні
14:06 - Німеччина планує придбати частки в оборонних стартапах у межах переозброєння


Більше новин