Юлія Свириденко зустрілася з координаторкою системи ООН в Україні Деніз Браун та її наступником Матіасом Шмале

09.08.2024 18:42 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

9 серпня відбулася зустріч Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економіки України Юлії Свириденко з Координаторкою системи ООН в Україні, гуманітарною координаторкою Деніз Браун та наступним координатором – Матіасом Шмале.
Участь у заході також взяв заступник Міністра Ігор Безкаравайний. «Деніз Браун завершує свою місію в Україні і ми вдячні за ту багатокомпонентну роботу, яка відбулася під її наглядом.
Мінекономіки високо цінує зусилля всіх агенцій ООН у сфері гуманітарного розмінування.
Адже саме воно є нульовим етапом відновлення, без якого ми не зможемо повернути сільгоспземлі в експлуатацію.
Гуманітарне розмінування – основа для запуску економіки деокупованих регіонів, відновлення роботи бізнесу і повернення українців додому.
Також ми вдячні за надану підтримку аграріям та інші проєкти та ініціативи з розвитку української економіки, які були втілені за час її роботи.
Саме агенції ООН, за лідерства Деніз Браун, першими почали використовувати принцип – допомагай Україні українським, закупивши вітчизняні машини для підготовки грунту до розмінування.
Ми сподіваємось на плідну співпрацю з Офісом ООН в Україні», - зазначила Юлія Свириденко. Представники ООН відзначили, що ООН і надалі працюватиме над ключовими напрямами з представниками Уряду, неурядовими організаціями та громадами для подальшої підтримки українців та соціально-економічного розвитку держави.

Додати коментар

Користувач:
email:





Український ринок,
Дозволяє заробити,
Розумно і правильно.

- Fin.Org.UA

Новини

22:39 - московія вдарила балістикою по об'єктах "Нафтогазу"
21:50 - Людина, яка мислила тисячоліттями Української Державності
21:00 - Новини 18 травня: помер ексміністр Кубів, чи мобілізуватимуть айтівців
20:50 - Ford готує нові авто для Європи на тлі тиску китайських конкурентів
20:20 - Путін погрожував залишити Європу без газу, але нові покупці обходяться московія дорожче
19:45 - Стало відомо, скільки вже коштувала світовим компаніям війна з Іраном
19:10 - США ще на місяць продовжать санкційний виняток для морської нафти московія
18:50 - Аварійники отримають фінальні виплати урядової підтримки
18:34 - Авторизаційні вимоги до надавачів фінансових послуг буде оновлено
18:23 - "Укрпошта" автоматизувала всі процеси з сортування посилок
18:16 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди АТ «БАНК «ГРАНТ» (Відділення №31 м. Київ, Солом’янський район, вул. Освіти, 8/1)
18:15 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «КРИНИЧКА КОРОЛІВСЬКА» (Івано-Франківська обл, Коломийський р-н, с. Корнич, вул. Чернівецька 10)
18:14 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Імпульс» (Черкаська обл., Черкаський р-н, м. Кам’янка, вул. Заводська, 2)
18:13 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПП «ГАЛИЦЬКА КУРЯТИНА» (Львівська обл., Львівський рн, село Подусів)
18:11 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди СК «КУЗЬМИНСЬКИЙ» (с. Кузьмин, вул. Лісова, 72з)
18:10 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ФГ “МЕРКУРІЙ-АГРО” (Хмельницька обл, Хмельницький район, с. Кульчини, вул. Польова, 32В)
18:10 - Індія заявила, що купуватиме нафту московія і без винятків США
18:09 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «КОРОЛІВСЬКЕ КУРЧА» (Івано-Франківська область, Коломийський район, с. Олієво-Королівка, вул. Галицька, 100б)
18:00 - Імпортозаміщення у рибній галузі: Україна формує нову модель продовольчої безпеки через державні закупівлі
17:47 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Петрол Контракт» (Вінницька обл., Хмільницький р-н, Махнівська ТГ, с. Махнівка, вул. Київська, 135)
17:36 - Уточнено вимоги щодо формування банками буфера системної важливості
17:36 - Експоліцейський програв апеляцію: конфіскують авто, оформлене на родичку
17:25 - Нацбанк показав курс долара та євро на 19 травня
17:20 - UPG та Ощадбанк на ENERGY FINANCE 2026: партнерство для стабільного постачання пального
17:09 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 6 травня 2026 року
17:01 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 1 травня 2026 року
17:00 - Мінекономіки та зоозахисні організації посилюють співпрацю у сфері захисту тваринного світу
16:58 - Участь Мінекономіки у роботі Верховної Ради України 11- 13 травня 2026 року
16:55 - Ексдепутата Гордійчука розшукують за махінації з кредитами
16:51 - Угорщина скасувала рішення про депортацію інкасаторів Ощадбанку


Більше новин